Fórum >> Régiók >> VATA-FAK (Vajdaság)

selespeed2007-09-03 11:32:18 // 16241
Megtudta!!!!:-))))
Mondtam neki,hogy még egy ilyen humor és fején lesz a dudor!:-))))
selespeed2007-09-03 11:31:12 // 16240
Próbáld nagyközönség előtt csinálni;-.)))))
selespeed2007-09-03 11:30:08 // 16239
Áááááááá,én nem vagyok olyan;-)))))
csocsi2007-09-03 11:29:36 // 16238
Majd megtudja :))
selespeed2007-09-03 11:29:21 // 16237
Ennyire látszik??:-DDDDDD
csocsi2007-09-03 11:29:20 // 16236
Még ha nem is lesz olyan látványos :))
Whiteskull2007-09-03 11:29:19 // 16235
Szia! :)))

Apád tudja, hogy itt garázdálkodsz? :))))
selespeed2007-09-03 11:28:27 // 16234
Az a biztos;-)))
csocsi2007-09-03 11:28:17 // 16233
Hali Enikő :)))))
csocsi2007-09-03 11:28:00 // 16232
Na ettől a választól féltem .))
selespeed2007-09-03 11:25:51 // 16231
Selespeed lánya:Hellóka!
Apám lelécelt,hál' égnek!
Whiteskull2007-09-03 11:24:02 // 16230
De van. :)))))))))))))))
csocsi2007-09-03 11:23:30 // 16229
Vaze nincs is szőlőtök :)))))
Whiteskull2007-09-03 11:21:07 // 16228
Szőlőt! :))))
csocsi2007-09-03 11:16:51 // 16227
Szüret??? Mit kell szüretelni??????
Whiteskull2007-09-03 11:16:12 // 16226
Pihend ki magad rendesen! Másnap szüret lesz! :))))
csocsi2007-09-03 11:13:34 // 16225
Oda most nem, de máshová majd igen :))
Whiteskull2007-09-03 11:12:17 // 16224
Vazze! Azt hittem te jössz. :))))
csocsi2007-09-03 11:11:50 // 16223
Te most poénkodsz? :)))
csocsi2007-09-03 11:11:30 // 16222
Na menj te a ... :))))
Whiteskull2007-09-03 10:56:45 // 16221
Ne nagyzolj! Szerintem azt már több mint 10 éve elvesztetted. :))))
Whiteskull2007-09-03 10:55:58 // 16220
1000-rel. :)))
selespeed2007-09-03 10:55:36 // 16219
Hellóka!

Gondolom tolod az ország szekerét?:-)))
Whiteskull2007-09-03 10:55:30 // 16218
Most kérdeztem meg. Van még 22 nap szabim. :))))
csocsi2007-09-03 10:53:22 // 16217
Akkor mindjárt jelzek feléje, csak a gyereknek pakol :)
csocsi2007-09-03 10:52:51 // 16216
Majd saját kútfőből merítek :)))
Whiteskull2007-09-03 10:50:31 // 16215
Szeva Koma! :)))
selespeed2007-09-03 10:43:39 // 16214
Igen,majd átadom a trónomat Marinak;-))))
selespeed2007-09-03 10:43:04 // 16213
Csak is;-))))
selespeed2007-09-03 10:42:43 // 16212
Hívjad Copperfieldet;-))))
csocsi2007-09-03 10:41:30 // 16211
Igen.
Szóljak neki?
csocsi2007-09-03 10:41:16 // 16210
Megint a + gondolkodás :))
csocsi2007-09-03 10:40:57 // 16209
Már lassan elkezdem a zsonglörködést :))
selespeed2007-09-03 10:35:38 // 16208
Györgyi otthon van?
selespeed2007-09-03 10:33:43 // 16207
Nálam ez nem számít dolognak.Szórakozásnak könyvelem el;-)))))
selespeed2007-09-03 10:33:00 // 16206
A kevés beosztása az igazi müvészet;-))))
csocsi2007-09-03 10:31:43 // 16205
Ha nem kéne dolgozni a takaratással még irigyelnélek is :)))
csocsi2007-09-03 10:30:44 // 16204
Hát sajnos most már azt a pár napot nagyon be kell osztanom.
selespeed2007-09-03 10:28:31 // 16203
Akkor már nem lesz,ha lesz kedvem akkor ma le is waxolom a kocsit.;-)))
selespeed2007-09-03 10:27:38 // 16202
Vazze,akkor ideje,hogy szabira menj!:-DDDDDDDDD
csocsi2007-09-03 10:25:02 // 16201
Azért megvan az előnye ennek is, gondolom a hajrában ilyenre nemigen marad időd.
csocsi2007-09-03 10:24:18 // 16200
Vaze, kicsit fáradt vagyok, mert elküldtem a hsz-t pedig nem is akartam a másik válasz előtt. Úgy látszik a tudat, hogy dolgoznom kell már megviselt :)))
selespeed2007-09-03 10:21:14 // 16199
Használom isrendesen,még tudom;-)))))))
selespeed2007-09-03 10:20:39 // 16198
A legtöbbnél igen:-))))
csocsi2007-09-03 10:19:51 // 16197
Vaze ez ám a kollektív hozzáállás :)))))


Te aztán ki tudod használni a munkaidődet :)))
csocsi2007-09-03 10:19:01 // 16196
Akkor ez kollektív hagyomány nálatok? :))))
selespeed2007-09-03 10:16:14 // 16195
Nem hiszem.Szerintem megértették a dolog lényegét,mert ők is ugy álltak volna a munkakezdéshez;-))))



Én azzal vígasztalom magam,hogy nyugodtan,szépen megmosom majd az autót;-))))
csocsi2007-09-03 10:08:15 // 16194
Nem voltak megsértődve miatta? :)))

Ezzel elviselhetőbb a tudat, hogy dolgoznom kell :))))
selespeed2007-09-03 10:05:05 // 16193
Én már a multhéten rágtam magam ezen:-))
Mondtam is amikor bementem,hogy picit sem hiányoztak;-)))))

Csak +gondolkozás!:-))))))))))))
csocsi2007-09-03 09:58:58 // 16192
Vaze 2 hét után bemenni dolgozni, gondolj bele :)

Ja ilyesmi, ezzel vígasztalom én is magam :)))
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak