Blog
Sajnos megint folyt a szervó rendszer, garancia keretében orvosolva lett, bár elég sokáig tartott mire az alkatrész megérkezett :(
Emellett egy jobb hátulról érkező csörgés is meg lett szüntetve, a technikai részleteket nem kötötték az orromra :D
Kellett a novitec box mindenképpen. Jó is a box, megy is vele az auto szépen, de... de... Én nem voltam vele 100%ban megelégedve. Hát kivettük és írtunk rá egy jó kis programot.
Jól sikerült a program. Ezzel így már elégedett vagyok.
Utcán dynamicba mértünk pref-el. Padon normálba.
Km:51983



Egyik nap a netet böngészve- azt hiszem fűkaszát kerestem - megakadt a szemem egy tolatóradaron. Pár napra rá feldobta reklámba, gondoltam egye fene, megpróbálom. Miután hazahoztam szerelőtől az öreget, örömömben "gyorsan"beépítettük.
Nem volt egy bonyolult dolog, bár a kijelző vezetékének hátra húzásával elkínlódtunk, meg hát persze csak sikerült kicsit elbaszni, de így lett bencés...
És működik (:





Történt egyszer,hogy fogta magát a kicsi-kocsi, és menet közben leállt.
Elvontattuk szerelőhöz,3-4 nap pihi, kicserélték a benzin pumpát, meg a holtponti jeladót.
Számlát elfelejtettem kérni, ami amiatt lett volna jó, hogy tudom mi van benne, viszont a lényeg, hogy működik.
A lökhárító már régen kész, kapott az autó egy új pajzsot, ma végre megjött a rendszám is. A festés miatt le kellett venni a rendszámtartót, de a fólia rendszám miatt ez csak úgy lehetséges, hogy a rendszámot átszúrva kell kivenni a csavarokat. Tehát sérül a rendszám. A pajzs nem pont olyan mint az eredeti, és mivel ezen nincs jelvény, a régi jelvény akartuk át rakni. Na ez aztán egyáltalán nem sikerült. A jelvény csak úgy jött le, hogy teljesen használhatatlan lett, kuka.
Rendeltünk Erhardtól jelvényt, de ez még nem jött meg a mai napig sem?!




2019.06.07.-én délután Miskolcon, a kertészáruház mögötti parkolóban belém tolatott egy régi Opel Astra. Én nem voltam a helyszínen, a feleségem ült a jobb elsőben. A fiatalember elismerte a felelősségét, kitöltöttük a bejelentőt. A lökös kicsit behorpadt, a pajzs pedig eltörött.

Levettem a bal első doblemezt, kevés sár volt alatta, és itt még nyoma sincs a rozsdának! Itt is befújtam alvázvédővel.


Rendeltem egy 100W Xenon szettet amit pár hónap várakozás után sikerült beszerelni, ha már nyaralni megyünk és éjszakára terveztem az utat, legalább lássak is.
A rendszerhez, tartozékként adtak egy pót áramkört relével ellátva.
Az eredmény!? kb a reflektor fényerejével bír, viszont nem vakít nem szór messzebbre. kb 2000kb mentem vele autópályán és közúton vegyesen az elmúlt két hétben és még 1x sem villogtak rám, hogy vakítana...






