Fórum >> Típusok >> 164-166

Charlie 1662006-05-24 23:06:44 // 12938
Aztat nem csodálom.
Don Gombóc2006-05-24 23:04:24 // 12937
Azért annyira nem mint hiszitek. De ez csak a szerénységem. Valamék nap elmondtam a Kandónak a dolgot amit neked mondtam. Ő is meglepődött.
Charlie 1662006-05-24 23:02:07 // 12936
Majd meséld el bátor kollegának hogy itt mindenben Te vagy a csimborasszó...:)
Don Gombóc2006-05-24 23:00:27 // 12935
Szerintemegyiksemvazze. :)))
Don Gombóc2006-05-24 22:59:21 // 12934
Én is fél órája még kereskedtem telefonon mint a Kohn bácsi. :))) Tele is a tököm. :(( Nem beszélve arról hogy már csak a kezem nem remeg, de a hangom az már meg meg csuklik. :)) (Hubi+ sok sőr)
Charlie 1662006-05-24 22:58:52 // 12933
Akkor ne hazsnál szpészt :) Úgy is el tudom olvasni.
Don Gombóc2006-05-24 22:56:31 // 12932
most kepcsolódtam be mert ma értekezés volt eztán italozás. Már lassan egybe folynak a betűk. :)) Mert a latyak az már egybefolyt odabent.
Whiteskull2006-05-24 22:56:10 // 12931
Én öregebb és ittasabb vagyok! :)))))))))
Charlie 1662006-05-24 22:55:54 // 12930
Nofene, Én most végzeka dógaimmal, te meg tütüke? Nocsak :):):):)
Don Gombóc2006-05-24 22:54:49 // 12929
Ciao bambinok! Itt az öreg ittas egyén. :)))
Charlie 1662006-05-24 22:54:05 // 12928
A sasszem mindíg figyel...:):)
Don Gombóc2006-05-24 22:53:24 // 12927
Neszójjábeazértmertszerencsédvanmertodaszóltamvazze!!!!!
Charlie 1662006-05-24 22:42:34 // 12926
Naturalemente :)
KGB2006-05-24 22:39:40 // 12925
Szia Uram! Itt vagy még?
Charlie 1662006-05-24 22:30:11 // 12924
Hmmmmm Milyen hamar elaludtak a nagyfijúk...:):):)
Gye'2006-05-24 21:04:57 // 12923
Hi! én a múlt 7en cseréltem az elsőket, mert csak párban tudtam venni rugót így most van 1db tartalék rugóm, amit remélem nem kell mostanában felhasználnom. Ha kell azzal tudok szolgálni, keress meg telefonon és egyeztetünk.
badbone2006-05-24 18:29:55 // 12922
altatoorvos... es gumikalapaccsal altat az tuti hatas:)
Kilo166 (Droid#1)2006-05-24 17:56:03 // 12921
Az aneszteziológus ugye altatóorvos? Húúú... ha te is jösz Szolnokra én biztos, hogy nem csukom le a szemem. Még májam se lesz, nemcsak vesém ha az orvosok beindulnak. :-))))))
W.2006-05-24 17:54:12 // 12920
Annak már annyi..., megvan a tulaja...:)))
Hunor2006-05-24 17:10:31 // 12919
Üdv mindenkinek.
András bácsi2006-05-24 16:56:48 // 12918
Mi baj lehet a használttal?
András bácsi2006-05-24 16:56:05 // 12917
Hú de szerééééény!
Kilo166 (Droid#1)2006-05-24 12:22:16 // 12916
Na ettől félek. Meglát ennyi potenciális vesedonort....
medcare2006-05-24 12:18:37 // 12915
Srácok! Nagy a gondom. Mko az első rugóm törött vagy ültetési szándékkal "sufnituningolt". Nyikorog az eleje és úgy tűnik "csak" ez az oka. Hol tudnék első rugókat szerezni (használtat érdemes-e hozatni? - ebben kétségeim vannak).? Üdvözlettel!
Don Gombóc2006-05-24 11:40:36 // 12914
Majd csak lesz ott egy orvos. :))
Csumez2006-05-24 09:39:48 // 12913
Szintén én is megerősíteném a kétágyas foglalást.
Gábor1662006-05-24 08:44:09 // 12912
Megerősítem a kétágyas kérésemet.
Kilo166 (Droid#1)2006-05-24 06:07:59 // 12911
Mindenki be fog rúgni? Basszus akkor ki fogja a vesémet őrizni?
Kilo166 (Droid#1)2006-05-24 06:07:23 // 12910
Nem... de azt csak a BKV járművein tilos.
Don Gombóc2006-05-23 21:56:02 // 12909
SZOLNOKON MINDEN MŰSZAKI KÉRDÉSRE VÁLASZOLOK ÉS SEGÍTSÉGET ADOK ALKATRÉSZBESZERZÉSRE, ADDIG AMÍG BE NEM RÚGOK. AZTÁN ANNYI.:)))))) JOCCAKÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csumez2006-05-23 21:54:15 // 12908
Anyukád tudja hogy itt kéregetsz?
Kilo166 (Droid#1)2006-05-23 21:53:12 // 12907
kérem a szállást
Don Gombóc2006-05-23 21:53:10 // 12906
Tőlem is joccakát majd fojt köv uraim.
Csumez2006-05-23 21:52:10 // 12905
Jó éjt! Na, én is léptem a kezeket a paplan fölé rakni.
Don Gombóc2006-05-23 21:51:59 // 12904
Ezt mondom Laczának. Ha a külső hömérsékletnél alacsonyabbat állítasz be a piros kék nyilacskával a ventillátor szabályzó mellett, és megynyomod az auto gombot akkor full fordulaton kezd hűteni, de ha eleged van a full levegőbeáramlásból akkor a ventillátor gombbal beavatkozol. és lejjebb veszed a ventillátor fordulatot, de akkor már Man üzemmódba fog átállni amit ki is emel a kijelzön.
Lacza2006-05-23 21:49:55 // 12903
Jó éjt:) Én is elköszönök.
Kilo166 (Droid#1)2006-05-23 21:49:18 // 12902
Köszönöm.... ezek után Gombóc csak 2 évet ül szerzői jogok megsértéséért én viszont 8-at, mert sokszorosítom.
W.2006-05-23 21:49:01 // 12901
Mára jóccakát emberek! :)
Lacza2006-05-23 21:47:23 // 12900
Ok,köszi.De utána,át szokott állni AUTO-ra és akkor meg lehűti,végülis akor nincs semmi baja:)
W.2006-05-23 21:45:52 // 12899
Csak akkor villog, ha a kompresszor ki van kapcsolva.
Don Gombóc2006-05-23 21:44:51 // 12898
Mert akkor be van kapcsolva az ECON ami annyit jelent hogy ki van kapcsolva a klímakompresszor. Ezért villog hogy nem tudja teljesíteni a kiadott parancsot.
Csumez2006-05-23 21:42:06 // 12897
Neked jó lesz a Hotel csillagos ég!
Lacza2006-05-23 21:40:44 // 12896
Tényleg,ez most lehet,hogy hülye kérdés(tőlem mást ne is várjatok),de amikor alacsonyabbra állítom a hőmérsékletet mint a külső,akkor az a szám elkezd villogni.Ez nálatok is így van? Gondolom ezzel figyelmeztet valamire.
Don Gombóc2006-05-23 21:39:38 // 12895
Mondtam már egy kétágyas szerelmi fészket kérek.Ez fixum fertig, ha kell vonattal is elmegyek. Mert ez előfordulhat egy hőn szeretett olasz vas bírtoklása esetében. :))
Don Gombóc2006-05-23 21:37:05 // 12894
Nincs miért elnézést kérni, Szolnokon majd elnézek minden sérelmet némi Whiskey után. :)) Akkor még arcul is legyinthettek. :))
W.2006-05-23 21:36:45 // 12893
Tisztelt Nagyvadak! Kérek mindenkit, aki szeretne szállást a júniusi szolnoki talira, az e hét péntekig jelentkezzen!!! Természetesen jelentkezni utána is lehet, csak a Tiszaligetben nem lesz majd szállása az illetőnek!!!
Don Gombóc2006-05-23 21:34:39 // 12892
A full auto üzemmódban teljes fordulatú ventillátort használ. Az ECON valóban kikapcsolja a kompresszort, de ezt csak fűtésre lehet használni. mert, a külső hőmérséklet alatti belső hőfok igényhez nyílván kell a kompresszor, mert mi állítaná elő a hidegebb levegőt? az ECON használatánál meg a befúvó levegőt állítja a zsaluk segítségével. Na ennyi. Egyébként üdv. a csapatnak.
Lacza2006-05-23 21:29:22 // 12891
Nah jó,asszem ideje lesz nekem is átolvasni a kezelésiből ezt a részt,mert ez nekem bonyolult,meg holnap majd ki is próbálom:)
W.2006-05-23 21:29:02 // 12890
Elnézésedet kérem!!! Így van, Kilo sokszorosította. Bocs....:))
Don Gombóc2006-05-23 21:28:00 // 12889
Készen van kedves kolbász barátom. :)) Szolnokra azzal megyek. Megyünk, mert ha az asszony ki meri találni hogy nem jön akkor keresek egy csajt. :)) Bár olyan bátor nem vagyok. :))
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak