Pietro2006-04-19 17:07:47 // 9257
mondom, hogy ott van....
:-)))
Ferke2006-04-19 17:05:50 // 9256
Az tuti, hogy kívül, az ablaktörlőnél nincs! szétszedtem az egész kocsit!
Aztán utánaolvastam, és tuti, hogy jobb elöl van. Csak nem akarok fölöslegesen bontogatni. Van ott egy nagy fekete doboz, nem is a műszfal mögött, inkább alatta a jobb láb fölött kicsivel. Az lenne az?:)
Pietro2006-04-19 17:03:57 // 9255
nem-nem, a 2002 júl. után gyártottakét (új műszerfalas) az utastér felől kell cserélni
Poló2006-04-19 17:01:53 // 9254
Alaposan megnézted? Kicsit be van süllyesztve a lemez alá.
Pietro2006-04-19 17:01:45 // 9253
Nekem a J1 ülés felől cserélték, a lábtér felől valahogy.
Ferke2006-04-19 17:00:52 // 9252
Jááj, már 1000 éve meg akarom kérdezni, akinek facelift-je, vagy újabbja van. Hol a fenében van a pollenszűrő???
Szétszedtem az ablaktörlőt, és alatta semmi! Tehát gondolom a 2002 előttinél van csak ott. DE az enyém hol van???:)))
(2 hónapja a csomiban hordom a pollenszűrőmet!)
Poló2006-04-19 16:57:44 // 9250
Nézd meg a 9236-9237-es hsz-t.
Chichi2006-04-19 16:56:26 // 9249
Szia.... Lessz az még hosszabb is..... :-)
Ferke2006-04-19 16:48:09 // 9248
Igen, az tuti. Nem létezik, hogy min. 10 emberrel kevesebb akar már eljönni!:)))
Poló2006-04-19 16:45:10 // 9247
Szeva!
Sokan nem is tudják, hogy lehet jelentkezni "ott a helyem" gombbal :-(
Ferke2006-04-19 16:44:10 // 9246
A topicban összegyűlt listánkhoz képest a találkozók topic listája eléggé üresnek tűnik! Fura!
Ferke2006-04-19 16:43:32 // 9245
Szasztoook Alfások!:)
pikado2006-04-19 16:14:06 // 9244
Junius 4.-e még messze van,lesz idejük még gyarapodni:)
Poló2006-04-19 16:12:02 // 9243
Az övékre meg nem, pár napja ugyanott állnak.
pikado2006-04-19 16:09:29 // 9242
"Elég nagy a csend,ezért gondolom időnként beírom!
Igaz,h 56 os ból sokkal több van,de az ő talijukra naponta jelentkezik 2-3 ember!"
Soknak tűnik,vagy kevésnek?:)
pikado2006-04-19 16:03:52 // 9240
Benéztem!Nem láttam semmi furcsaságot:)mégis mit nézzek?:)
Poló2006-04-19 15:22:29 // 9238
Nézz be a 147 topicba :-))
Poló2006-04-19 14:55:19 // 9236
Itt a lista, amigo :-)
Nyomd meg a gombot :-)
Karakot2006-04-19 14:53:04 // 9235
Nem tudom, hogy hol az utolsó lista, de van az már 30 is.
csocsi2006-04-19 14:14:05 // 9234
Akadt egy kis dolgom, később jövök :))))
csocsi2006-04-19 14:12:57 // 9233
Valamennyit mindenképpen melózni kell :))
Satti2006-04-19 14:07:57 // 9232
Most viszonylagos nyugi van,van úgy,hogy akár egy óra hosszig sem tőrténik semmi,utána meg egymás után jönnek,de ha kell kimegyek ,meghallgatom a sóhajokat,utána visszajövök.Ma még meg kell csinálnom pár dolgot amit elterveztem magamnak,de egy kicsit később.
csocsi2006-04-19 14:03:27 // 9231
Ezt megérte, azért jó hogy kicsit tudsz ilyenkor is nyomulni :))
Satti2006-04-19 14:01:32 // 9230
Épp néztem,a hivatalos jelentkezés is alakulgat,eddig 21-en nyomták a gombot.
Satti2006-04-19 13:58:38 // 9229
Azért nem is vagyok most több topicban egyszerre,mert az ilyenkor nem menne,majd este,ha hazamentem,akkor könnyebb.
csocsi2006-04-19 13:57:07 // 9228
Megvárunk, menj csak foglalkozz a vevőkkel is :))
Satti2006-04-19 13:56:18 // 9227
Amorézni persze lehet,bár most ,hogy az előbb leírtam,egyből utána most jöttek be,de csak bámészkodtak,ilyenkor azért egy pár percig kimegyek,akkor nem vagyok itt a gépnél.
csocsi2006-04-19 13:52:53 // 9226
Szerencsére azért amorézni tudsz :))))))
Igen azért ha az ember csinál valamit, akkor az idő gyorsabban elmegy :))
Satti2006-04-19 13:46:03 // 9225
Na most meg nincs itt senki,ez sem jó!/Mármint itt nálam a placcon./
csocsi2006-04-19 13:43:08 // 9224
Egyáltalán nem ott:)))
Satti2006-04-19 13:40:23 // 9223
Csak attól függ.hol bennt,ne a fejedben bennt.
csocsi2006-04-19 13:37:22 // 9222
A problémák azok csak maradjanak bent :)))))))
csocsi2006-04-19 13:15:59 // 9220
Mikor kilépek az öltözőből igyekszem elfelejteni mindent :))))
Satti2006-04-19 13:00:10 // 9219
Ezek olyanok,hogy mindenütt ottvannak,ez olyan mint a gaz,kiírthatatlan.De az élet szép,erre kell gondolni.
csocsi2006-04-19 12:58:14 // 9218
Hidd el itt is akadnak értetlen emberek, főleg mikor először járnak a primerkörben :((((((
Satti2006-04-19 12:57:26 // 9217
Látod milyen jó,hogy te áram főfelügyelőfigyelő vagy:-))
Satti2006-04-19 12:55:50 // 9215
Most gyorsan elolvastam az előbb,sajnos meg kell mondjam,nehéz ügy.Még 155-öst találni esetleg lehet normálisat,de a régit eladni,nem egyszerű.Régi típusból olyat lehet inkább eladni,mint az Alfasud,vagy régi sprint esetleg gtv.Mindenesetre ha bármit tudok,mert elég sok emberrel beszélek,rögtön szólók.
csocsi2006-04-19 12:54:27 // 9214
Az utóbbi az mindig nehezebb :(((
Satti2006-04-19 12:52:26 // 9213
Sajnos az a baj,hogy az évekkel ezelőtti helyzethez képest,tényleg karcsúbb a dolog,meg vhogy több a hülye,akit el kell viselni.
Tommi2006-04-19 12:52:24 // 9212
Pont ezt akartam mondani, hogy vasárnap délután nem nagyon kell fizetni sehol a parkolásért, hacsak nem valami zárt magánüzemeltetésű parkoló, mert a közterületeken szombat délig kell általában.
Siófok... Zamárdi... eeehhh... megint benéztem :) Csak egy ötlet volt :) Amúgy ez nem vízpart, a főút mellett van.
Satti2006-04-19 12:51:07 // 9211
Nem tudom,de a balatonon semmin nem csodálkoznék,bár még nincs szezon,de sztem mindegy,olyan sokat úgysem kérhetnek.
csocsi2006-04-19 12:50:21 // 9210
Szóval meg kell dolgozni azért a kis pénzért :))
Poló2006-04-19 12:49:14 // 9209
Siófokon még vasárnap délután is fizetősek a parkolók?
Satti2006-04-19 12:47:57 // 9208
Sajnos nehéz ügy lesz,már látom rajtuk,most fogunk nekik hitelt intézni,de nem lesz egyszerű.