Fórum >> Típusok >> 155

Fairlane2009-05-19 21:52:06 // 79288
Van az országban olyan 155, amiben nincs? :)
Fairlane2009-05-19 21:51:16 // 79287
Szerintem inkább a reléje baszakodhat, mint a mehanikája
Marklar1552009-05-19 21:49:43 // 79286
Az ablak nekem is szüttyög felfelé:)
Még jó, hogy van tarcsi tetőablakod:)))
Marklar1552009-05-19 21:47:49 // 79285
Ezt?

Ebben is van alkatrészem:)
Marklar1552009-05-19 21:43:20 // 79284
A megfolyt órás képen a "fapados" chek panel van...
Marklar1552009-05-19 21:41:54 // 79283
Jahh, vagy Dedrát, v Temprát:)
Marklar1552009-05-19 21:41:14 // 79282
Míndenféle felesleges visszajelző vackot ki kell iktattni:)
Amúgy az ablakosó tartálynál a szivattyú van a fényképen... Nálam belelóg a hozzászólás a képbe...
Nekem specc az elsőgenerációs műszerfalam volt, de most egy 96 os Superé van. Cakk-pakk átszerelhető és működik is:)

ui, én majdnem mínden nap 155 öst buherálok:)))
Marklar1552009-05-19 20:38:47 // 79281
Remélem nem tepsi fülesek lesznek! :)
Longman2009-05-19 20:00:25 // 79280
No, akkor belebújok a manualba..
enzo2009-05-19 19:59:16 // 79279
Hát ez jó kérdés:) A cimborámnak volt ugyan ez a tünet és egy szerelő csinálta meg.
Longman2009-05-19 19:56:20 // 79278
És a bovdenhez hogyan férek hozzá?
enzo2009-05-19 19:53:18 // 79277
Az ablakod szorul,a tetőablaknál meg valószínű elszakadt az egyik bovden.
Longman2009-05-19 19:32:09 // 79276
Nekem még lenne ilyen hibajelenségem:
Bal első elektromos ablak. Ugyebár automata. Egyik napról a másikra felfelé nem működik az automatika. Ez azt jelenti hogy mindig megáll. Megnyom, 2cm fel, megáll, megnyom, 2cm fel, megáll... Ugyanez, ha folyamatosan nyomom a gombot.
Van amikor elkapja és felmegy, de az esetek többségében nem. Egy pár hete csinálja, de lefelé hibátlanul működik.. Szerintetek? Kapcsoló, vagy a mechanikában lehet a bibi?
Másik: tetőablak, eddig hibátlanul működött, most felfelé billen, de hátrafelé nem indul meg, valamiért megakad de nem látok semmit, hogy miben..
süsnye2009-05-19 19:11:08 // 79275
lehet akksi töltöttségi szintet mutat ;)
nagyferi812009-05-19 18:27:27 // 79274
Nekem az olajszint jeladóm világít és az is a rossz (mondta vala a szerelőm). Viszont ha lekötöm az akksit és utána vissza akkor elalszik kb. 4-5 indításnyira. Na ez milyen? :-)
BMW forever!!!!!!!!2009-05-19 18:11:25 // 79273
fogsz....:-)))
norbee2009-05-19 17:53:03 // 79272
Nem is szoktak beszóni! :D
SD2009-05-19 17:34:37 // 79271
pl: nyitvamaradt a jobb háccsó:)
norbee2009-05-19 17:29:25 // 79270
Ja, hát végülis honnan nézzük az esemény jelentőségét. :)))
norbee2009-05-19 17:28:59 // 79269
Nekem mindig az. Ha világlik, akkor télleg baj van.
SD2009-05-19 17:27:39 // 79268
azt alfacontrolnak híjják, és egy külön egység pár csavarral kiszedhető:)

de akinek van általában leragasztja szigszalaggal mert nem mindíg 100% amit jelez:)
süsnye2009-05-19 17:25:12 // 79267
igen.. :) az előbbi változat van
SD2009-05-19 17:24:56 // 79266
ha már ott tartanék?:D:D:D
RoliQ42009-05-19 16:51:21 // 79265
osztán lesz egy 300 lóerős géped amivel nem tudsz elindulni mert elsőkerék!:P
cac2009-05-19 16:41:36 // 79264
Szerintem jeladó. Próbáld meg, hogy mit mutat, ha kicsavarod a tartályból, és szárazon van.
Longman2009-05-19 16:29:01 // 79263
Ne vicceljetek, hol tudna megcsinálni egy V6 Ti-vel egyenértékű kocsit utólagosan??? Én meg asszondom ha az kell, akkor vegyenek csak azt.. Ill utána lehetne járni megy a hazai OB-n is pálya 155, abban mi lehet? Én egy fekete-sárgát tudtam, az talán TS volt.
cac2009-05-19 16:26:09 // 79262
Az nem az előbbi? :)
Nekem a 2.-ként csatolt képen látható klímapanelem van használatban, ott meg csak a nyitott ajtók jelzése van.
Longman2009-05-19 16:26:02 // 79261
Hmm, nekem meg pont az a bajom hogy folyton világít az ablakmosó és a hűtőfolyadék.
Az előző 155-ön meg soha nem mentek pont ezek. Azt hittem az a gyakoribb hiba, hogy nem mutat. Ez vajon jeladó, vagy checkpanel hiba lehet??
süsnye2009-05-19 16:21:50 // 79260
nekem az utóbbi változat van, szal a klímapanel alatt ott van minden kijelző, volt is alkalmam már kipróbálni mind a hűtővízszint, mind az ablakmosó tartály szintjelzését. műxenek ;)
elvileg tartélycserével ill. a kábelek behúzásával megoldható sztem...
cac2009-05-19 16:15:46 // 79259
Sziasztok!

Elkapott a szerelési őrület. :)
Most az a legújabb projektem, hogy szintjelzős folyadéktartályokat fogok buherni. :)
Feltűnt ugyanis, hogy a donorkocsimban kijelzi a műszerfal, ha kevés az ablakmosónyál, mi több a kiegyenlítőtartályon is van jeladó. Gondolom ehhez másfajta műszerfal is kell, mert mint kiderült (bár mindkét kocsi 93-as) az is más bennük.
A donorkocsiról sajna csak mobillal tudtam képeket csinálni, kérlek nézzétek el a trágya minőséget! A lényeg viszont látszik: a folyadékszint kijelzős műszerfalnál az órák alatt, vízszintesen vannak a visszajelző fények (). Láthatóak a tartályokon lévő jeladók is (). A használatban lévő kocsimon viszont a 2 óra között függőlegesen is van pár égő (), továbbá itt csak az ablakmosó tartályán () van jeladó, a kiegyenlítőtartályon () nincs.
Érdekességképp a klíma panelje is más (). Nem is emlékszem pontosan, lehet, hogy ezen van a folyadékszint figyelmeztetés.

Node, a kérdésem: sima tartálycserével, kábelek behúzkodásával megoldható a transzplantáció? :)
Egyébként nektek milyen a műszerfalatok? :)
süsnye2009-05-19 16:15:28 // 79258
sajtot??? hüle vagyol, kannás bort viszek ;)
norbee2009-05-19 16:08:01 // 79257
Izé... semmi érdekes. Ne is törődj vele. :)))
SD2009-05-19 16:02:26 // 79256
ni hogy betonparti kit betonozunk be? :)
norbee2009-05-19 15:51:02 // 79255
Ha már bor, akkor sajtot hozzál te taligára való... :)))
süsnye2009-05-19 15:50:24 // 79254
én viszek bort, meg popcorn-t :)
norbee2009-05-19 15:47:04 // 79253
Hozzad, menjünk biztosra. :))
Fairlane2009-05-19 15:46:25 // 79252
Itt akad, meg beton is, ha kellene :P
norbee2009-05-19 15:42:25 // 79250
Tudok egy kihalt gyártelepet a város szélén, ott szerintem elmondhatja neki. :))) Ásó kinél van? :)
süsnye2009-05-19 15:41:23 // 79249
má' hárman vunk. ;)
norbee2009-05-19 15:41:15 // 79248
Na, ez is itt van... :))))) Szavazzál digó! :)))
norbee2009-05-19 15:40:48 // 79247
Éééééés... SZTK keretes szemüveg, vékony bajusszal, a'la Jávor Pail bá. :))))
süsnye2009-05-19 15:40:41 // 79246
már múltkor belinkeltem: indulásnak motor? :)
norbee2009-05-19 15:40:05 // 79245
Benne vagyok! :)))
Fairlane2009-05-19 15:39:38 // 79244
Midrága, mi? négy éve se volt az :P

Amugy senki nem mondta, hogy tudok fotózni....
Automataprogram, belenézek a likba, katt azt majd lesz valami...

Tood, mérnökember vagyok, barna köpennyel, svájcisapkával, szandállal :P
SD2009-05-19 15:37:17 // 79243
hát ami azt illeti ha itt olvasgathatnék egy épülő 155 TI-t:))) a király lene:)

legkönnyebben a 3.0 12V moci húzható 500ló köré túróval:) az állítólag jól bírja:)
Fairlane2009-05-19 15:36:23 // 79242
Szerintem szavazzuk meg, mondd meg neki :DDD

Norbee?
norbee2009-05-19 15:35:26 // 79241
A drága fotómasinát. Fotózni tudás nem szükséges hozzá... :)
BMW forever!!!!!!!!2009-05-19 15:34:28 // 79240
Ha megmondanám,utánna meg kéne öljelek:-)))))
BMW forever!!!!!!!!2009-05-19 15:33:59 // 79239
Tudom,hogy drága.Én is mondtam,de ez kell.
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak