Satti2006-04-19 19:29:45 // 9307
Neki könnyebb dolga lesz akkor,Ő a fürdőgatyát hozza,Én a nagy tepsi sütit:-)
ribipeti2006-04-19 19:27:14 // 9306
Inkognitóban voltam, mint Mátyás király Kolozsváron. :))
ribipeti2006-04-19 19:26:22 // 9305
Hely tényleg van bőven, elférni elférünk, a víz közel, csocsi meg hozza a fürdőgatyáját és így még látnivaló is lesz! :)
Satti2006-04-19 19:25:12 // 9304
De ha jól látom,ez nem az ezüst paripa.
ribipeti2006-04-19 19:23:51 // 9303
Még erre is felfurakodott, azta betyárját! :))
Satti2006-04-19 19:23:51 // 9302
Ez szerintem pontosan olyan ami nekünk kell,remélhetőleg,jövő vasárnap is ilyen nyugalmas lesz ott a helyzet,ami valószínű,mert a szezon még messze.
Piritu - 1.000.0002006-04-19 19:21:49 // 9301
Tényleg egy SW!
ribipeti2006-04-19 19:21:36 // 9300
Nédda télleg, észre se vettem! :DDD
ribipeti2006-04-19 19:21:02 // 9299
Erősen úgy fest. :))
ribipeti2006-04-19 19:20:25 // 9298
Robert-jtd2006-04-19 19:20:19 // 9297
szerintem sok off-os paraszt van ezzell a véleményel csak nem meri az alfások elött beismerni.-)))
Satti2006-04-19 19:18:20 // 9296
Szimpatikus,az ott csak nem egy SW a háttérben?:-)
Piritu - 1.000.0002006-04-19 19:16:33 // 9295
Zsír, akkor 30-án ott?
ribipeti2006-04-19 19:14:30 // 9293
csocsi2006-04-19 19:14:11 // 9292
Szeretek, de valszeg ezt most kihagyom :))
csocsi2006-04-19 19:13:49 // 9291
Akkor jó választásnak tűnik :))
Piritu - 1.000.0002006-04-19 19:13:12 // 9290
Satti2006-04-19 19:09:54 // 9289
Szerintem,kajálj nyugodtan,megvárunk:-)
tipoatti2006-04-19 19:09:42 // 9288
Belülről kell cserélni, én is úgy tudom...;-)
Satti2006-04-19 19:09:03 // 9287
Tudsz fürödni is:-))
ribipeti2006-04-19 19:08:22 // 9286
Ez a legszebb parkoló, hely van bőven, durván 12-15x8 sor, előtte egy kisebb park, de semmi magas fa, tehát a vizet jól látni.
Satti2006-04-19 19:08:14 // 9285
Ez így jónak tűnik,talán mivel még níncs szezon nem is lesznek ott sokan OFF-ok.
Poló2006-04-19 19:08:07 // 9284
Királyság, Csak nehogy tele legyen OFF-al :-)
csocsi2006-04-19 19:05:54 // 9282
AZ már elég gázos lesz akkor
csocsi2006-04-19 19:05:25 // 9281
Aha, látom :)))))
Ezek szerint akkor ott elférünk kényelmesen és közel lesz a víz :))))))
ribipeti2006-04-19 19:05:11 // 9280
Fényképeket csináltam, csak most éppen kajálok, aztán gozom a kábelét a gépnek, és nyomom a képeket.
Satti2006-04-19 19:05:11 // 9279
Péntekig még kb.10-15cm.
csocsi2006-04-19 19:03:38 // 9278
Még várható víz?
Nem irigylésre méltó most a helyzet
ribipeti2006-04-19 19:03:04 // 9277
Szóval link a várostérképre:
Siófok
A központban a Petőfi sétánynál a hajókikötő melletti fő parkoló még nem fizetős, tehát amiben reménykedtem, az működik. :))
A várostérképnél a belvárosra nyomjatok, és a Mártirok u. végén a part melletti parkolóról van szó.
Satti2006-04-19 19:02:47 // 9276
Sajnos benne van a pakliban,na nem azért mert kiőnt a víz,hanem gondolom a csatornák miatt,már így is van ahol telítődött,ha tovább romlik,nem kell,hogy forgalom menjen felettük az utakon egész nap.
csocsi2006-04-19 18:59:21 // 9275
Remélhetőleg nem lesz szükség ilyenre :)))))
csocsi2006-04-19 18:58:37 // 9274
Akkor nyomd a helyzetjelentést :))
Satti2006-04-19 18:57:27 // 9273
Hello,nyomjad,hallgatunk:-))
Satti2006-04-19 18:56:53 // 9272
Köszi!Ma elérte a Tisza a 10 métert,nem semmi,hogy mi van most a parti részen a közelünkben.Több sorban végigrakva homokzsákokkal,de így is egy picit szivárog.A mai helyi lapban azt is írták,hogyha tovább romlik a helyzet,a belvárost lezárják az autók elől,már péntek óta így is ingyenes a tömegközlekedés,hogy lehetőleg azt használják.Úgyhogy lehet,hogy Én sem tudok majd hazajönni az autóval,de nem gond,van villamos:-),vagy jó időben bicikli.
ribipeti2006-04-19 18:56:26 // 9271
Na aggyisten! Megjöttem. :))
csocsi2006-04-19 18:51:38 // 9270
Jó étvágyat hozzá :))))))
Satti2006-04-19 18:43:53 // 9269
Éppen egy olyan sütit majszolok,amiből majd viszek egy tepsivel 30.-án is ,hogy jusson mindenkinek.
Satti2006-04-19 18:39:59 // 9267
Jó estét!Hazatértem,újra itt,de jó:-)
csocsi2006-04-19 18:32:16 // 9266
Nem gond, mindig öröm hallgatni az ilyen "beismerő vallomásokat" :)))))
Sok szellemi toprongy :))))))
Robert-jtd2006-04-19 18:26:57 // 9265
Üdv 156-os cartársak ,,,nem birom magamban tartani a következő történetet.Mult héten összefutottam egy régnemlátott off ismerőssel.Büszkén szált ki az új:toyo avens-éből.Gratulálok neki az új vashoz erre ő "már 3-éves és 90 -ez,km és még olaj,fékek kivül semmit nem kelett cserélni" persze flegma hangvitelben.De az én 156-om ra csak annyit mondott,hogy hiába volt az év autója ez a model "nagyon hibásodnak mert ezt hallotta a haverjaitól" Ere én hát az enyémben van már 200 000 km ez is itt volt véve szlov-ban újonnan, és 2x vol vez,szij 2x hossz,bord szij +görg, 2x leng,karok al+fel, 4x fékbet,+15 -ez ként olaj csere.Mondom akkor szerinted az enyém az hibás?Távozáskor csak annyit mondott "még mindig a 156-os az egyik legszebb autó az utakon ezt elismerem" Hm ettől egy kicsit jobbkedvem lett,,, Ja bocs ha hosszú voltam:-))))
Karakot2006-04-19 17:52:45 // 9264
Hoppá, akkor már nagyon "hivatalos" a dolog :))) Gyorsan-gyorsan jelentkezem én is!
Ferke2006-04-19 17:22:54 // 9263
Már ez is segítség, mert akkor nem az a nagy doboz lesz, ami lejjebb van, mert ahhoz nem kellene felnyúlni, és azt elég sok csavar tartja, tehát majd megnézem feljebb, kicsit tüzetesebben, köszi!
Pietro2006-04-19 17:20:24 // 9261
én még nem szedtem szét, de a szerelő a jobb oldali ülés előtt nyúlt fel a műszerfal közepe felé és kiszedett valami fekete fedelet, és az alatt cserélte a pollenszűrőt. Tehát 100%-osan nem tudom, hogy melyik doboz az, de ott van...
bocs, hogy csak ennyit tudtam segíteni, de még nem szedtem én sem szét ennyire a műszerfalat
Ferke2006-04-19 17:17:15 // 9260
Jól van, akkor megnyugodtam! Nehogy csappanjon a létszám, hamár elértük a 30-at!:)
Ferke2006-04-19 17:16:20 // 9259
Tehát az a fekete doboz lesz az? Mer ha nem tuti, addig nem állok neki szétszedni.:)
Chichi2006-04-19 17:15:47 // 9258
Leszünk ott még többen is.....



