Blog

>> SzervizNeo // Alfa 145 ALFA 1.4 TS // 2008-04-17

Biztos ami tuti ledobattam róla a teljes szettet (Szíj , 2 görgö, vízpumpa ), mert nem mondták mikor volt utoljára cserélve. Mint kiderült nem lett volna kötelező, de ez így a jó. Gates szíjat kapott, és SKF görgöket, meg gyári vízpumpát és ékszíjat. Megérdemli. Vigyázok a kis kincsemre.

 
>> Szervizpe-Ti // Alfa 156 SW 1,9 JTDm 16V Distinctive // 2008-04-17

Ma megtörtént az alsó lengőkar szilentek cseréje, bejött az amivel "hupikék" cartárs is megküzdött éspedig az alfához való ráesik a lengőkar csapjára így bravo-brava-marea szilentje lett jó!

 
>> Szerviztipoatti // Alfa 166 2,4 JTD Progression // 2008-04-17

A minap a klíma próbálgatása közben megrendülve azonosultam a ténnyel, hogy a rendszer működésre késztetése ellenére nem történik SEMMI. Szakszervízben történt kimérés után megállapítást nyert, hogy a rendszer tömített, gáz van benne - a hiba a kompresszornál keresendő... Mágnestárcsa és a hozzá kapcsolódó kuplungszerkezet cseréje meghozta az örömöt: gyakorlatilag fagyasztószekrénnyé képes avanzsálni a vas, ha azt akarom... :)Összemérhetetlenül jobb hatásfokú a légkondi a 166-ban, mint a 156-osokban.
Egy kisebb(???) pénzmagot azért természetesen ott kellet hagynom a szervízben, de még mindig jobban jártam, mint Falatka barátom. :( Részletek - ha megírja - az Ő blogjában...

>> Egyébtipoatti // Alfa 166 2,4 JTD Progression // 2008-04-17

Tiszteletünket tettük idén is Egomban, jó volt sok ismerőssel találkozni, váltani néhány keresetlen szót, nameg aztán a sok szép Alfa látványa... mindent összevetve a tavalyi valamiért jobban tetszett... na nem a hűvös idő okán, hanem apróságok miatt, mint pl. a zene.
Megállapíthattam azt is, hogy egész jó állapotban van a verdám, és Falatka barátomé is a felhozatalhoz képest.

 
>> EgyébGery83 // Alfa 155 Q4 // 2008-04-17

INTERCOOLER

Csőátmérő (mm) 60,00
Hűtőfelület (mm) 550 x 230 x 65
Teljes méret (mm) 700 x 230 x 65

 
>> Tuning és extragriff // Alfa 147 2.0 TS 5 ajtós distinctive // 2008-04-17

Már írtam a fóliázásról. Most írok a műbizonylatról. Megkaptam! :-)

 
>> EgyébEdyboy // Alfa 155 1.7TS 8V // 2008-04-11

A mai nappal töltötte be feledik életévét a kicsike:-)
Ezalatt az óra szerint 9853 km-t tett meg.Mivel többet mér,ezért 10 %-ot levonva 8868 km gyön ki.
Nagy reményekkel tekintek a következő fél év elébe :-)

>> SzervizDoni // Alfa 146 1.6 TS - Junior // 2008-04-17

Hát elérkezett az idő a nyári gumihoz és hát sajnos vagy nem, de újakat kellett vennem. A választás a Good Year Eagle F1 GSD3-ra esett, egyrészt mert már a GSD2-vel meg voltam elégedve, másrészt meg mert jó áron hozzá tudtam jutni. Szóval most megint a szép felniken, a 215/45 R16 papucsokon gurulunk. Viszont hogy egy kis rossz szájíz is legyen a dologban, vége az 5 fővel utazásnak, mert hála a nagy gumiknak és a "jó" magyar utaknak, összeér a kerékjárati dob hátul a nagyobb huppanásoknál a gumi szélével. Szóval marad a 3 max 4 fős utazás :o( a sok irigykedő tekintettel :o)

 
>> Eseménycount M // Alfa Spider / GTV 2.0 V6 TB // 2008-04-17

Gyerekek... Soha, de soha ne igyatok meg két energiaitalt egymás után.

>> Eseménycount M // Alfa Spider / GTV 2.0 V6 TB // 2008-04-17

Először is mindenkinek, aki eljött AlfaCitybe!

Másodszor a támogatóinknak, akik hathatós anyagi és egyéb segítsége nélkül sokkal kevesebbet tudtunk volna letenni az asztalra. Közülük szeretném kiemelni kod barátunkat és kis csapatát, akik egy nagyon pöpec beléptető rendszert raktak össze nekünk! Szintén a támogatók csapatából megemlíteném Bogit és Gabit, akik a szokásos kedvességükkel sürögtek-forogtak egész nap.

A beszállítók közül Csabának (örök matricás emberünk) és Ollah őfelségének szeretném megköszönni, hogy ellátak minket a szükséges készletekkel. Szintén egyfajta beszállító volt NaTo, aki az Alfacity Futam játék C64 stílusú zenéjét szerezte, igazi profi módjára. ;)

Továbbá, azoknak akik nélkülözhetetlen segítséget nyújtottak a szervezésben: ők Adri, Bazsi és Carlos. A szuper parkoltató brigádnak, akik: Bazsa72, Giorgio és öccse, Magoo, Satti, Tsiga és Whiteskull; valamint Ceki, aki előző nap is sokat segített. Volt továbbá nekünk hat aranyos hostessünk (Anita, Anna, Margit, Niki, Réka és Szilvi), és négy ügyes hostunk (Ferenc, János, Szabolcs, Zoltán), akik - bár aznap hajnalban csöppentek a szombati őrületbe - szerintem nagyon jól helyt álltak! Szabolcs még bónuszként fotózott is, a galériában megtalálhatjátok a képeit.

Végül, de nem utolsó sorban, annak az embernek, aki nélkülözhetetlen az Amore létezése szempontjából, és aki elkészítette nekünk az alfacity.hu oldalt is: a világ legjobb programozójának, WebM-nek. :)