Fórum >> Típusok >> 164-166

Kilo166 (Droid#1)2006-04-22 10:20:18 // 11038
Igeeen... mert ha mi csinálunk az nem biztos, hogy előnyös :))))))))))) Egy buli közben.
Gábor1662006-04-22 10:18:28 // 11037
Már Halesz is hiányolta. Igaz a baltát még nem helyezte kilátásba :-) Nem szeretem, ha fotóznak. De valami jót csináltatok magamról.
Kilo166 (Droid#1)2006-04-22 10:17:01 // 11036
Rólad miért nincs kép az oldaladon? Nem vagy fotogén? :))))))))
Gábor1662006-04-22 10:16:32 // 11035
Szerencsére száraz lábbal lehet közlekedni a városban. :-) Ma 10:00-kor 1009 cm volt a vízállás. (A '70-es 960 volt). Úgy tudom van egy törvény (?) jogszabály (?) (Bandi, mi lehet?), hogy 1 méterrel a legmagasabb fölé kell építeni a gátakat. így most ez a szerencsénk. Kérdés, hogy nekifognak-e utána gátépítésnek? Más: Egylőre búcsúzom. Családi prg. on.
Kilo166 (Droid#1)2006-04-22 10:16:09 // 11034
Csáááá! Már nem voltam online,csak még szerintem nem léptetett ki a gép. Na de most... van verda :)))))))))) A szerelő szerint nem sokat gurulhattam volna már azzal a csapággyal. Mikor mutatta, a kezében széthullott az egész.
Charlie 1662006-04-22 10:04:52 // 11033
Szassz !! Azt hittem hogy "egy, csak egy legény...' Apropó, mi a szitu felétek ?
Charlie 1662006-04-22 10:04:52 // 11032
Szassz !! Azt hittem hogy "egy, csak egy legény...' Apropó, mi a szitu felétek ?
Gábor1662006-04-22 09:58:47 // 11031
Hali Mindenkinek!
Charlie 1662006-04-22 09:43:38 // 11030
Bazze aptya, most látom, online vagy és be sem köszönsz... na várj csak, majd jól befújlak a Padre-nak :)
Charlie 1662006-04-22 09:31:47 // 11029
'Reggelt Amigók !!
W.2006-04-21 23:20:26 // 11027
Viszlát holnap. Good Night Boyz.
Kilo166 (Droid#1)2006-04-21 23:16:52 // 11026
állítólag nekem is.... de a kocsin a hangján kívül nem is lehetett észrevenni
W.2006-04-21 23:01:02 // 11025
Eccer egy Off.. Audi 80 1.8 S-el On.. jártam , Szeged-Pest.. pályán 200Km/h... M3 Metro parkoló..begurul, leáll...koppanás és vasgolyók a földön... OTT ESETT SZÉT!! Marha szerencsém volt...
Kilo166 (Droid#1)2006-04-21 22:52:32 // 11024
múlt hét csütörtökön elkezdett morogni... este le is parkoltam, már csak a szerelőhöz vittem. 50 km után, már az abs is hibát jelzett, mert a csapágynál van a jeladója... azt szerencsére nem nyírta ki.
W.2006-04-21 22:43:32 // 11023
Hogy vetted észre?
Kilo166 (Droid#1)2006-04-21 22:43:03 // 11022
Jóóóó estéééét.... van autóóóóóm.... a szerelő mikor mutatta a csapágyat, hogy mennyire ment szét, forgatta és magától darabokra hullott :))) Ideje volt cserélni.
W.2006-04-21 22:34:02 // 11021
Najóestét..
András bácsi2006-04-21 22:18:14 // 11020
Ha tudsz várni megoldható. Most is van kettő darab előttem fél méterre. :))) (bár most még szintén kellene kettő nekem is, de biztos lesz.)
Kilo166 (Droid#1)2006-04-21 22:14:15 // 11019
A legénybúcsúmat a FIAT szponzorálja.... az lesz már a buli :)))))))))))
W.2006-04-21 20:56:34 // 11018
Ja,ja az lehet..:))
DZ1662006-04-21 20:46:27 // 11017
Én nem is néztem az enyémet.Lehet,hogy azon meg Dávid Róbert van.Majd megnézem.Ha úgy van,akkor nem a nász miatt,hanem a szilva a bűnös.
W.2006-04-21 20:35:45 // 11016
Tényleg?.. Tényleg! Viszont az enyémet valami Novotni Zoltánnak küldte. Biztos már izgatott a nász miatt... :))
DZ1662006-04-21 20:32:49 // 11015
Doki bá',figyelted?Percre együtt köszöntük meg Kilonak a cd-t.
DZ1662006-04-21 20:25:39 // 11014
Jeletkezés az első Szolnoki 166 Talira. Időpont: Június 24-25. Whiteshark ( házigazda és szervező ) Csumez ( szakács) / haza már nem biztos hogy mentek/ + vörös szörny Kovi Gabor166 (semmiben nem tud segíteni, de legalább beleszól + 1 fő) Kilo166 (tüzet gyújtok) + 1(?) fő Gombóc + a testőrök Bandi + 1 fő kettes személyi számú Frob az ujjonc (csak hogy bővüljön az ismeretségi kör) DZ166+navigátor
DZ1662006-04-21 20:24:46 // 11013
Megá'!Kifelejtettem új cartársunkat.Bocs!
DZ1662006-04-21 20:23:14 // 11012
Jeletkezés az első Szolnoki 166 Talira. Időpont: Június 24-25. Whiteshark ( házigazda és szervező ) Csumez ( szakács) / haza már nem biztos hogy mentek/ + vörös szörny Kovi Gabor166 (semmiben nem tud segíteni, de legalább beleszól + 1 fő) Kilo166 (tüzet gyújtok) + 1(?) fő Gombóc + a testőrök Bandi + 1 fő kettes személyi számú DZ166+navigátor
DZ1662006-04-21 20:21:14 // 11011
Pedig szerettem volna megúszni!
FRob2006-04-21 20:20:57 // 11010
na igen, még az alfa jel, ami ügye kellene, azt kitől kellene kérdeznem, mert nagyon szarul néz ki az autó nélküle :) előre is kösz úgy érzem, jól fogom itt érezni magam , köztetek :)
W.2006-04-21 20:19:42 // 11009
Akkó legyél szives dógozzá kicsit!! MÁSOLJ!! :))
DZ1662006-04-21 20:18:51 // 11008
Jó estét!Szeretnék feliratkozni a szolnoki találkozóra a navigátorommal együtt!
W.2006-04-21 20:16:54 // 11007
Még nem jelzett, de nagyon remélem hogy fog!!
András bácsi2006-04-21 20:04:44 // 11006
Hol van Mr. Char Lee pl?
FRob2006-04-21 20:04:27 // 11005
Jeletkezés az első Szolnoki 166 Talira. Időpont: Június 24-25. Whiteshark ( házigazda és szervező ) Csumez ( szakács) / haza már nem biztos hogy mentek/ + vörös szörny Kovi Gabor166 (semmiben nem tud segíteni, de legalább beleszól + 1 fő) Kilo166 (tüzet gyújtok) + 1(?) fő Gombóc + a testőrök Bandi + 1 fő kettes személyi számú Frob az ujjonc (csak hogy bővüljön az ismeretségi kör)
FRob2006-04-21 20:02:39 // 11004
akkor Gombóc kolegát meg kell környékeznem a diag sw ára meg érdekelne, úgy hogy őt is megkeresem köszi!
W.2006-04-21 19:57:31 // 11003
A 11K is az enyém de elb..tam..:))
W.2006-04-21 19:56:47 // 11002
Jeletkezés az első Szolnoki 166 Talira. Időpont: Június 24-25. Whiteshark ( házigazda és szervező ) Csumez ( szakács) / haza már nem biztos hogy mentek/ + vörös szörny Kovi Gabor166 (semmiben nem tud segíteni, de legalább beleszól + 1 fő) Kilo166 (tüzet gyújtok) + 1(?) fő Gombóc + a testőrök Bandi + 1 fő kettes személyi számú Na ez az!!
András bácsi2006-04-21 19:53:50 // 11001
Jeletkezés az első Szolnoki 166 Talira. Időpont: Június 24-25. Whiteshark ( házigazda és szervező ) Csumez ( szakács) / haza már nem biztos hogy mentek/ + vörös szörny Kovi Gabor166 (semmiben nem tud segíteni, de legalább beleszól + 1 fő) Kilo166 (tüzet gyújtok) + 1(?) fő Gombóc + a testőrök Bandi + 1 fő kettes személyi számú
W.2006-04-21 19:51:38 // 11000
Hali Mindenkinek! Jelentkezzetek!!! Ha kb. 10-15 autó lesz a Fiat lehet hogy szponzorálja!!! Jeletkezés az első Szolnoki 166 Talira. Időpont: Június 24-25. Whiteshark ( házigazda és szervező ) Csumez ( szakács) / haza már nem biztos hogy mentek/ + vörös szörny Kovi Gabor166 (semmiben nem tud segíteni, de legalább beleszól + 1 fő) Kilo166 (tüzet gyújtok) + 1(?) fő Gombóc+??
András bácsi2006-04-21 19:49:48 // 10999
A szoftver nem másolható, de keresd ribipeti barátomat, ő megmondja honnan és mennyiért rendelte. Csatlakozóstól. EPEr, DTE Service Manual van dvd-n, illetve CD-n nekem a 166-hoz. Gombóc kolléga biztos el tud juttatni belőle hozzád egy biztonsági másolatot.
FRob2006-04-21 19:34:19 // 10998
Aha!, akkor már csak valami jóképű robbantott ábra (netán egy alfa 166 sevice cd) ami jól jönne, hogy tudjam hova kell nyúlni, mert csak úgy nem szedném szét, a szerelés nem gond, müszaki emberke vagyok, hasonló dolgokból élek esetleg az a diag sw hozzáférhető? netán talán lemásolható? :)
András bácsi2006-04-21 19:08:20 // 10997
A lámpa kiszedéséhez elsőként le kell ugrasztani a lökhárítót. De szerintem a magasságállító motorját rosszul fűzte vissza a csóka, és azért világít lefelé. Ehhez viszont hozzá lehet férni felülről, a gyorszáras műanyagok leszedése után. Alfa jel szerzése minden bizonnyal megoldható. :) Ismerek olyan embert, akinek van ilyen prg., bár tőled messze lakik, és még nem tesztelte kellően.
FRob2006-04-21 15:27:44 // 10996
Üdv Nektek Alfások. Most sikerált beruháznom egy Alfa 166 2.4 JTD re olvasgatom a fórumot, de mivel rengeteg az anyag rögtön kérdeznék is. Mégpedig, hogy lehet a fényszórót kiszerelni az autóból, az előző gazdája cserélte xenonra a lámpipiket és gynítom valamit kihagyott a szerelésnél, mert nagyon lefele világít, és nem is lehet rajta állítani már felfele pedig kellene még emelni rajta egy kevéskét. Az egyik felniből hiányzik az alfa jel (gyári felni) olyat is szeretnék szerezni. Tudtok e Kecskemét környékén megbízható Alfa szervízt? Létezik e közkézen olyan progi, amivel odb-II csatin le tudom kérni a szervíz infókat a gépről? Segítségeteket előre is köszönöm!
Gábor1662006-04-21 15:02:23 // 10995
Úgy legyen! Még látok, de már nem 100%-os. A bal kicsit halványabb és szivárvány színű szegélye van a fénynek. Én is várok, mert az autóra szánt keretből olajat és szűrőket kell cserélnem.
badbone2006-04-21 14:52:27 // 10994
Szevasztok ha valaki szedett mar szet tolotetot motorosat az szoljon mar es par sorban segitsen hogy kezdjek hozza a motor az mukodne a relek is jok de valami miatt csak kattog a szerkezet se nem igazan nyilik eltolni pedig egyaltalan nem lehet.
András bácsi2006-04-21 14:27:10 // 10993
Oké, félretéve.
Gye'2006-04-21 12:47:52 // 10992
Hi, nem a bőr van kiszakadva, hanem a kárpit azon része, ahol behúzod az ajtót, le van karmolva egy 1cm2 es részen, ezért akarom lecserélni.
ghosty92006-04-21 12:40:59 // 10991
"miert nem gyullad ki a belso vilagitasom, ha kinyitom az ajtot?" c. problemam ujabb fejezethez erkezett: rajottem, hogy azert nem, mert hianyzik hozza a rele. (Mondjuk ha probakent atdugtam egy masikat, akkor meg mindig vilagitottak a hatso lampak, valoszinuleg ezt "javitottak" igy.) Viszont errol nincs leirasom; tud valaki segiteni, hogy melyik helyre milyen rele illik? (164 TS, meg mindig.)
Gye'2006-04-21 12:38:14 // 10990
Persze 2rugót megér, a bőrt meg asszem át lehet cserélni rajta, arra nincs is szükségem, majd valamikor összefutunk úgyis.
András bácsi2006-04-21 11:09:39 // 10989
A kis fehérrel minimálisat tudsz állítani. A szintállító tetején van egy hatos imbusz, azzal tudod a motorból kimenő tengelyt állítani.
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak