Fórum >> Találkozók, események >> AlfaCity26 - július 16-17-18.
Totti2010-05-26 12:54:05 // 34273
Amerre ti neemjötök! Mert nem együt megyünk ! :-)
Andy2010-05-26 12:47:46 // 34272
Hol van ez a jó út ? :)))))
Tommi2010-05-26 12:45:46 // 34271
Persze, világos... Nem gondoltam, hogy padlógázon fogsz jönni, csak megjegyeztem, hogy jóóóóóó az az út :)
Totti2010-05-26 12:44:51 // 34270
Ja ja de azért annyira nam rohanunk föleg hogy ugy fest hogy nem léesz 100% a nagynak a futómüve és kicsit riszálos igy ! Meg amugy is Mártiék ketten vanak nem örütködünk bár külön vassal jönek de akkor is!
Tommi2010-05-26 12:42:49 // 34269
A 13-as utat nagyon szeretem, rendszeresen járok arra. A Komárom-Kisbér közötti szakaszon általában nem nagy a forgalom, mérni soha nem szoktak, be lehet látni a hosszú egyeneseket, lazán meg lehet futni a tartós 180-200-as tempót :)
Totti2010-05-26 12:35:25 // 34268
Csak végig egyenesen! 81 esen Kisbérig majd a 13 son tovább!
Gasparl2010-05-26 11:35:08 // 34267
Kedves Alfás társaim!
Szombat reggelre szervezünk konvolyt Kistarcsárol. Akinek ez utba esik vagy az M0-ás és szeretne csatlakozni azt nagyon szivesen várjuk. Találkozo reggel 7 orakkor a Kistarcsai korház parkolojában. Ha valaki csatlakozni akar az irhat nekem vagy G-Burt csapattársnak is.
üdv:levi
Szombat reggelre szervezünk konvolyt Kistarcsárol. Akinek ez utba esik vagy az M0-ás és szeretne csatlakozni azt nagyon szivesen várjuk. Találkozo reggel 7 orakkor a Kistarcsai korház parkolojában. Ha valaki csatlakozni akar az irhat nekem vagy G-Burt csapattársnak is.
üdv:levi
mesa2010-05-26 11:07:23 // 34266
Egyelőre semmi!
De ismeritek azt a típusú embert, aki ha hall valami betegségről egy társaságban, fél perc múlva elkezdi érezni magán a tüneteket ? :)
Ismerős szólt, hogy szerinte szól v.melyik feszítő (~55K lehet bennük), meg lett rendelve minden, de tegnapig nem ért ide a pakk, és már most nagyon parázok, mert Murphy nem a kedvenc popsztárom, ezért napok óta nem alszom, csak fetrengek, minél közelebb kerülünk AlfaCity időpontjához! Jut eszembe, ma már szerda!!! :O
Köszi BeeGee!
Akkor leadok egy családi négyest előre, biztos ami biztos alapon, de bízok a legjobban. Az biztos, hogy ott akarunk lenni, leginkább az Alfával! ;)
De ismeritek azt a típusú embert, aki ha hall valami betegségről egy társaságban, fél perc múlva elkezdi érezni magán a tüneteket ? :)
Ismerős szólt, hogy szerinte szól v.melyik feszítő (~55K lehet bennük), meg lett rendelve minden, de tegnapig nem ért ide a pakk, és már most nagyon parázok, mert Murphy nem a kedvenc popsztárom, ezért napok óta nem alszom, csak fetrengek, minél közelebb kerülünk AlfaCity időpontjához! Jut eszembe, ma már szerda!!! :O
Köszi BeeGee!
Akkor leadok egy családi négyest előre, biztos ami biztos alapon, de bízok a legjobban. Az biztos, hogy ott akarunk lenni, leginkább az Alfával! ;)
BeeGee2010-05-26 10:33:32 // 34265
Mi történt?
Ilyen esetben küldjétek el azok nevét, akik egyébként az autóban ülnének az info-at-alfaamore.hu címre. Ez max 5 fő lehet. A gyalogos belépőkapunál a hoszteszeknek mutassák meg a jegyet ezzel jelezve hogy már ki lett fizetve.
Ilyen esetben küldjétek el azok nevét, akik egyébként az autóban ülnének az info-at-alfaamore.hu címre. Ez max 5 fő lehet. A gyalogos belépőkapunál a hoszteszeknek mutassák meg a jegyet ezzel jelezve hogy már ki lett fizetve.
Szilárd2010-05-26 10:20:57 // 34264
Mi történt az autóddal??
Tackry2010-05-26 10:19:58 // 34263
Fehérváriak és aki a környékbeli Cartársak Szombaton reggel 7:00-kór tali ( nagy Tecso parkoló) majd konvolyozás Citybe 7:15 kór indulás van aki nincs ott az majd utolér minket !
1.Totti
2.Tica
3.Tackry
Csupa T-betűs? :))
1.Totti
2.Tica
3.Tackry
Csupa T-betűs? :))
mesa2010-05-26 10:07:59 // 34262
T szervezők!
Azt szeretném kérdezni, ha az ember kénytelen OFF-os autóval :( leparkolni kívűl, akkor a vonalkódos belépővel az autós beléptetőnél lépjen az erődbe a családtagokkal, vagy a főbejáratnál?
Thx
Azt szeretném kérdezni, ha az ember kénytelen OFF-os autóval :( leparkolni kívűl, akkor a vonalkódos belépővel az autós beléptetőnél lépjen az erődbe a családtagokkal, vagy a főbejáratnál?
Thx
Tackry2010-05-26 09:38:15 // 34261
Én 6-kor veszem fel az utasom Pakson, igyekszünk odaérni, de ha nem jönne össze, akkor majd teperünk utánatok.:) Kellene egy útvonal, merre mentek.:)
NGC2010-05-26 08:33:06 // 34260
Sziasztok! Konvojt szervezünk Komáromba. Az érdi StopShopnál gyülekezünk 6:45- től, indulás 7- kor! A várható útvonal a régi 1-es úton. Jelentkezzetek nálam, ha jöttök.
Totti2010-05-26 08:18:39 // 34259
Fehérváriak és aki a környékbeli Cartársak Szombaton reggel 7:00-kór tali ( nagy Tecso parkoló) majd konvolyozás Citybe 7:15 kór indulás van aki nincs ott az majd utolér minket !
1.Totti
2.Tica
1.Totti
2.Tica
HátvédRomeo2010-05-25 23:26:59 // 34258
Kanizsaiak!
Meki parokoló Reggel 06:00
Akik felénk jönnek és átutaznak a Városon, csatlakozhatnak bátran.
1. HátvédRomeo
Meki parokoló Reggel 06:00
Akik felénk jönnek és átutaznak a Városon, csatlakozhatnak bátran.
1. HátvédRomeo
Capsed2010-05-25 23:12:18 // 34257
ZUGLÓIAK, illetve a szomszédos kerületekből!
2010.05.29, reggel 7 órától: FOGARASI TESCO
Indulás: Ahogyan összejövünk elegen.
Tavaj jó volt a konvoj!
Útirány: 1.sz főút
Eddigi jelentkezők:
Capsed
Inter156
Imyx
Mizooo
gstup
2010.05.29, reggel 7 órától: FOGARASI TESCO
Indulás: Ahogyan összejövünk elegen.
Tavaj jó volt a konvoj!
Útirány: 1.sz főút
Eddigi jelentkezők:
Capsed
Inter156
Imyx
Mizooo
gstup
HátvédRomeo2010-05-25 22:16:23 // 34256
Nyomok 1 Like-ot erre :DDD
HátvédRomeo2010-05-25 22:15:59 // 34255
Ja, gyütt, Szujó, meg mindenféle, hirrrrességet nézni :DD
Kócosw2010-05-25 22:15:15 // 34254
nagytőgy aniko :DDDD
Tom122010-05-25 22:05:37 // 34253
Bizonyára most is hercegnézőben volt.:-))
jandibandi2010-05-25 21:56:36 // 34252
elég nagy ő Anikó
HátvédRomeo2010-05-25 21:55:44 // 34251
2-es képen az akire gondolok Szőkeség???? Nyerjé meg Herceg vagy mia a f...sz volta műsor címe? :-DDD
jandibandi2010-05-25 21:51:08 // 34250
Andyka2010-05-25 21:38:18 // 34248
Hozzánk ma a legkisebb riasztást mondták, ahhoz képest már a hiradóban feszít a város, hogy mekkora vihar volt.
Szal...Ennyit ér.
Szal...Ennyit ér.
Kócosw2010-05-25 21:33:37 // 34247
mindenki pälyäzza meg a tali legretkesebb autoja cimet akkor? :DD
de akkor több kocsimosäst kene felajönlani.vagy pl programkent beepiteni guiness rekordkent a legtöbb alfa lemosäsa adott idö alatt pl...
vannak meg ötleteim ha erdekel vkit :))
de akkor több kocsimosäst kene felajönlani.vagy pl programkent beepiteni guiness rekordkent a legtöbb alfa lemosäsa adott idö alatt pl...
vannak meg ötleteim ha erdekel vkit :))
Tedi2010-05-25 21:32:00 // 34246
Ahhoz képest mi tavaly este 10-kor mentünk kocsit mosatni :DD Egész nap frankó idő volt, pedig nem volt egy meteurológus, aki napos időt mondott aznapra.
BeeGee2010-05-25 21:24:54 // 34245
De autót senki se mosson, mert akkor tuti esni fog :)
Halesz2010-05-25 21:15:23 // 34244
Idén maradj a koncert utánig, aztán elengedünk :):)
Kócosw2010-05-25 21:11:49 // 34243
vicc amit csinalnak... :))
encsak ennyit füznek hozzä... :D
encsak ennyit füznek hozzä... :D
rémGtv2010-05-25 21:10:44 // 34242
Oké akkor remélem hogy nagyon igazatok lesz mert nem szeretnék lemaradni erről a találkozóról . Én úgy tudtam hogy le van zárva és terelik az autósokat . De akkor aki nekem azt mondta hogy a fél 81 esen nem lehet menni azt holnap kupán vágom :D:D
Grabó2010-05-25 21:10:23 // 34241
egy a lényeg mindenki hozzon esernyőt és nem lesz baj:D
tavaly is volt nálam :D
addig nem is volt gond csak mikor kezdtem hazaindulni akkor eredt meg lehet az én hibám volt:(
tavaly is volt nálam :D
addig nem is volt gond csak mikor kezdtem hazaindulni akkor eredt meg lehet az én hibám volt:(
count M2010-05-25 21:07:06 // 34240
Ez így volt tényleg! Arról nem is beszélve, hogy nem volt két egyforma előrejelzés. Jólképzett meteorológusaink majd talán szombat este meg tudják mondani az aznapi időt...
rémGtv2010-05-25 21:06:11 // 34239
Természetesen ez is igaz :) Ezért is írtam azt hogy "imádkozni kell " :D Bízzunk a szerencsében és akkor nem lesz baj :)
Tedi2010-05-25 21:05:10 // 34238
A 81-es gazdagon a kisbéri elág után, Mezőörsnél van lezárva, ha csak emiatt maradnál otthon, akkor ne tedd. A zápor zivatar jégeső meg nem komáromra, hanem általánosággra értendő. komárom felett sütni fog a nap :D
Tom122010-05-25 21:04:23 // 34237
Nem kell mindenféle előrejelzésnek bedőlni...;-))
Kócosw2010-05-25 20:59:54 // 34236
mondanak sajna mindent..en hosszu ideje figyelem erre a napra az idöjäräat.a hofuväson kivül szinte minden volt... :)
14-24 fokig mozgott, tüzö naptol,zäporon ät, esön keresztül minden voltmär...
14-24 fokig mozgott, tüzö naptol,zäporon ät, esön keresztül minden voltmär...
rémGtv2010-05-25 20:58:00 // 34235
Nem akarlak elkeseríteni de zápor , zivatart mondd jégesővel :S Erősen gondolkozok hogy útnak induljak e Komáromba . Ráadásul Székesfehérváron a 81 es út félig le van zárva és kerülni kellene nagyon sokat kb másfél órával érnék oda később :( Na mind1 imádkozni kell :D
Tom122010-05-25 20:51:42 // 34234
Ma is csak délután volt egy kis "ingyen zuhany", de már elment...:-))
Andy2010-05-25 20:16:31 // 34233
Így az lesz, hogy Halesz nem esz halat! :))))) Pedig egy FUGU már rendelve lett számára! ;)
HátvédRomeo2010-05-25 20:13:50 // 34232
Nem lesz! Rendeltem egy marék napsütést! :DDD
count M2010-05-25 20:12:46 // 34231
Ezzel mindenki így van. :)
zotya littlesoldier és Szabina2010-05-25 19:35:05 // 34230
Remélem nem lesz eső szombaton
zotya littlesoldier és Szabina2010-05-25 19:33:49 // 34229
még mindig lehet csatlakozni a Pápáról Győr felé haladó konvojhoz! bövebb infó nyugati topic
Totti2010-05-25 19:25:32 // 34228
Fehérváriak és aki a környékbeli Cartársak Szombaton reggel 7:00-kór tali ( nagy Tecso parkoló) majd konvolyozás Citybe 7:15 kór indulás van aki nincs ott az majd utolér minket !
HátvédRomeo2010-05-25 19:23:50 // 34227
Zsííííííííííír király! :)) Exem Évike, pont ezeknek a Művészeknek a rajongója meg! :DDD
Jó riport teccik :-)))
Jó riport teccik :-)))
Kócosw2010-05-25 19:04:57 // 34226
hät nem szäradt ki a szäd a sok hosszu välasztol amit adhattäl :DD
HátvédRomeo2010-05-25 19:00:31 // 34225
NagyKanizsai Cartársaknak FELHÍVÁS!
Szombaton reggel 6kor találkozunk a helyi Meki parkolóba és onnét GO, Keszthely ott 5 perc még bevágnak közénk és GO Alfa city! :)) 10 percet várunk a Mekinél! Ne késsetek, könyörtelenül füstölgő gumikkal rajtolunk ki! :DDDD
Szombaton reggel 6kor találkozunk a helyi Meki parkolóba és onnét GO, Keszthely ott 5 perc még bevágnak közénk és GO Alfa city! :)) 10 percet várunk a Mekinél! Ne késsetek, könyörtelenül füstölgő gumikkal rajtolunk ki! :DDDD
Ricoe1562010-05-25 18:43:57 // 34224
Megjött a jegyem!
Zsíííír :))))
Zsíííír :))))





