W.2006-05-13 19:15:19 // 12338
Haraptak a potykák?
W.2006-05-13 19:14:48 // 12337
Jó estét Urak!
Don Gombóc2006-05-13 19:14:11 // 12336
szeva fejércápa. :))
Don Gombóc2006-05-13 19:09:16 // 12335
Szevasz fijjam!! Lazits ne tanulj annyit, a vizsgát intézem. Inkább élj egy kicsit úgyis sápadt vagy.
FRob2006-05-13 18:29:55 // 12334
ÁHHHÁÁÁ :)
hónap megprószálom :))
valahgoy csak bele kéne hegedáni az autóba egy itx-es alaplapot :)
és ha már ott van a képernyő minek bele másik :)
András bácsi2006-05-13 18:27:28 // 12333
Váltókeret ki, alatta keresztfejű csavarok ki, fekete műanyag keret le. Oldalról csavarhúzóval benyúl, rugós retesz benyom (mindkét oldalt, és kihúz. Röviden. :)
Don Gombóc2006-05-13 18:04:02 // 12332
Na meg is próbálom megírni őket, majd leszek.
Don Gombóc2006-05-13 18:03:11 // 12331
Én a kezelési utasításra gondoltam és az ICS kezelési utasítására, de van egy szervíz cd is bár azzal kész kín bánni mert a legtöbb dolgot nem akarja kiadni, de abból is csinálok egy példányt.
FRob2006-05-13 18:00:19 // 12330
jovan
majd erre tévedsz :)
az ilyen szétszedem projectek miatt lenne jó az majd, remélem iylenek benne vannak :)
Don Gombóc2006-05-13 17:54:16 // 12329
Azt még nem szedtem szét. Figyu Robi nem megyek hétfőn mert változott a dolog. A telszámot elmentettem majd csörgök.
FRob2006-05-13 17:47:29 // 12328
valaki tudja hogy kell az ICS -t kiszedni ?
Don Gombóc2006-05-13 17:30:21 // 12327
Tegnap láttam a vasadat a dolgozód mellett, ott vettem fel a haveromat.
Don Gombóc2006-05-13 17:29:29 // 12326
Most gagyi műanyag van rajta, érdekes ez nem kell senkinek.
Ákos2006-05-13 17:15:53 // 12325
Ez igazán gavallér hozzá állás, de tényleg menjen a p....-ba az ilyen kisstílű tolvaj!
FRob2006-05-13 17:08:10 // 12324
na kipróbáltam
sajna ahogy elnéztem az ICS ben benne van a navi progija is, vag yis legalább egy része mert kikaptam és nem váltott át, sőt kereste a navit
elég érdekes
FRob2006-05-13 16:37:52 // 12323
szerintem, bár nem próbáltam
a gyujtás levétele utána a navit lerántani a buszról
és ujjra gyujtás, gondolom ekkor a központi ketyere rájön hogy sehol navi és engedi beállítani kézzel is az időt
de ez csak az én agyszüleményem :)
lehet hogy kipróbálom :)
Don Gombóc2006-05-13 14:46:45 // 12322
Nekem már elloptak vagy haminc darabot, most már nem mérgelődök hanem örülök hogy valakinek örömöt szereztem vele. :))
Don Gombóc2006-05-13 14:44:44 // 12321
Nem kérdezted. Ha valaki tudja hogy a navis kocsin egyébként a navi lemez betétele nélkül lehet-e pontos időt állítíni, az írja meg hogyan lehet, és nyer egy sport szeletet.
FRob2006-05-13 08:35:03 // 12320
jó reggelt
hátha vlaki még nem ismeri
http://www.alfa145.co.uk/obd.html
W.2006-05-12 21:39:15 // 12319
Menek alunni....
badbone2006-05-12 20:40:18 // 12317
tovabbi kellemes estet mindenkinek mentem apolni a parom ha mar kepes volt a nyar kozepen megfazni:)
badbone2006-05-12 20:39:35 // 12316
akkor marad a hosszadalmasabb megoldas...
feliratkoztam egyszal arva 164eskent:)))
de ottleszunk:)
badbone2006-05-12 20:26:11 // 12314
Nyomom mar:)
juteszembe nem tudsz itt helyben olyan helyet ahol az alufelnit javitjak hegesztik es gorgozik ugy idopont alapjan azonnal? Dragam belement egy akkora katyuba hogy majdnem belefert az alfa...
W.2006-05-12 20:23:40 // 12313
Akkor nyomjá mán egy "ott a helyem"-et! :))
W.2006-05-12 20:22:25 // 12312
A szállások miatt nagyon nem mindegy a létszám! Igyekezzen mindenki aki még nem regisztrált!!!
badbone2006-05-12 20:21:12 // 12311
fogalmam sincsen irtam itt hogy forduljon hozzam aki akar jonni es beszelunk rola ...egy emberke sem jelezte a konkret szandekat. Viszont en es az asszonypajti megnezunk benneteket ez tuti jofej emberekkel ugyis szeretek ismerkedni:)))
W.2006-05-12 20:18:23 // 12310
A k..va any..át az ilyennek... de mit várunk ebben a mai világban? A "kikre dudáltok " topicban leírtam a feleségem kisautóját is végighúzta egy állat, azt hiszed otthagyta a nevét??? Köcsögök!
W.2006-05-12 20:13:48 // 12309
Akkor mi legyen? A 164esek közül senki nem óhajt jönni? Pedig nem volt szándékom(unk) senkit kizárni! Lehet hogy megsértődtek...?!
badbone2006-05-12 20:12:38 // 12308
amugy a szelepsapit leloptak mind a negyet... szivemszerint adnak munkat neked a csavoval ha megfognam... de lehet meg te sem tudnad oszestopponli:)
badbone2006-05-12 20:11:28 // 12307
ne haragudj az elmaradt telefon miatt videken voltam melozni masfel hetig semmi net a szallason...
ma voltam delutan mikloson de akkor semmi extra nem volt se dugo sem semmi tudtam repeszteni:)
W.2006-05-12 20:05:37 // 12306
Mi a fene van a Tiszaligetben nem tudod? Kinn voltam teniszezni és alig tudtam visszajönni annyi autó állt mindenütt.
W.2006-05-12 20:02:48 // 12305
Na, Téged is látni errefelé? :)) Nem hívtál!
badbone2006-05-12 19:30:17 // 12304
neked is kellemes estet
W.2006-05-12 19:26:35 // 12303
Na, mégeccer...:))
JóestétaCsapatnak!
W.2006-05-12 19:25:50 // 12302
Jóestétacspatnak!
András bácsi2006-05-12 18:09:48 // 12301
Jó, csak ne a F-1 alatt. :)
Zsül2006-05-12 12:46:14 // 12300
Háj Bandi!!
Vasárnap elvinném a megrendelt cuccot!
Ha jó, jelkez!
:-)
Csumez2006-05-12 12:34:01 // 12299
Basszus! Ezt már mondhattad volna hamarább is. Kb. fél éve vettem ki a navi lemezt, és azota már volt cserélve rajta akksi, és utána nem tudtam sehogy beállítani a pontos időt. A beállítás helye nem volt kivilágosodva sem, ezért nem is lehetett rákattintani. Hát akkor ezért. Hogy én mit szenvedtem vele... Ja, én is azért vettem ki a navi lemezt, hogy feleslegesen e forogjon a meghajtó.
W.2006-05-12 11:13:22 // 12298
Az enyém nem NAVI-s, ezér tudom kézzel állítani..:)))
Gábor1662006-05-12 11:07:24 // 12297
Hasonlóképpen gondolkodom, de 3.2-ben. :-)
Lacza2006-05-12 10:02:45 // 12296
Ok,megnyugodtam:)
1-2 év múlva én is tervezem 3.0 v6 vásárlását,de csak manuális váltósat fogok venni,mert nekem nem jön be az automata:)
Gábor1662006-05-12 09:59:42 // 12295
lacza25:
Az enyémre írta, nem a 3.0-ra általában. Valami gánya van vele. Holnap kerül tüzetesebb vizsgálat alá.
Lacza2006-05-12 09:44:18 // 12294
Sziasztok.
Padre,ha a 3.0 v6 gyenge akkor a 2.5 mi?
Gábor1662006-05-12 09:40:09 // 12293
Ha a sok kiló doksiból kikeresen a kettőnk nyomaték görbéjét, látod a különbség okát. :-) A V6TB-n hirtelen felugrik szinte a maximumig. Az enyémnél szépen mászik felfelé, tehát finomabban tudom adagolni a kakaót. Esetleg a talpad még mindig a 12 literre és 40 tonnára áll rá. :-))
Don Gombóc2006-05-12 09:37:03 // 12292
Na lépek uraim daszvidányijá!!
Don Gombóc2006-05-12 09:35:00 // 12291
Nem olyan sok ez:) Csak egy kicsit végre magamba voltam és nyugodtan átnéztem a termést és véleményeztem. Megmérem az enyémet amikor autó mellett leszek és megcsörrentelek. mindenesetre nem rossz mert hátha így több szegély felé tudom ereszteni, márpedig akkora szegélymagasságokat generálnak parkolókban hogy ahhoz már akadálymentesítés is kellene párhuzamosan:)) TANULNI!!!
Don Gombóc2006-05-12 09:25:58 // 12290
Érdekes hogy bár nem vezettem a tiédet de amennyire leszűrtem az enyém is megy úgy mint a tiéd str nélkül. Ott valami egyszerű gond lesz szerintem. Én meg városban nem is tudom használni az str-t mert ha csak egy kicsit is mozdítok a gázpedálon akkor ugrik mint állat, és nem akarom vele fölöslegesen gyilkolni a hajtásláncot, mert az a hirtelen reakció nem egészen jó ha állandóan csinálja.
Don Gombóc2006-05-12 09:21:32 // 12289
Nem volt gond, én jól alszom tele gyomorral, sőt tele gyomorral alszom igazán jól. :))