Blog
Ismételten szívatott az ablakemelő, most a jobb oldali. Pár napja megállt, nem tudtam lehúzni, és ajtónyitásnál sem húzta le magától az elektronika. Gondoltam majd Laci megnézi, de a sok meló miatt nem volt időm foglalkozni vele, amikor eljutottam oda, hogy felhívjam, addigra megjavult. Na sebaj, gondoltam ártani nem használ, legalább ránéz. Megnézte, semmi komolyabb baja nem volt, azon kívül, hogy a panelen a forrasztásokat meg kellett erősíteni. Tavaly ugyanez volt a baja a bal oldali panelnek is. A tolatóradarom egyik szenzorja is defektes, folyamatosan sípol, folyamatban a beszerzés és a csere....
A tavaszi projekt elkezdődött, terveim szerint az olasz tali kezdéséig befejeződik az autó... :)
Sikeresen lezajlott a 8C stílusú, 5 lyukú, gyári, sötét grafit színű (Prodrive) felnik beszerzése gumikkal együtt. Kompletten volt eladó. Néhány hónap és felkerülhet! Ez a másik legszebb 19-es grafit felni, ami mindig is megdobogtatta a szívemet. Itthon ez a típus 19'-es méretben nem volt rendelhető, csak a 18"-as kistestvér, matt grafit színben. Várom már, hogy felkerüljön! :-) Gyönyörű!






ma befejeztem a klímavezérlő világításának módosítását, mivel sport pack-os óracsoportok kerültek a vasba így ez sem maradhatott zöld megvilágítással :P


Már rég akartam 1 szárnyat a pici Alfámra Szerencsére találtam is Marklarnal kettőt is 1alfa 33ast , és 155 Q4 est . még nézegetem hogy melyik is ál jobban aztán valamikor fel is rakom
elfáradt 20 év után a tank ajtóm is, a doblemezem is elpárolgott, és a fűtés ellenállásom is megadta magát ->érdi út



Első felső lengőkarok, hátsó kitámasztók, kézifékbowden, hátsó féktárcsák és betétek újra cserélve Zé-nél.
Úgy néz ki, gyújtásprobléma megoldva. Cserélve lett a hengerek felett komplett trafósor és előző bejegyzésben látható szétrohadt pipa kábele is. A beavatkozásért thx Petyának, Párkányból! 25 euróba volt borravalóval.
MOL EVO NEO Diesel
62,54 L
előző tankolástól futott km: 799
átlagfogyasztás: 7,8 l/100 km
költség: 29 137 Ft
pontjóváírás: 1 122 (882 pont)
kedvezményes költség: 28 015 Ft
Újabb olajcsere( Selenia 20k) és a többi :)

