Fórum >> Típusok >> 164-166

Charlie 1662006-04-25 23:05:02 // 11388
Javagyúúúúúúúúúúúgy :):):):): Oks, étem. Elköszönök kollegák, kissé elpilledtem :) Jó éjt mindenkinek .
KGB2006-04-25 22:54:36 // 11387
Félreértettél - a visszaolvasás sokkk az autó nem probléma. még mindíg az érzelem és nem az értelem vezérel. Ilyen vagyok, úgyhogy jöhet minden ami olasz..
Charlie 1662006-04-25 22:54:19 // 11386
Jó éjt kollega :)
FRob2006-04-25 22:50:15 // 11385
akor majd holnap megpróbálom leszedni, amikor már sörmentes leszek :) most meg irány az ágyikó jocakát nektek
Charlie 1662006-04-25 22:47:57 // 11384
Én azt hiszem hogy annak egyben kellett volna legyünnie.
Charlie 1662006-04-25 22:45:46 // 11383
Azért annyira ne aggódj. csak azzal van gond ami nem olasz :)
KGB2006-04-25 22:44:30 // 11382
Érdemes és még élvezetes is visszaolvasni itt és a többi topicban, de egy idő után sokkk
FRob2006-04-25 22:38:07 // 11381
na most így sör után felerősödve kiszaladtam a gargéjba és elkezdtem lerángatni a váltógombot, hát nem egészen úgy jött le ahogy én elképzeltem... lejött egy müanyag bigyesszel a bőr borítás, de egy másik müa bigyesz rajta maradt a váltókaron... vajon azt hogy lehet levadászni onnan? vagy azt már nem lehet(egészben)
Charlie 1662006-04-25 22:36:46 // 11380
Sztem itt mindenki ezt mondta volna. Sajna tele van vágva szar Bosch elektronikával, examier nélkül nehéz tippleni. Ha bőszen visszaolvasol, van pár "rémtörténet" :)
KGB2006-04-25 22:29:17 // 11379
végül is a szerelőmmel is abban maradtam, hogy holnap átviszem nekik és gépre dugják,csak úgy éreztem nem árt ha kicsit okosítom magam általatok..
Charlie 1662006-04-25 22:24:28 // 11378
Érdeklődő már volt,de ilyan aki Május végéig 1 összegben kicsengette volna, olyan még nem. úgy értem , mármint itt a fórumról.
Charlie 1662006-04-25 22:23:09 // 11377
Elnézést, annyit nem olvastam vissza. naszóval: Ha világít az "injekcióstű", az nem okvetlenül elenti azt hogy az injektorokkal van baj. Ez jelez minden motorelektronikával kapcsolatos baromségot, ez lehet LMM, lehet fojtószelep, gázpedálpoti..stb. Ilyenkor célszerű szakinál feltetetni az "examinerre", és megnézni a hibakódot (ha kiadja)
KGB2006-04-25 22:22:46 // 11376
Átjött. Rámozdult már valaki komolyabban?
KGB2006-04-25 22:19:09 // 11375
Semmi baj. Viszont elolvashatnád a 11303-at, "jólesne" valami reagálás..
Charlie 1662006-04-25 22:17:47 // 11374
Elvileg átment . Megnéznéd ?
Charlie 1662006-04-25 22:14:58 // 11373
Úvazze.bocs, küldöm most. Scusi..
KGB2006-04-25 22:14:15 // 11372
Szia! Nem jött mail!
Kilo166 (Droid#1)2006-04-25 22:13:56 // 11371
told át Sportba...
Charlie 1662006-04-25 22:04:37 // 11370
Navazze, most gyüttem vissza.
grande bandi2006-04-25 22:03:39 // 11369
en is lemegyek alfaba. sziasztok
W.2006-04-25 22:00:51 // 11368
Asszem én is..:)) Good Night Boyz!
Lacza2006-04-25 21:59:24 // 11367
Jó éjt,én is elköszönök:)
Gábor1662006-04-25 21:57:33 // 11366
Mára ennyi. Jó éjt mindenkinek!
Gábor1662006-04-25 21:51:22 // 11365
Alacsony fordulaton nyomatékszegény, nagyobb fordulaton el erőtlenedik. Hidegen visszalövöldöz a szívócsőbe. Az üa. nyomást már néztük. az OK. Most a fúvókák ellenőrzése következik.
W.2006-04-25 21:49:23 // 11364
Remélem szép napos idő lesz.. felvonulunk, megállunk egy-két órára , hagy nézzék az Offosok...:))
W.2006-04-25 21:47:44 // 11363
Mi van Vele??
Lacza2006-04-25 21:47:39 // 11362
Köszi.:)
W.2006-04-25 21:46:37 // 11361
Érdekes ez az aut. váltó.. ha nem nyomom a gázt annyira nem vált vissza 120-nál se előzéskor. Jól be kell nyomni...
grande bandi2006-04-25 21:45:54 // 11360
gyonyoru lesz ez a sok szep nagyvad egy helyen.
Gábor1662006-04-25 21:45:27 // 11359
Jó neked. Az enyém még mindég elég krumpli. Még legalább két hét amíg lesz idő tovább keresni az okokat.
Kilo166 (Droid#1)2006-04-25 21:42:33 // 11358
nem chipes az enyém... de megy mint állat :)))))
W.2006-04-25 21:38:57 // 11357
Na , most még utóljára..:)) Jeletkezés az első Szolnoki 166 Talira. Időpont: Június 24-25. Whiteshark ( házigazda és szervező ) Csumez ( szakács) / haza már nem biztos hogy mentek/ + vörös szörny Kovi Gabor166 (semmiben nem tud segíteni, de legalább beleszól + 1 fő) Kilo166 (tüzet gyújtok) + 1(?) fő Gombóc + a testőrök Bandi + 1 fő kettes személyi számú Frob az ujjonc (csak hogy bővüljön az ismeretségi kör) DZ166+navigátor Charlie 166 Ruszi 166 Grande Bandi+navigátor Lacza25 + navigátor Függőben: Ákos
gsx-r2006-04-25 21:38:14 // 11356
Azért is írtam be mert ijet még én se láttam!!!!!
Lacza2006-04-25 21:37:38 // 11355
Egyébként meg,ma szereztem egy új tagot,azt mondta a héten regisztrál,két alfája is van,az egyik 166 2.4 JTD:)
Lacza2006-04-25 21:36:01 // 11354
Hát a másolást rádbízom:)Ma egész este a haveromnál "gondolkodtam"(söröztem),fűnyírás után:)Nekem a másolás már bonyolult művelet:)
W.2006-04-25 21:35:58 // 11353
Vannak ilyenek, de eddig Alfás "ilyennel" nem találkoztam. Biztos nem tag itt...vagy mégis?
Gábor1662006-04-25 21:35:38 // 11352
Nem. Az kézi váltós volt és fehér számlapos műszerfallal.
W.2006-04-25 21:33:13 // 11351
Kilójé olyan.., nem az volt..? :)))
W.2006-04-25 21:31:49 // 11350
Nagyon helyes Kolléga! Akkor dógozzá kicsit!! Másolj!! :))
W.2006-04-25 21:30:12 // 11349
:DD Akkor majd reanimálod Magad..:DD
Gábor1662006-04-25 21:29:33 // 11348
Szerintem nagyon szép. Nagyon gondolkodtam egy sötétkék metál, beige bőr belsős autón. Ment mint az állat. Szerintem chip tuningos volt. De egy sértetelen eleme nem volt. Mindenhol mély karcok, az egyik küszöbön nagy horpadás. Egyik lámpa betörve. Belülről viszont tip-top volt. Fél milla kellett volna, hogy jól nézzen ki. Nem vállaltam be.
Lacza2006-04-25 21:28:54 // 11347
Jó estét,mindenkinek,úgy döntöttem jelentkezek a 166 talira,megbeszéltem az asszonnyal,megyünk:)
gsx-r2006-04-25 21:28:40 // 11346
Pályáról behajtani tilosból kifordul elém lassan mint a csiga,én persze féééééék,erre a barom se bocs se vill az indexxel hanem botorkál az út közepén és kotorászik a boxban vagy telefonált vagy szopogatta a váltót
FRob2006-04-25 21:27:31 // 11345
de mondom, 6 lityit városban mondjuk 80 -nál többel sehol se megyek (városban) :)) de azért inkább 60, csak hát nagyon figyelni kell mert hipp hopp ott van :)
Kilo166 (Droid#1)2006-04-25 21:27:14 // 11344
és ha véletlenül megszúrom magam? ott halok meg
W.2006-04-25 21:23:52 // 11343
Mit csinált, hogy így felbosszantott?
Gábor1662006-04-25 21:23:09 // 11342
Lám lám! Ismét egy felefelé csaló ICS!
W.2006-04-25 21:22:49 // 11341
Ebben az a jó, hogy Te jóval többet szúrsz, mint Téged szúrnak...:))
W.2006-04-25 21:21:03 // 11340
Ha minden igaz Beige, olyan ami pont belevaló. Hmmm, tépelődtem hogy jó lesz-e, nem csúszkálok majd, meg ilyenek, de jó árban van és (bár még nem láttam) megbízható ember ajánlotta, úgyhogy megnézem oszt majd meglássuk...:))
Kilo166 (Droid#1)2006-04-25 21:20:28 // 11339
A múlt héten a sérült csapággyal új rekordot állítottam fel.... 11,4... szerintem ez csak egyedi alkalom.... és soha többet nem lesz ilyen.
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak