Ja, névről nem ismerem őket.. :)
Azért ennyi pénzből veszek már jó állapotú slickeket, meg lecserélem a gumi fékcsöveket fémhátlósra, és egy pályanapi körön lehet, hogy többet nyertem, mint a chip által adott 25ló..
Fórum >> Műszaki-szakmai topicok >> Alfa tuning
gecsa2014-09-29 11:06:37 // 24707
Föckös2014-09-29 06:59:43 // 24706
hát alább linkelted be, MMC
egyébként sajna ez az ára egy chippelésnek.
az egy másik dolog, hogy Ákos durván ár alatt dolgozik
egyébként sajna ez az ára egy chippelésnek.
az egy másik dolog, hogy Ákos durván ár alatt dolgozik
gecsa2014-09-28 20:29:09 // 24705
Itt is 82550.-.. ennyit sosem költenék egy remap-re, rengeteg értelmesebb dolgot tudnék venni belőle..
osee_selespeed2014-09-28 17:24:00 // 24703
Őket kérdezted? Eddig jók a tapasztalataink velük.
gecsa2014-09-28 17:10:48 // 24702
kellemest a hasznossal.. :)
gecsa2014-09-28 17:10:20 // 24701
az volt a cél, de nem volt épkézláb darab a piacon, így maradt ez az opció.. :D
GTPeti2014-09-28 15:53:07 // 24700
Mert gecsa egy racionálisan gondolkodó ember és emiatt egy racionális családi autóra cserélte a 156 JTD-jét. :)
mreni2014-09-28 15:29:56 // 24699
valamiért biztos voltam a 3.0 V6-ban :D de hogy miért az jó kérdés :D :D
Föckös2014-09-28 12:18:54 // 24697
Ákoska benzinessel nem foglalkozik, Minya Misi nem buta srác, ha lenne benzines turbósom, lehet, h oda vinném.
gecsa2014-09-28 11:14:12 // 24695
az enyém turbós.. :)
mreni2014-09-28 09:09:54 // 24694
szívó benzinesnél azért picit másképp működnek a dolgok
'''''2014-09-28 08:11:56 // 24693
Manky-t már kérdezted?
'''''2014-09-28 06:59:06 // 24691
Á,csak ránéztek Gecsára és látták,hogy tele van lóvéval. :-)
Alfa GT-Csaba2014-09-27 22:49:56 // 24690
Lehet valaki hirtelen akar meggazdagodni!
'''''2014-09-27 22:42:19 // 24689
Mi ennyire más a tiédben,hogy ennyit kértek egy progiért?
gecsa2014-09-27 21:27:37 // 24688
egyébként egy helyet találtam, ahol írnának progit az enyémre, de ott százezrekről beszélnek... abból a pénzből újak lettek a fékeim, és a futóműben is rendbe lett rakva minden, amire szükség volt... ja, és ezzel csak 229ló, és 310nm lenne...
gecsa2014-09-27 21:08:34 // 24687
ja, a jó kis FAviccek! :)
'''''2014-09-27 20:32:57 // 24686
Már hiányoztál nekem! :-)
gecsa2014-09-27 19:30:26 // 24685
"Hogy könnyebben elképzeld, (tölgy) :)"
Ezen sikítottam... :D
Ezen sikítottam... :D
mreni2014-09-27 17:40:15 // 24684
Nekem 1.8 korul ment a marea,peremezes utan nem volt ilyen gond soha
[k i z z o]2014-09-27 14:17:24 // 24683
Nem olyan élre gondoltam, ami vág, de aki csinált ilyet úgyis tudja. Esztergálás után egy kicsit le kell törni + 320-assal megfuttatni de maradjon egy él amin zárni is tud, ha bilinccsel mögé szorítasz.
Alfa GT-Csaba2014-09-27 13:42:05 // 24682
Éllel?Legfeljebb ott vágja el a csövet idővel!Inkább egy kicsit le kell gömbölyíteni,a cső úgy is szűkebbre van húzatva bilincsel utána,érdekes lenne ha lecsúszna a cső róla bilicsel együtt.
'''''2014-09-27 11:18:38 // 24681
Fából megoldanám! :-) Továbbítom a tanácsot és köszönöm!
[k i z z o]2014-09-27 08:56:16 // 24680
'''''2014-09-27 08:32:52 // 24679
Nálam 1.9 környékén van még csak.2.2 lesz talán a vége.Az átalakítás miatt kevés lett a hely és nehezen fér hozzá.
Föckös2014-09-27 08:26:59 // 24678
hát nekem eddig nem dobta le, igaz max1,5bárral fújok ;-)
Kócosw2014-09-27 07:33:53 // 24677
Ha zsíros a felület a bilincs sem fogja meg mindíg.
'''''2014-09-26 21:24:54 // 24676
Turbósom csinálta mert nekem se aknám,se szerszámom és én inkább fában vagyok otthon. :-) Nem is értem,hogy jöhetett le.Elvileg a fém csőnek csinált peremet és arra húzta rá a gumicsövet és bilincsel rögzítette.Mondtam neki,hogy jövő hétvégéig meg kell oldja mert Kul-on tesztelni akarom.
Kócosw2014-09-26 21:13:39 // 24675
probald meg a gumicsö és a fémcső csatlakozo reszet féktisztitóval zsirtalanitani, majd igy bilincseld rá.
'''''2014-09-26 21:07:15 // 24674
Tegnap megint lelökte a próbaköröknél csak most a cső másik végét. :-( Nagyon nem akar összeállni a tökéletes program.
Kócosw2014-09-26 21:06:13 // 24673
nekem is lökte már le, irigykedett a korom miatt a traktoros :)
nem volt tiszta a felület, es leköpte. :)
nem volt tiszta a felület, es leköpte. :)
Föckös2014-09-26 20:15:19 // 24672
nemjól raktátok fel:-)
'''''2014-09-24 20:04:02 // 24671
Ja,főleg mikor próbánál lelökte a turbó és a cooler közötti csövet. Volt süvítés. :-)
gecsa2014-09-24 16:14:47 // 24670
remegett a lábad? :D
'''''2014-09-23 21:10:59 // 24669
Írj Mankynak,épp most oldotta meg ő és haverja a problémát mert ez nálam is fennállt.
Shadin2014-09-23 19:07:48 // 24668
Ben1472014-09-10 16:46:04 // 24667
köszi :)
Kócosw2014-09-10 07:11:16 // 24666
ha uj felnit rendelsz joesellyel ott megrendelheted melle. Ha nem sztem a jobb gumisoknal is lesz.Györben sztem a Kiss Guminal a Kalvaria uton pl sztem tuti tudnak segiteni.
Ben1472014-09-09 22:16:10 // 24665
Tudnál nekem linkelni oldalt ahol van ebbe a méretbe és lehet rendelni?
ystuc2014-09-09 21:39:58 // 24664
Mozgókúpos csavarokkal kell felrakni és semmi gond nem lesz.
Ben1472014-09-09 21:38:07 // 24663
Sziasztok!
Van egy 147esem és ugye annál 5*98as az osztóköre. Rámegy gond nélkül az 5*100as felni vagy nem ajánlatos próbálkozni?
Van egy 147esem és ugye annál 5*98as az osztóköre. Rámegy gond nélkül az 5*100as felni vagy nem ajánlatos próbálkozni?
Kau2014-09-04 19:30:29 // 24661
Optikai vagy teljesítmény tuningra gondolsz?
redbull902014-09-04 10:48:58 // 24660
Hali :)
Tudj valaki hol lehet Faceliftes 156 hoz tuning cuccokat vásárolni ?
nem nagyon találok neten....
Tudj valaki hol lehet Faceliftes 156 hoz tuning cuccokat vásárolni ?
nem nagyon találok neten....
Ben1472014-08-31 16:01:36 // 24658
Heló
Tudja valaki hol lehet fekete emblémákat vagy esetleg jó minőségű embléma matricát venni 147-esre?
Tudja valaki hol lehet fekete emblémákat vagy esetleg jó minőségű embléma matricát venni 147-esre?


