SD2011-01-11 10:25:42 // 109387
Q4 felújításra millión felül lehet számolni alapból.. az 1.8 TS 16V egy modern motor még ma is és a 16V TS-ek közül a legjobb talán.. Még nem macerás de már megy:)
A turbós technika mindig kér valamit, az napi használatra nem lesz alkalmas.
Igazából ha a Q4 megmarad a TS-t meg használod, akkor a Q4 enni nem kér, de mide a 16V elkopik lesz talán egy felújított Q4-ed, de te tudod mi az első, ha gyorsan kell pénz talán a Q4 ennyiért eladható, a TS is pénzétehető, de ott az állapot dönt.
Vagy vegyél még egy V6-ot hogy teljes legyen a szett:D
A turbós technika mindig kér valamit, az napi használatra nem lesz alkalmas.
Igazából ha a Q4 megmarad a TS-t meg használod, akkor a Q4 enni nem kér, de mide a 16V elkopik lesz talán egy felújított Q4-ed, de te tudod mi az első, ha gyorsan kell pénz talán a Q4 ennyiért eladható, a TS is pénzétehető, de ott az állapot dönt.
Vagy vegyél még egy V6-ot hogy teljes legyen a szett:D
SD2011-01-11 10:19:31 // 109386
A nyilvány lesz javítva? Így talán nem kell vágni, de azért nyomódott.. de nem rogyott ami látva az előzményeket nagy mák! Na mi lesz?
süsnye2011-01-10 22:54:47 // 109384
nekem is időszerű lesz a jobbos...
Svéd2011-01-10 22:48:06 // 109383
mielött haza indulok,még meg kell ejtenem egy bal hátso csapágy cserét.:(
Svéd2011-01-10 22:41:11 // 109382
nekem mondod,lassan már úszóhártyáim nönek.:D
süsnye2011-01-10 22:35:19 // 109381
hülye egy hely.. :))
Svéd2011-01-10 22:33:01 // 109380
28.-a körül megyek haza akkor viszem motorháztetöt,ha még meglesz.
Svéd2011-01-10 22:28:31 // 109379
itt csak sok esö van.
Svéd2011-01-10 22:18:02 // 109377
akkkor az,:)akkor mit csináljak,itt állandó 92 százalékos pára tartalom van.
Marklar1552011-01-10 22:10:53 // 109376
Nincs gyujtás elosztód...:)
De lényegében az a funkciója.
Trafónak hívják:) Szerintem a műanyag alatt is fog az párásodni:(
De lényegében az a funkciója.
Trafónak hívják:) Szerintem a műanyag alatt is fog az párásodni:(
Svéd2011-01-10 22:10:25 // 109375
a szoba ára fájt egy kicsit,kijött volna belöle a zöld motorháztetö.:)
Svéd2011-01-10 22:05:20 // 109373
most meg párásodik a gyujtás elosztom,suorja a szikrákat,holnap befoliázom.
Marklar1552011-01-10 21:59:00 // 109372
Megnyugtató, hogy csak ennyi...:)
Svéd2011-01-10 21:44:42 // 109371
Újra itt,ez a rohadt klima megszivatott rendesen,rotterdam felé fél úton úgy beállt a csapágy,hogz alapjáraton lefulladt a motor,szállodában kellett aludnom,mert csak másnap volt szerviz,raktak be rövidebb ékszijat,úgyhogy most én is klima nélkül vagyok,nem mintha szükség lenne rá.:)Marklar,kösz a segitséget.
Marklar1552011-01-10 21:34:47 // 109369
Nem fog így maradni:)
Zsocy1552011-01-10 21:29:50 // 109368
Hali !
Engem érdekelne !
Engem érdekelne !
beero1552011-01-10 21:22:53 // 109367
egy q4 azért még is csak q4...
belus1552011-01-10 21:17:42 // 109366
Ha eladnám,akkor valahol 5-600 ezer körül lenne az irányára!De erősen gondolkodom,hogy a TS megy a háztól!
beero1552011-01-10 21:15:44 // 109365
ha ennyire jó állapotban van a q4 akkor tartsd meg azt...vagy add el.. :)
de inkább a megtartás mellet döntenék!!!
egyébként mit kérnél érte?
de inkább a megtartás mellet döntenék!!!
egyébként mit kérnél érte?
ystuc2011-01-10 21:14:26 // 109364
Színes egyéniség lett. :-)
süsnye2011-01-10 21:08:18 // 109363
akkor tartsd meg a q4-et..
belus1552011-01-10 20:58:00 // 109362
Magam se tudom,hogy mi legyen!Annak viszont örülnék,ha Ts olyan állapotban lenne mint a Q4!
belus1552011-01-10 20:55:54 // 109361
Goodboynak már van 1!
Marklar1552011-01-10 20:52:15 // 109360
Áhhh.
Hétköznapi alfa kimélősnek vettem az SW-t. Erre...? :)))
Ha a $ árfolyam megengedné, akkor Netudd meg:)))
Hétköznapi alfa kimélősnek vettem az SW-t. Erre...? :)))
Ha a $ árfolyam megengedné, akkor Netudd meg:)))
Marklar1552011-01-10 20:50:29 // 109359
Hmm.
A Q4 et most vetted.? Ha nagyon occo volt, akkor attól kell. Szerintem már nem egy hétköznapokra való autó. Ha full rendbe akarod rakni, akkor milliók...
Győzinek is mondtam/mondtuk, hogy Q4 mellé kell egy 7köznapi verda...
Elatta a fasza 16V-t azt vett valami foswagent...:)
De Te döntesz és a lét a tét:)))
A Q4 et most vetted.? Ha nagyon occo volt, akkor attól kell. Szerintem már nem egy hétköznapokra való autó. Ha full rendbe akarod rakni, akkor milliók...
Győzinek is mondtam/mondtuk, hogy Q4 mellé kell egy 7köznapi verda...
Elatta a fasza 16V-t azt vett valami foswagent...:)
De Te döntesz és a lét a tét:)))
süsnye2011-01-10 20:46:07 // 109358
Goodboy vevő rá nem?
Ati772011-01-10 20:44:31 // 109357
Tedd be a V6-ot az sw-be! Azt már nem nagyon lehetne fokozni,esetleg még + q4.
Alfa 155 crosswagon ! :))
Alfa 155 crosswagon ! :))
belus1552011-01-10 20:09:00 // 109356
Üdv mindenkinek!Nem tudok dönteni!Segitsetek!Valamelyik autómtól meg fogok válni!Nem tudok dönteni!Q4,vagy szélesTS?Ts-nek már csak alapos alvázvédelemre van szüksége,a Q4-re viszont kell költeni,és még a hangját se hallottam!De viszont Q4!!
Marklar1552011-01-10 20:08:42 // 109355
Mondjuk a "Nagy" Talira necces lenne "kamu" Alfaval menni...:)
Oda V6 al:)
Oda V6 al:)
Marklar1552011-01-10 20:07:16 // 109354
B.K.P.
Bal
Kilincs
Projekt.
Szóval, ma felhívtam az Elaforgot. Lehet még rendelni balos kilincset.! "Utcai ára" 11300ft! Viszont máshonnan kaptam egy tippett. Ehhez viszont előzetes piackutatást végeznék.
Elkéne mennem egy fémöntőhöz és ki kéne öntettnem valami jobb fémből. Maga a forma alapból 15-20e ft. Az azutáni darab árat kéne kinyomoznom. Szóval, ha új "utángyártott" balos kilincs kerűlne a piacra max 7-8eftért, akkor kit érdekelne?
Bontott 5e ft! Ha van:)
Bal
Kilincs
Projekt.
Szóval, ma felhívtam az Elaforgot. Lehet még rendelni balos kilincset.! "Utcai ára" 11300ft! Viszont máshonnan kaptam egy tippett. Ehhez viszont előzetes piackutatást végeznék.
Elkéne mennem egy fémöntőhöz és ki kéne öntettnem valami jobb fémből. Maga a forma alapból 15-20e ft. Az azutáni darab árat kéne kinyomoznom. Szóval, ha új "utángyártott" balos kilincs kerűlne a piacra max 7-8eftért, akkor kit érdekelne?
Bontott 5e ft! Ha van:)
Ati772011-01-10 20:04:05 // 109353
Komáromra nyoma sem lesz a törésnek.
Ha ott leszek kapsz két Bella macchina-t :)
Ha ott leszek kapsz két Bella macchina-t :)
Marklar1552011-01-10 19:55:28 // 109352
Marklar1552011-01-10 19:52:03 // 109351
Nekem is volt már. Aztán kivettem a csomagtartóból:)))
beero1552011-01-10 18:15:20 // 109350
szép napot...
van xenon az autóba :))))))))))))))))))) és nagyon tetszik.... :)
van xenon az autóba :))))))))))))))))))) és nagyon tetszik.... :)
Marklar1552011-01-10 12:16:22 // 109349
Ez már súlyos TSigás volt...:)
Fairlane2011-01-10 11:17:44 // 109348
Nyóreggelt vagy mi...
Megin hétfő van....
Mint tudjuk a Hétfőbűn...
Megin hétfő van....
Mint tudjuk a Hétfőbűn...
Longman2011-01-09 22:19:32 // 109347
jaj de megszaporodtál errefele.. :) há nem látod hogy a gombok is világítanak? cseréld már a 25" monitorod, Tee.. :D
Marklar1552011-01-09 22:16:24 // 109346
Nem csütörtökön akartál jönni? :)
süsnye2011-01-09 21:43:57 // 109345
há' akkor ezt bebuktam.. :)
mijaz?
mijaz?
TSiga ( I am the TSIG)2011-01-09 20:56:12 // 109344
Nem Dedra kijelzők :-D
süsnye2011-01-09 20:53:11 // 109343
azok dedra kijelzők? 155é szebb sztem :P :)
Goodboy2011-01-09 20:44:41 // 109342
még a végén megveretem magam tudom:-)
TSiga ( I am the TSIG)2011-01-09 20:31:09 // 109341
????? :-DD
Goodboy2011-01-09 20:30:36 // 109340
kapsz tejet vajat holnapra is marad:-)
TSiga ( I am the TSIG)2011-01-09 20:26:56 // 109339
Az egyetlen alkohol, amit megiszok, az a rumos tea, meg a vodka-narancs, meg a citromos sör. :-D







