Fórum >> Régiók >> VATA-FAK (Vajdaság)

selespeed2007-09-03 09:52:13 // 16191
Na csak nem??:-))))

Meg kell tanálni a dolgok jó oldalát!Tudod mint a félig üres és félig tele pohár;-))))
csocsi2007-09-03 09:49:45 // 16190
Már beteg is vagyok :))

Ez is jó dolog, már ennek is örülni kell :)))
selespeed2007-09-03 09:48:19 // 16189
Olvastam,hogy neked is lejárt a szépélet:-(

Igen,a héten sem kell korán kelni;-))))
csocsi2007-09-03 09:45:46 // 16188
Én meg éjszakára megyek.

Akkor egész héten délutános leszel?
selespeed2007-09-03 09:39:29 // 16187
Majd délután,:-(
csocsi2007-09-03 09:37:50 // 16186
Szeva :))
Ezek szerint te sem dolgozol :))
selespeed2007-09-03 09:37:29 // 16185
Hali a dolgozó népnek!:-)

Meg a nemdolgozóknak is!:-)))
csocsi2007-09-03 09:28:30 // 16184
Igen, a barátok ... :))))
Whiteskull2007-09-03 09:27:27 // 16183
Tudod! :))))))))
csocsi2007-09-03 09:24:40 // 16182
Ezzel tisztában voltam :))
Köszönöm barátom :))))
Whiteskull2007-09-03 09:24:10 // 16181
Ez nekem nem csökkenti a nap értékét semmivel. :)))))))))))

Az együttérzés az egyik erősségem. :)))
csocsi2007-09-03 09:22:16 // 16180
Szeva :))
Annyira nem szép, mert lejárt a szabim :))
Whiteskull2007-09-03 09:21:09 // 16179
Szia csocsikám! :))))

Szép hétfő reggelt! :)))
csocsi2007-09-03 09:18:08 // 16178
Nem tudtam, hogy ennyire követésre méltó dolgot tettem :)
boyci2007-09-03 08:24:15 // 16177
ha valaki bedobja a türcsit, már nem nehéz a többinek is követni!!!

...de azt is írhattam volna h ha vki elhúzza a mézesmadzagot.... :DDDDDDDDDD
csocsi2007-09-03 08:06:32 // 16176
Nem sokáig maradtatok már fent :))
falcokc2007-09-02 23:23:02 // 16175
aludj jól, én is lelépek csááá :))
Whiteskull2007-09-02 23:22:07 // 16174
Jó éjt csocsikám! :))))
csocsi2007-09-02 23:21:29 // 16173
Szép álmokat nektek is :))
csocsi2007-09-02 23:09:33 // 16172
Akkor gyúrjunk :))
Te is nótás barátom :)
csocsi2007-09-02 23:09:10 // 16171
Azért nehogy ne maradjon már kóstolni való :))
falcokc2007-09-02 23:08:02 // 16170
csak egy picit:)))
Whiteskull2007-09-02 23:06:13 // 16169
Szorgalmasan előtesztelek én közben a látogatásotokra. :)))
csocsi2007-09-02 23:05:10 // 16168
Na nem szomjas senki? :))
falcokc2007-09-02 22:55:55 // 16167
még jó, hogy tudod mikor kell állmosnak lenned:DDDD

jó éjt:)))
Whiteskull2007-09-02 22:54:40 // 16166
Puszi a Marinak is. :))))

Még jó, hogy tudja mikor álmosodsz el. :DDDD

Szép álmokat! :)))
csocsi2007-09-02 22:54:15 // 16165
A viharsarokban nem ezt írtad :))

Jó pihenést :)))
selespeed2007-09-02 22:53:24 // 16164
Hirtelen álmos lettem!:-)))

További jó szórakozást és szép álmokat!:-)))
csocsi2007-09-02 22:50:59 // 16163
Hát azt hiszem ezt tényleg alaposan meg kell fontolni :)))
Whiteskull2007-09-02 22:50:51 // 16162
A saját ágyam szerintem meg fog felelni. :DDD
csocsi2007-09-02 22:50:12 // 16161
Én is csak kérdeztem :))
falcokc2007-09-02 22:50:05 // 16160
na ezt a csocsinak címzem:))))
csocsi2007-09-02 22:49:49 // 16159
Úgy lesz!!!! :))
falcokc2007-09-02 22:49:05 // 16158
jó gondold meg hol alusztok:))))))
Whiteskull2007-09-02 22:48:41 // 16157
Én ilyent nem mondtam. :))))
Whiteskull2007-09-02 22:48:06 // 16156
Hát igen. Úgy legyen! :)))
csocsi2007-09-02 22:47:58 // 16155
Annak örömére? :))
csocsi2007-09-02 22:47:39 // 16154
Máég ráromlott volna a bor :)))
Whiteskull2007-09-02 22:47:25 // 16153
Azt már akkor bontottam meg, miután mondta, hogy hamarosan elindul. :))))))))))))
csocsi2007-09-02 22:47:13 // 16152
Azért hamarosan lesz alkalom ezt kiküszöbölni :)))
falcokc2007-09-02 22:46:44 // 16151
mi lenne veled nélkülem:))
selespeed2007-09-02 22:46:37 // 16150
sajnos.
Whiteskull2007-09-02 22:46:32 // 16149
Vazze kénytelen vagyok. :)))
csocsi2007-09-02 22:46:20 // 16148
Akkor nem volt nagy pusztítás :))
selespeed2007-09-02 22:46:08 // 16147
Hát még valóban nem;-)))))))
csocsi2007-09-02 22:45:48 // 16146
De úgy látom te is önálló vagy :))
selespeed2007-09-02 22:45:26 // 16145
Vazze,mekkora örügy!!:-O:-DDDDDDDDDDDD
csocsi2007-09-02 22:45:22 // 16144
Mindegy honnét közelítjük meg a dolgot mindenképpen mi álljuk a cehhet.
Whiteskull2007-09-02 22:44:21 // 16143
Hát olyant barátom még nem igen láthattál. :)))))))))))
Whiteskull2007-09-02 22:43:28 // 16142
Még tart az a 2 literes, aminek a felbontásához te voltál az indok. :))))
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak