#szarokazutak 100000km 8c ajtóhatároló bemelegedés búcsú check eladás engine facelift felni fényezés futómű futóműállítás futóműgeometria gps gumi gumicsere gyertyacsere hiba hővédő-lemez hűtőrács kátyú kilincs kopogás kulcsmásolás kulcstanítás kutyacsont lamellázás lengőkar-csere multiair navi nyárigumi olajcsere olajfogyasztás pajzs pótkulcs scudetto stabilizátor termosztát töréskár tükör tükörborítás uconnect vezérléscsere vezérlésmódosító visszapillantó vízhőfok vredestein zajok zár zárbetét zárhenger zárjavítás
>> Tuning és extraAlfa Giulietta 1.4 Multiar QV-Line // 2025-07-13
Ma végre felkerült a faceliftes scudetto. Erre a cserére az autó 1 évvel ezelőtti vásárlása óta készülök, uh nagyon örülök neki, hogy végre megcsináltam.
A felszerelés előtt ismét nézelődtem a youtube-on, tök jó, hogy nem vakon kell egy ilyen műveletnek nekiállni. Ahogy másoknak is, nálam is több menetes rézhüvely is elfordult a régi rácsban, ez egy kicsit lassította a műveletet, de mindennel együtt így is kb. 2 óra alatt kész lettem.
Nagyon tetszik az autó frissített arca, sokkal jobb szerintem az összhatás így, nem csak a rács más, az egész formaterv sokkal harmonikusabb és frissebb.




Online tag
1
Vendég1
388
Fórum
Friss topicok
- Giulia
- Stelvio
- Coffee - Minden ami kávé
- Ugyanaz kicsiben
- Együnk-igyunk, amíg teh...
- 159
- Oldtimer, youngtimer
- 155
- Forma-1
- Filmek
Tagok
Új tagjaink
- ramirez001
- “ Kevin “
- Rókus
- benebp
- Gyuszkó 159
- Olxander
- UTPcableman
- rajkailaszlo
- Tamas.F.Lamas
- Filip05
