Sziasztok!
Elkapott a szerelési őrület. :)
Most az a legújabb projektem, hogy szintjelzős folyadéktartályokat fogok buherni. :)
Feltűnt ugyanis, hogy a donorkocsimban kijelzi a műszerfal, ha kevés az ablakmosónyál, mi több a kiegyenlítőtartályon is van jeladó. Gondolom ehhez másfajta műszerfal is kell, mert mint kiderült (bár mindkét kocsi 93-as) az is más bennük.
A donorkocsiról sajna csak mobillal tudtam képeket csinálni, kérlek nézzétek el a trágya minőséget! A lényeg viszont látszik: a folyadékszint kijelzős műszerfalnál az órák alatt, vízszintesen vannak a visszajelző fények (

). Láthatóak a tartályokon lévő jeladók is (


). A használatban lévő kocsimon viszont a 2 óra között függőlegesen is van pár égő (

), továbbá itt csak az ablakmosó tartályán (

) van jeladó, a kiegyenlítőtartályon (

) nincs.
Érdekességképp a klíma panelje is más (


). Nem is emlékszem pontosan, lehet, hogy ezen van a folyadékszint figyelmeztetés.
Node, a kérdésem: sima tartálycserével, kábelek behúzkodásával megoldható a transzplantáció? :)
Egyébként nektek milyen a műszerfalatok? :)