Don Gombóc2006-05-23 21:24:39 // 12888
Jó idő meg lesz. Azt azért tedd hozzá hogy azt a lemezre írt kezelésit én csináltam, ne csak a Kilo barátomat dícsérd, mert én két napot ültem a szkenner előtt, és azóta sem szoptam akkorát. Úhyhogy hozsánna nékem. :))))
W.2006-05-23 21:24:11 // 12887
Akkor is használhatod sima AUTO módban, elég ha kikapcsolod az ECON-t. Nálam a FULL AUTO csak akkor megy, ha qrva meleg van és napon állt az autó, ilyenkor gyorsan lehűti, aztán leveszem a ventillátort és átáll AUTO-ra.
Csumez2006-05-23 21:17:24 // 12886
Üdv. nagymester! Mizujs? Készen van már a géped? Mert még az elmúlt héten, vagy talán immár két hete, korházban volt.
Lacza2006-05-23 21:16:07 // 12885
Ok,te biztos jobban tudod,mert te elolvastad:)
Rosszul írtam mert ha melegvan nem AUTO módban használom,hanem Full módban,azt meghogy megterheli a motort nem vettem észre,sztem ugyanúgy megy,mintha nincs bekapcsolva semmi.
Amúgy sose foglalkoztam vele,ha meleg van benyomom 20 fokra,megnyomom a full gombot, aztán csinál amit akar:)
W.2006-05-23 21:15:24 // 12884
Jó estét! Várom a kérdést...:))
Csumez2006-05-23 21:15:00 // 12883
Szerintem is felesleges mást csinálni, de végülis nekem tökmindegy. Azért vigyünk bilagitot is.
Don Gombóc2006-05-23 21:14:18 // 12882
Na ezt akartam írni éppen, de te megmentettél. :))
FRob2006-05-23 21:11:37 // 12881
úgy legyen, de ha lesz pörsze, és mindenkinek ok, akkor felesleges mást csinálni (szerintem), pöri, kenyér, jó kis savanyított székelykáposzta, meg sör :D
és kész is a diétás kaja
ja tényleg nem kizárt, hogy van közöttünk olyan (multkor a sütireceptemnél mondta valaki) hogy nem ehet mindenfélét összevissza
esetleg neki(k) kell valami mást csinálni
Csumez2006-05-23 21:07:22 // 12879
Lehethogy van benne igazság, még nem hallottam róla hogy a bortól hamarább megromlana. De abba csak egy kis mennyiség menne, hogy egy kicsit megvadítsa az ízét. Kis mennyiség, mert a többit megisszuk. Akarom mondani, sumákba megiszom. Egyébként kétlem hogy másnapra is maradna.
W.2006-05-23 21:07:19 // 12878
:)) Eccer élünk!! :)) A Padre garantálta a jó időt! :))
Csumez2006-05-23 21:01:50 // 12877
Így van, majd előtte egyezteünk mindenféleképpen telefonon. Jó kis parti lesz, már várom is. Ha te is pörköltre gondoltál, akkor had szóljon. Persze remélem a többieknek is megfelel. Bár a pörkölt azért lenne jó, mert mindenki szereti, és persze kiadós, laktatós kaja. Nem utolsó szempont, hogy egy nagyobb bográcsban meglehet főzni mindenkinek, mert abból nem kell annyi, mint például a gulyáshoz. A pörkölthöz inkább sok kenyér fogy, persze ha nem burgonyát főznénk ki köretnek. Ja, és nem kell sok hozzávaló, és egyszerű megfőzni is. Azt mondod hogy még húst is kisütni? Nem semmi. Már megyek megint a hűtőhöz valamit harapni.
W.2006-05-23 20:57:07 // 12876
Kivéve , ha FULL AUTO-ra nyomod, mer akkor bekapcsolja: ekkor műxik teljesen automatikusan, de ekkor is használja a kompresszort. Ha ekkor nyomod a ventillátort, vagy a fújásirányt ( de csak az egyiket!!), akkor vált át sima AUTO módba... egyébként le van írva a users manualban, amit kedves Kilo kartársunktól kaptunk..:))
FRob2006-05-23 20:56:33 // 12875
hát nem mondom hogy rosz mert hazudnék, alapvetően azt meg nem szoktam.
de csak azért mondom mert már jártam úgy, hogy akkro nosza neki frankón vörösborocska és csak le lett boritva a pöri ert hgoy még meleg és majd holnap
na azt se kellett már szétpakolni, simán megbuggyant
ekkor modnták az idősebb tapasztalt egyének, nyáron csak olyan pöribe vörösbor ami tuti hgoy el is fogy!
külömben meg inkább hozzá inni :)
Csumez2006-05-23 20:53:48 // 12874
A melegnek nincsen sok köze a borral való ízesítéshez. Az igazi bográcsos pörköltnek elmaradhatatlan kelléke egy kicsi bor. Hmm... nyam-nyam...
W.2006-05-23 20:52:15 // 12873
Én is erre gondoltam...,mellé meg pár roston sült cucc... Majd telefonon kellene egyeztetnünk június 24 előtti héten, hogy miből mennyit kell venni hozzá.
FRob2006-05-23 20:51:14 // 12872
aha , tehát akkor klimakomresszor nélkül próbálja elérni a beállított hőmérsékletet, jól gondoltam
Csumez2006-05-23 20:50:56 // 12871
Szerbusz Doki! Látom online vagy! Hogy működnek mostanában a vasak? Rég jártam erre, próbálok vissza is olvasni.
W.2006-05-23 20:49:27 // 12870
Az ECON mód kikapcsolja a klímakompresszort, ahogy írtad, de az AUTO mód esetén is kikapcsolva marad!!! Amíg vissza nem kapcsolod. A haszna elsősorban télen van, amikor nem kell hűteni. Én mindig AUTO ECON módban használom, kivéve ha hűteni kell. Ha gyors párátlanításra vagy belső keringtetésre kapcsolod, akkor a kompresszor automatikusan bekapcsol. Viszont, ha állandóan AUTO fokozaton mész, az nagyon megterheli a motort hosszútávon.
FRob2006-05-23 20:49:08 // 12869
meleg lesz ahhoz, hogy vörösbort rakjunk bele
pillanatok alatt meg fog puttyadni, nem kizárt, hogy már reggel sem tudsz belőlle enni (na persze ha marad belőlle reggelre)
Csumez2006-05-23 20:45:06 // 12868
Szerintem egy finom vörösboros pöri, akár sertés vagy marha, az mindig bejön mindenkinek. Előtte és utána jól csúszik a sör!
Csumez2006-05-23 20:42:01 // 12867
Végre itt vagyok, és a napokban már töbször leszek. Mint korábban írtam lakásunkat felújítottuk, és nagyon sokat kellett gályáznunk, nem nagyon volt időm netezni.
Lacza2006-05-23 20:31:49 // 12866
Én úgy tudom,hogy azzal kapcsol be a klimakompresszor,ha mondjuk AUTO-ra állítod,akkor eldönti,hogy használja a klímát,vagy nem,szerintem az a legjobb mód:)
badbone2006-05-23 17:03:54 // 12864
juteszembe 164 nyelestengely 137rugoba kerul... majdnem sirva fakadtam.
badbone2006-05-23 17:02:48 // 12863
ha jol tudom energiatakarekosan jaratja a klimat es te tudod beallitani a venti fordulatat manualisan
Szvazy2006-05-23 17:01:09 // 12862
Sziasztok!Megtudnátok nekem mondani hogy a klímánál az ECON gomb mire jó vagy épp mit csinál?A könyvéből sajna nem tudom kivenni!
Ákos2006-05-23 16:49:11 // 12861
Üdvözlet a nagyvadak táborának. Ma meglett az összes félévi jegyem, mehetek államvizsgázni. Ez tök jó, viszont így mehetek a bankettre is ami 06.24.-én lesz. Naon szerettem volna elmenni a talira :-(
mesa2006-05-23 13:56:50 // 12860
MI ebben a különös ? Az enyém is ilyen... Csak én sosem használom ECO-ba :)
Cho Simba (TomQ4)2006-05-23 13:53:46 // 12859
Nem lehet hogy színtévesztő vagy ? :DDDD
Cho Simba (TomQ4)2006-05-23 13:52:24 // 12858
Narancs ??? Olyat még nem láttam, mindig csak zöldet. De legalább egyedi az Alfád :))))
ghosty92006-05-23 13:43:31 // 12857
Ja, nekem pl. mindig +20 fokot ir kulso homersekletre. Lassan ezt is rancba kene szedni...
kando.2006-05-22 22:53:55 // 12856
kiszítta a nap ?? :)))
farki2006-05-22 22:52:25 // 12855
Vazze, a Tied mitől zűűűűűd?
Az enyém most nyarancsszínben pompázik. :-))
Cho Simba (TomQ4)2006-05-22 22:43:25 // 12854
W.2006-05-22 21:47:47 // 12852
Mára léptem..Jó éjt!
W.2006-05-22 21:45:15 // 12851
:))... meg az unalomé...mondta a jó öreg Hofi Géza bácsi..:))
Charlie 1662006-05-22 21:41:20 // 12850
"repetitio et mater studiorum" :)
W.2006-05-22 21:33:50 // 12849
Gyakorlat teszi a mestert. ..mint tudjuk... és ez a tudás bizony sok-sok gyakorlattal sajátítható csak el.
W.2006-05-22 21:32:22 // 12848
:DDDD ez jóó..., de ez a fejlődésünk egyik kezdeti lépése.., aztán differenciálódunk.., ki err, ki arra...:))
Charlie 1662006-05-22 21:30:20 // 12847
És akkor a többit még nem is mondtam.
Ezen a téren tájékozott vagyok :):):):)
Charlie 1662006-05-22 21:28:17 // 12846
Naná, nem ezt hívják magyarul székrekedésnek ?:):):):):):)
W.2006-05-22 21:28:09 // 12845
Jól... musculus pectoralis major..:))
W.2006-05-22 21:27:22 // 12844
Egy kis ízelítő: "Az egyre nagyobbodó üregekből lesz az extraembryonalis celoma. Az extraembryonalis mesoderma egyetlen folyamatos rendszerként továbbra is béleli a throphoblastréteget, s beborítja az amnionüreget és szikhólyagot. A throphoblastsejtréteg a belülről hozzáfekvő extraembryonalis mesodermával együtt képezi a choriont." ...na értitek..:))
Charlie 1662006-05-22 21:22:32 // 12843
Azt te csak hiszed, nem tudod milyen informátorai vannak :):):)
Pl állítom hogy kettőnkön kívül itt senki nem tudja miért is szép a "pectoralis" :):):):):)
(Jól írtam?)
W.2006-05-22 21:21:11 // 12842
Láttam..:)) De Tőlem nehezebb lesz kérdezni...:)))
Charlie 1662006-05-22 21:16:30 // 12841
Nyugi Dottore, ott a számod az oldalon, majd hívunk.
A Don meg majd leellenőriz.
Egyébként kér vót beírnod hogy tanulsz,mert most majd számon fog kérni.
Nézd csak meg, mit kap a Bandi :):):)
FRob2006-05-22 21:16:18 // 12840
:)) na ez tuti
Charlie 1662006-05-22 21:14:12 // 12839
Azata majd én tudom !!
Én speciel ötös vótam kémiából !!!
Egyszer már leitattam :):):)
A másik meg: Most mit vagytok úgy oda. Azt hiszitek hogy mire elkészül a kaja, ti szárazak lesztek ?
Utána meg már majdnem minden ízlik, nem ?:):):)
