Ronnie2006-05-31 17:21:06 //
12707
.. amúgy még ha elkészülnek a hosszabb csavarok, nem lesznek ennyire bent a kerekek, még berakjuk ezeket is :

Ronnie2006-05-31 17:17:05 //
12706
Piriék előtt az utcán..

GEORGE2006-05-31 17:09:02 //
12704
Ezt egy emlékérmén tudnám elkébzelni, na adj egy szép távolit a gépedről! :-)))
Ronnie2006-05-31 17:08:07 //
12703
Ez messzebb van

GEORGE2006-05-31 16:59:38 //
12702
Az odalán egy ilyen kép van!
ezt mondom én is...... ;-)))))
GEORGE2006-05-31 16:55:01 //
12700
Huuuuuu de sziiip!
Egy olyant is amin az egész kocsi látszik!!!!!!
Széééép! De egy nagytotált, messzebbről lőhetnél még.....
Ronnie2006-05-31 16:38:12 //
12698
Nem ám gumiszeleppel elcsúfítani!!!

Ronnie2006-05-31 16:32:30 //
12697
Piribácsi fel is szerelte művét :o)
.. de addíg én sem unatkoztam a műhelyben! ;o)

Ronnie2006-05-31 16:26:26 //
12696
Sziasztok!
Elkészültek az új felnik, élőben más, mint itt a képeken, de nagyjából ilyen. Az egyik kép vakuval, a másik nélküle készült. Azért színjátszós, mert a lakkban Fekete gyöngyház pigmentek vannak :o)

Bg.2006-05-31 16:22:52 //
12695
Várom
tgabika2006-05-31 14:16:11 //
12694
Valami jó kis Alfa bontót tudtok Bp környékén vagy Pest megyében?
Kellene egy jobb hátsó dobbelső.
Karakot2006-05-31 10:18:45 //
12693
Én is az LMM-re tippelek. Próbáld ki, hogy bemelegedett motornál húzd le az LMM csatiját. Ha így nem torpan meg 5000-nél, akkor biztos, hogy az a gond.
alfa1562006-05-31 09:32:06 //
12692
Nemtudom kedden átnézetem a vasat köszönöm a tippeket.
Chichi2006-05-31 09:29:19 //
12691
A légtömeg mérőd nem sz..rakszik????
alfa1562006-05-31 09:22:55 //
12690
Azt még nem , köszi kedden a végére járunk.Az a röhely , hogy nem mindíg jelentkezik ez a jelenség azért bosszant.
Vinnie2006-05-31 09:22:17 //
12689
Szerintem lehet a légmennyiségmérôtôl is.
GEORGE2006-05-31 09:18:41 //
12688
Ha a légszürő koszos az állandóan folytást képez, nem csak részlegesen.
Lambda szondát néztétek??
alfa1562006-05-31 09:16:40 //
12687
Igen működik azt már bemérték és a vezérlése is jó.Még annyit mondtak , hogy amugy is aktuális lenne a levegőszűrő csere azt kéne megejteni.De sajna csak a jövőhétre van időpontom mert akkor egyben olaj , szőrő , pollenszűrő is csere lesz.Lehetséges ez az ok is ?
GEORGE2006-05-31 08:08:22 //
12686
Nézesd meg müködik-e a változószívócső hossz. vezérlésed?
5200-5400 környékén kéne benyitnia....
GEORGE2006-05-31 08:06:15 //
12685
Nem ezt vártam, megmondom öszintén.
Be mész 1szer leinformálni a gépet?
alfa1562006-05-31 07:57:25 //
12684
Sziasztok ! Lenne egy kérdésem ,olyat csinál a vasam , hogy tolom neki és olyan 5000 res ford. nál mindha elfogyna gondolkodik de utánna elkezd húzni.Pont olyan mind mikor légkondival megyek és lefogja a teljesítményt.Várom tipjeiteket.Köszi.
csocsi2006-05-30 23:40:21 //
12683
Most szerintem elnézzük :))
Sok sikert :)
Ödi2006-05-30 23:34:05 //
12682
Ne feledjétek,hétvégén Somogybabod OFF-ROAD Fesztivál.
Én is átülők a hétvégére,mert ott a 156 használhatatlan,de remélem ez bocsátanos bün.
Ezzel talán boldogulok.
csocsi2006-05-30 22:40:52 //
12681
Ez valahol nem is rossz dolog
csocsi2006-05-30 22:40:03 //
12680
Nagyon hamar átálltam, nem okozott semmi gondot. Igen azt használom, nekem nagyon bejön a dolog és ha valami nem tetszik bele tudok nyúlni :))))
Na mentem.
Jó 8!

Poló2006-05-30 21:56:46 //
12678
George!
Válaszoltak a Fiat Boldizsártól. Egyik nap írtam, hogy megkérdem tőlük, hogy a szervizek alkalmával miket cseréltek az autón. Nem adnak ki választ :-((( Csak akkor, ha személyesen bemegyek hozzájuk a nevemre kiállított forgalmi engedéllyel.
Ezt se tudtam...
A lámpa jó. Ahogy a kis kínai mondaná: Nekem teccik!
GEORGE2006-05-30 21:49:47 //
12676
Egyrészt mondták, másrészt teljesen más lámpája van a 2004 utániaknak mint az elöttieknek.....
Vagy te nem így gondolod?
Neked nem annyira jó a tompitott világítás?
Egyenlőre maradok a hagyományosnál...
Egy szó kimaradt.
GEORGE2006-05-30 21:46:52 //
12673
A te verziódnak amúgy is jobb a világítása!
Nincs is szándékomban, csak kíváncsi voltam. Szóval a színhőmérséklet Kelvinben.
Egyenlőre a hagyományosnál nagyobb fényerejű halogénnél, korábbi Alfiknál bevált.
GEORGE2006-05-30 21:39:37 //
12671
Szinhömérséklet. a jók úgytudom 4k és 6k közt vannak ezek világítanak úgymond fehérebben.
Igazából Ribipeti sokkal jobban elmondja melyik az amelyiket érdemes megvenni.
De úgytudom neked a facelit utáni 56-od van és mintha Imi azt mondta volna oda nem fér be....
Bocs a kérdésért, de mi az a "K" a xenonnál?
Eccer - vagy tíz éve - vezettem egy OFF automata mergát. Hát ott párszor lefejeltük a szélvédőt, mert amikor megfeledkeztem magamról kuplungoltam ahogy kell.
Nem volt furcsa a harmadik pedál hiánya? Gondolom városban a "City" üzemmódot is használod.
GEORGE2006-05-30 21:33:19 //
12668
Holnapra lefotózom!
Bg.2006-05-30 20:12:06 //
12666
Ha nem jön össze a bót akkor engem is érdekel.
Tudsz képe mutatni róla? A kijelző, a központidoboz, és az érzékelő mélysége érdekel.
csocsi2006-05-30 19:58:17 //
12665
Még szerencse :))
GEORGE2006-05-30 19:57:02 //
12664
Tudom! :-)
csocsi2006-05-30 19:56:34 //
12663
Vaze, most mondtál valamit :)))
csocsi2006-05-30 19:56:09 //
12662
Kellemetlen :)))
GEORGE2006-05-30 19:55:32 //
12661
Amikor nincs csukva a szemed! :-)
Morphin2006-05-30 19:54:52 //
12660
Köszi, bye mindenki.
csocsi2006-05-30 19:54:50 //
12659
Én mindig látok :))))
csocsi2006-05-30 19:54:17 //
12658
Passz, már így vettem :))