GTPeti2006-04-21 14:05:40 // 9506
A műszeregység nagyon egyszerűen kiszerelhető. (A "cső" belső felén felül van egy csavar, így kijön a "karima", azalatt is van még kettő.) Meg kéne mozgatni néhány csatlakozást. Egy próbát megér.
A fakormány nagyon klassz!!
Piritu - 1.000.0002006-04-21 14:03:49 // 9505
Passz.
Tomy1562006-04-21 13:57:34 // 9504
Piritu - 1.000.0002006-04-21 13:24:24 // 9503
Az alsó képen már az új felni/gumma van!
Piritu - 1.000.0002006-04-21 13:23:43 // 9502
Piritu - 1.000.0002006-04-21 13:19:54 // 9501
30-án lehet elég széles palettát fényképezni Siófokon!
ruszman2006-04-21 12:13:07 // 9500
Sziasztok!
Nincs meg valakinek a 156-os összes gyári alufelnije képen?
előre is kösszi!
ribipeti2006-04-21 11:37:38 // 9499
Kár, pedig te voltál az egyik kiváltója ennek a találkozónak. Remélem elég 1-jén indulnod a germánokhoz. :))
GTPeti2006-04-21 10:25:48 // 9498
ribipeti, úgy néz ki, pont 30-án megyek No-ba... Bár, még lehet, hogy máj. 1. lesz belőle. Ebben az esetben megyek Siófokra. Mihelyst kiderül a dolog, jelzem. Szeretnék menni.
ribipeti2006-04-21 09:55:16 // 9497
Az étteremből még mindíg nem érkezett meg az ajánlat, a laptop szervízben van. Azt mondták ma délután kész a gép és küldi az étellistát a svédasztalos megoldáshoz, és a szűkített menüt, ha nem azt választjuk. Szóval a dolgok alakulnak, max nem látszik. :))
GTPeti, Peti16V nem jelentkezett, tudtok róluk valamit? Kevés az SW! :DD
JoseJTD2006-04-21 09:28:29 // 9495
OK. Köszike a segítséget!
mszabika2006-04-21 09:12:57 // 9494
jobb oldalon az ablaktörlő lapátok alatt lévő műanyagot leszeded, és ott megtalálod!
elég csak a jobb oldalt leszedni.
pollenszűrőt pedig csak simán kikell pattintani, és be az újat.
JoseJTD2006-04-21 09:09:49 // 9493
Sziasztok cartásak! Segítséget kérek :pollenszűrőt szeretnék cserélni a gépemben, de még nem találaltam meg.Előre is köszi
csocsi2006-04-20 23:09:23 // 9492
Cseréljünk?????? :))))
csocsi2006-04-20 21:50:07 // 9491
Akkor jössz??? :)))))
Satti2006-04-20 21:09:36 // 9490
Na jó,látom,ma nincs itt senki,megyek tv-ét nézni:-)Kellemes estét mindenkinek!
Satti2006-04-20 20:58:56 // 9489
Most néztem,egész jól megszaporodtunk a hivatalos listán.de a francba,Én vagyok a 13-as,na mindegy:-)
Alfati2006-04-20 20:08:00 // 9488
Autócsere miatt vált eladóvá féltett, rendszeresen szervizelt kedvencem! Szívesebben látnám viszont egy fórumos kartársnál, mint egy nem-alfaszívűnél!
Satti2006-04-20 19:29:40 // 9487
Csak egy helyi érdekesség,élőben látni,hogy mennyire nagy a víz itt ,nem semmi.Ma már a Móra múzeumot is lezárták,mert pár méterre van a víztől ami már kiszivárgott,lehet,hogy hétvégén már csak biciklivel vagy villamossal jöhetek haza a belvárosba,ha kitiltják az autóforgalmat.
Satti2006-04-20 19:20:48 // 9486
Jó estét 156 banda!Nem győztem visszaolvasni a tegnap esti távozásomig,de látom,hogy a 30.-i tali így rendben lesz,az étterem nagyon királyi,a svédasztalos megoldás sztem a jobb,de a többség dőnt.
Süti2006-04-20 18:23:38 // 9485
Sziasztok!Tudna valaki részletes képeket küldeni nekem toronymerevítőről?Tudok csináltatni ismerőssel kóracélból,ehhez kellene mintának)Köszi
tipoatti2006-04-20 15:22:17 // 9484
Szerintem nem.... végülis, ha egy 20 cm.-t lejjebb nézel, van ott egy gyönyörű analóg vekker.... ;-))))
drPN2006-04-20 15:04:14 // 9483
Hi!
Nekem ugyan '99-es benzinesem van, de azért leírom:
Az én autómnak van egy CODE-száma egy gyári papírlapon, viszont az csak 5 számjegyű... A használati utasítás benne van az autó kezelési útmutatójában, a lényege, hogy ha a CODE-rendszer (indításgátló) nem ismeri fel a kulcsot, és így az autó nem akar elindulni (a befecskendezés lámpája égve marad a műszerfalon), akkor a gázpedállal játszadozva segíthatünk a dolgon: először tövig nyomod a gázpedált, amíg a befecskendező lámpája el nem kezd villogni. Ezután mindig annál a villogásnál nyomsz töviggázt, amelyik a kódszámnak megfelel, és addig tartod, amíg újra nem villog. Pl. a kódod 34567, akkor nyomsz egyet a harmadik villanásnál, amíg újra nem villog, majd nyomsz egyet a 4. villogásnál stb stb. A végén, ha minden jól megy, a kis lámpa gyorsan villog, ekkor indíthatsz.
ruszman2006-04-20 14:40:40 // 9482
aha azt! :)
kipróbáltam risztógomb megnyom vártam kb 5 percet aztán "adtam neki". fel is boríthattam volna akkor sem szólalt meg..
slideshow2006-04-20 14:23:17 // 9481
ja, meg 1 kerdes:
ra lehet valahogy dumalni a kozponti kijelzot, hogy a kulso homerseklet helyett az orat mutassa? (facelift-es belsoter, tripkompjuter kijelzoje...)
thx,
L
Slowfeet2006-04-20 14:08:10 // 9480
Setech kft. (metasystem.hu), normálisak nekem a teljes átkötözést megcsinálták 3 óra alatt 1 órányi munkadíjjal.
A nem riasztt azt jelenti, hogy nem szól a riasztó kürtje?
slideshow2006-04-20 14:04:51 // 9479
Haho,
lassan halaod az ismerkedessel, ugyhogy megint egy amator kerdessel zaklatnam a tarsasagot: az immobilizerhez elvileg kell lenni egy kodnak, ha jol sejtem, namost a potkulcsra fel val plombalva egy muanyag lapocska egy 8 jegyu szamsorral, de minden komment nelkul. Lehet ez az?
Vagy ha nem akkor mit keressek es hol?
Halas koszonet,
L
ruszman2006-04-20 12:10:54 // 9478
sziasztok!
META risztóval valakinek tapasztalat? az enyém nem riaszt! :)
csak az indexek villognak.. nem csináltam vele semmit ..
ötlete van valakinek?
Ferke2006-04-20 12:07:27 // 9477
Szasztok Alfások!:)
Matu, felsőt 16-ért, alsót 33-ért tudok, ha kell.
Matu2006-04-20 11:24:38 // 9476
Hali srácok!
Kicsit kivan a futóművem.....
Tudnátok nekem árakat mondani trapéz lengőkarra,nekem 50et mondtak rá,csak nem szeretném ha átráznának
elöre is köszi!
By Matu
Angyal Rita2006-04-19 23:54:00 // 9474
Igen, igaz, mert én csak a topicban jelentkeztem, azóta párszor néztem, kintt van-e már az események-találkozóknál,van-e ott a helyem gomb, nem volt, mostanában nem néztem.
Most már felíratkoztam. :-)
csocsi2006-04-19 23:49:38 // 9473
Az események fülre kattints és ott a 156-os talira, majd a lap alján az ott a helyemre :))))))
csocsi2006-04-19 23:48:22 // 9472
Az előbb néztem és nem láttalak, de megnézem megint :))
Angyal Rita2006-04-19 23:47:16 // 9471
De igen, régen már, hiszen 15. vagyok a listán Blackyvel együtt. Vagy csak voltam.?
csocsi2006-04-19 23:45:56 // 9470
Még nem is jelentkeztél
Zsifi2006-04-19 23:44:50 // 9469
Ilyen késői órában? Szevasz!
Angyal Rita2006-04-19 23:41:40 // 9468
Cioa a tutti! Még 11 nap Siófokig! :-)
ribipeti2006-04-19 23:36:41 // 9467
Nekem mondod?! :))
ribipeti2006-04-19 23:35:06 // 9466
Oké, köszi, ha több lesz megint az infó, akkor megint jelentkezünk itt is, ott is.
Holnap azért összeszedem a linkeket, meg miegymás infót egy emailbe, aztán elküldöm nektek. Hogy már ne kelljen kimazsoláznod innen a kódolt és rejtett információkat. :))
Zsifi2006-04-19 23:29:42 // 9465
Na de egy Alfával annyit?
Karakot2006-04-19 23:21:37 // 9464
Gondolom tudod hogy van ez, házas vagyok, hűséget fogadtam, nem vakságot. :))))
BeeGee2006-04-19 23:17:26 // 9463
.. és a márkatársainak :)
Zsifi2006-04-19 23:15:14 // 9462
Nőt mindenki hoz magának.
BeeGee2006-04-19 23:14:36 // 9461
Emmá le van beszélve Halesszal, csak az iratlan szabályok miatt nem került ki még ezen a héten a főoldalra a találkozó :) Az aktuális héten kint lesz!
De ha a program pontosodik vagy változik, azt Neki vagy nekem toljátok, hátha nem vesszük észre!
Robert-jtd2006-04-19 23:13:34 // 9460
Szerintem nagyon rendbe van a dolog csak hiányolom,hogy egyenlőre még nincs egy női cartárs se feliratkozva:-)))
csocsi2006-04-19 23:02:55 // 9459
Rendben, lassan összeáll minden :))
ribipeti2006-04-19 23:01:46 // 9458
Csini, de nekem lenne egy kérdésem, ha már neked nincs több! Nem vagy véletlenül házas? Mondjuk ez mindettől, amiről itt szó van teljesen független, csak éppen érdekelt. :))


