Fórum >> Típusok >> 164-166

Don Gombóc2006-05-12 09:20:35 // 12288
Nekem is akörül volt, akkor jó hogy messze sem kell menned vele.
Gábor1662006-05-12 09:18:57 // 12287
A pacal nem ártott meg? Nem álmodtál ördögökkel?
Don Gombóc2006-05-12 09:18:53 // 12286
Akkor pecázok de belefér egy drukk sőt egy nagyon drukk is. Tegnap még Szegeden voltam és hazafelé az autópályán nagyon szépen ment a verda, viszont lett egy olyan benne hogy sima menetnél mondjuk 160-nál ha tartom a gázt éspedig pontosan, se nem nyomom se nem engedem el, akkor egy kicsi idő után egy hangya fasznyit megtorpan és egy millimétert lejjebb is megy a turbónyómás mérő, ami ilyenkor nullánál áll vagy egy kicsit vákumnál ugyebár, és megy tovább a gép. Szinte sebesség esés sincs de észrevenni hogy megtorpan egy kicsit, bár ezt megtorpanásnak sem lehet nevezni. Mindig csinál valami új szarságot, és lassan már ezért szeretem :)) Bár most jól megy, de néha azért mókázik egyet egyet ötezer környékén, de megy tovább. Bár ezt nemigen kell följebb huzatni ötezernél mert ez turbós:))) Tudod? :))
Kilo166 (Droid#1)2006-05-12 09:17:21 // 12285
Én Bátorban csináltattam. 4000 volt. Reggel bevittem és délelőtt már kész volt, csak délután tudtam visszamenni. Jövő hétre viszont bejelentkeztem megint egy futóműállításra.
Don Gombóc2006-05-12 09:11:19 // 12284
Pedig kedden milyen szép idő volt. Van egy jó tulajdonságom, hogy ahová én megyek nyaralni ott mindig jó az idő. Eddig szerencsém volt. :)) Remélem Szolnokra is jó időt tudok vinni.
Gábor1662006-05-12 09:11:11 // 12283
Szia Gombóc! Holnap du. drukkolj nekem, hohy megtaláljuk az okát, miért nem megy az autó rendesen.
Don Gombóc2006-05-12 09:06:41 // 12282
Akkor jó ha megcsinálták. Egyébként Nyíregyen a megyei bírósággal szemben van egy gumis, egy öreg kiállhatatlan szaki a tulaj de ott jól görgőznek, és olcsón. Én is ott csináltattam, mert amikor megvettem a verdát nem vettem észre hogy a jobb első belsején volt egy kb 4-5mm hajlás, amitől a gumi sem eresztett.
Don Gombóc2006-05-12 09:03:03 // 12281
Köszönöm. Persze ha centiméterben adtad volna meg az már nem Alfa hanem dömper lenne.
Kilo166 (Droid#1)2006-05-12 08:24:13 // 12280
A felni belső pereme hajlott meg és ott engedte ki a levegőt. A Keleti-Vég-ben van is róla egy kép.
Gábor1662006-05-12 07:57:36 // 12279
Jó reggelt mindenkinek! Nálunk sajna hideg van és esik az eső. :-(( Pedig kerékpározni szerettem volna, de jegesmedve nincs a felmenőim között. Meg dagonyázni sem akarnék, ugyanis tegnap is esett. :-(
Ákos2006-05-12 00:55:32 // 12278
Köszönöm :-)
András bácsi2006-05-11 22:40:40 // 12277
Na de mi lett vele?
Kilo166 (Droid#1)2006-05-11 22:39:26 // 12276
megcsinálták. most jóóóóó
Smith2006-05-11 22:22:15 // 12275
Ma végre megjött a rugótányérom, szhelyi fiat valahonnét dél olaszország mélyéről valamelyik szerviz raktárának sarkából előkerített egyet, és mindez egy kör-email segitségével valósulhtatott meg.... ez se semmi :) Na mit szóltok???? :) (ráadásul fájdalomdíjként qrvajó árban kaptam meg) Ezenkívül van szép új lakkozott lökkösöm, lámpabajuszom, és géptetőm! Sehol egy kavicsnyom, szinte el sem tudtam képzelni milyen lehet kavicsnyomok nélkül, de most már el tudom :)))))))))) NAGGYON SZÉÉÉÉP! Közben a bal első telóból elfolyt a lé, recseg ropog minden elől, kopog kattog meg minden, de közben úgy himbálódzik mint egy csónak, alul középen csörög valami szerintem a kipufogó környékén, a pár hónapos szélvédőm olyan kavicsot kapott hogy rossz ránézni, és elindult a repedés..... közben az autó tetején-elején lévő kavicsok miatti rozsdásodást is meg szeretném csináltatni amihez ki kéne venni a szélvédőt, ami valszeg el fog repedni a kavicsnyomok miatt.... fuccs a pár hónapos szélvédőnek.... szóval ilyen zsúfolt egy Alfás élete, és ez még csak a kocsi! Hol az élet többi része????????? Na jól kipanaszkodtam magam. Szélvédő ügyben várnék jótanácsokat.
András bácsi2006-05-11 22:04:04 // 12274
Na mi lett a kerékkel?
Lacza2006-05-11 22:00:56 // 12273
Megbízható ember,a szívében alfás:)
Kilo166 (Droid#1)2006-05-11 21:58:44 // 12272
Baleeeeeeek!!!!! Autót sose adunk kölcsön.
Kilo166 (Droid#1)2006-05-11 21:56:35 // 12271
Azt megfigyeltem, hogy mindig akkor fogok kátyút (gödört) amikor lassan megyek. Gyors sebességnél szinte átsuhanok a kátyú felett.
Lacza2006-05-11 21:55:09 // 12270
Sziasztok,most két napig nem lesz alfám,mert kölcsönadtam menyasszonyi autónak:) De vasárnap ismét beleülhetek:) Addig sajnos offos pözsóval kell járnom:(
András bácsi2006-05-11 21:38:42 // 12269
Még fizethetsz. :))) Az általad használható cuccokból két lengőkar, ami nincs meg azóta. Meg a kormánykerék. Asszem. De majd egyeztessünk mailben.
kando.2006-05-11 21:33:15 // 12268
Bandi, a köv. hónapban is fizetek ? (mert fizetek, csak kérdezem, hogy ne fölöslegesen :-))))
Gábor1662006-05-11 21:31:26 // 12267
Ez így igaz.
András bácsi2006-05-11 21:31:07 // 12266
665. Mivel a műszaki ember milliméterben számol. :)
András bácsi2006-05-11 21:29:16 // 12265
Hú B+, ennyi hozzászólás. :))) Megyek és mérem.
Don Gombóc2006-05-11 21:09:29 // 12264
BANDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hány centi amit kérdeztem???????????????????????????????
Don Gombóc2006-05-11 21:08:46 // 12263
Ennyi volt mára kedves népeim, holnap vidék, szombaton peca verseny, majd valamikor vasárnap leszek. Üdv a csapatnak.
Don Gombóc2006-05-11 21:07:24 // 12262
Részvétem. Ha meg lesz én majd behajtom az árát rajta, a Carlitó segít. Saját kezűleg csináljuk mert a minőségi munka az ugye nem mindegy?
Don Gombóc2006-05-11 21:04:23 // 12261
Maestro Salicci! Pagare salicci? Készíttetünk a verdádra egy debreceni kolbászt formázó matricát. Neked ilyen lesz, nem búvár meg halacska meg Baby an Board matrica hanem kóbász. :)
Don Gombóc2006-05-11 21:01:18 // 12260
Milyen rendszerünket? Az enyém már annyira szar hogy én már csoda vagyok szerintem. Az idegrendszerükkel meg foglalkozzanak az asszonyok inkább, mert amúgy meg úgyis a miénket eszik. ))
Don Gombóc2006-05-11 20:57:43 // 12259
Befogadunk, és ez nem is gond, mert ingyen van. Van itten a kolbászkirály, és ő gondoskodik arrról hogy a hasunk és a pénztárcánk ne apadjon. :))
Don Gombóc2006-05-11 20:55:30 // 12258
Ezúttal, és itt is köszönöm a meghívást, és tényleg jó a 166 3.0V6 24V, nagyon szép a hangja, szebb mint a TB-é, csak gyenge. :))))
Don Gombóc2006-05-11 20:53:14 // 12257
Autó az olyan?? :)))
Don Gombóc2006-05-11 20:51:52 // 12256
Javíts ki, de amelyik navis gyárilag, azon időt beállítani csak a navigációs lemez tud. Manuál nem lehet. Bár nekem is szokott késni ha nincs benne a lemez, de nem érdekel az a néhány perc mert úgy vagyok vele hogy fölöslegesen ne forogjon a cd meghajtó.
Don Gombóc2006-05-11 20:47:34 // 12255
Az nem kátyú volt öcsém amitől egy speedline felnin szamárfül képződik hanem gödör bakker. :((
Don Gombóc2006-05-11 20:42:10 // 12254
Jelentést kérek!! :))
FRob2006-05-11 13:43:43 // 12253
ja egen meg is vettem a csapágyat, nagy meglepetésemre aszongya nekem a bótos muki, csak nem tán klímacsapágy... :) mondom : de de aszongya oké, hány db kell gondolhatjátok hgoy fülig ért a szám, hogy azonnal vihetem is a csapágyat :) 6935.- bruttót fizettem érte szóval ahhoz képest, hogy egy "felujjított" használt klimakomresszort akartak adni 50e ért... amiben csak ezt cserélték volna ki.... úgy hogy jövőhéten frankón kicseréljük amikor rá ér a szerelőm és hajrááá :))
Kilo166 (Droid#1)2006-05-11 11:04:53 // 12252
Köszönöm... :-))))
FRob2006-05-11 08:30:56 // 12251
nem sok szerszám kell hozzá lényeg hogy a locsi kannát kivegye a szerelő, mert külömben jól megszívja meg van zéger is ami fogja a szíjkereket, ennek meg a visszarakásánál kell figyelni, mert nem egyforma a két fele és egyik féle képpen pattan vissza könnyebben, meg a kerék nem bizti hogy lejön, de egy kis csavarlazító spray és egy ovatos kocogtatás és szépen lejön meg van a csapágy száma is ide is írom és lehet előre rendelni 35BD5222DFX7 japan NSK gyármány van az enyémben kétsoros 2R csapágy Belső átmérője 35mm Külső átmérője 52mm szélessége 22mm csak a pontosság kedvéért hogy aztán minden alfában ue van e? de a 2.4JTD be tuti :)
Ákos2006-05-11 02:03:16 // 12250
Enni is, meg inni is. Teljesen gazdaságtalan vagyok :-)
Ákos2006-05-11 02:01:33 // 12249
Pedig még hagymát is tudok pucolni :-)
farki2006-05-10 23:47:12 // 12248
Van egy másik cím is: Tóth Sándor 1154 Bp Gábor Áron u. 56/b 0620/9735910 Épp tegnap jött meg postafordultával a klímakijelzőm. Pénteken, miután beszereltettem, majd nyilatkozom, hogy millen lett. ;-))
Kilo166 (Droid#1)2006-05-10 23:22:14 // 12247
A klímakompresszoromnak nálam is gyalázatos hangja van. A gyanú nálam is a csapágyra terelődött, mert a rendszer működik, csak nem merem senkinek a kezébe adni.
Szvazy2006-05-10 23:05:22 // 12246
OK! Köszi szépen! Leköteleztél! Akkor írom a a címemet e-mailban!Mégegyszer Köszi!
KGB2006-05-10 23:03:32 // 12245
És ez már a második...a 146-osomat is meggyalázták..
FRob2006-05-10 23:02:38 // 12244
ja elfelejtettem irni az emilemre nyomasd a címedet és holnap karcintok egyet oszt megkérem a királyi postát végezze el az adattovábbítást :)))
FRob2006-05-10 23:00:24 // 12243
másoljak egyet? mondjuk ausztria? :) ostz már menni is fog
Szvazy2006-05-10 22:59:27 // 12242
De a GPS-hez cd kell nem?Olyanom nekem nincs!
FRob2006-05-10 22:57:17 // 12241
erről jut eszembe hogy lehet azt az emblémát szépen leszedni a helyéről? szeretném ujjra lakozni, de előtte a meradék lakkot el kellene távolítanom rólla
FRob2006-05-10 22:56:13 // 12240
hogy száradna le a töke az olyannak... csak egyszer legalább egyszer óó istenem kapjak el egy ilyet, hogy kiskalapáccsal szilánkosra törhessem azt a kezét amelyikkel megtette
KGB2006-05-10 22:51:57 // 12239
Sziasztok! Egy vadbarom p*csfej lebarmolta a hátsó alfa emblémámat. Nem tudjátok hol lehet ócsón beszerezni?
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak