Pár hete a mögöttem jövő figyelmetlen volt, és amikor forgalmi okokból megállni kényszerültem, belém jött. Szerencsére nem volt nagy ütközés, a hátsó lökös a felső részén roppant meg, messzebbről nézve szinte nem is látszott, hogy sérült lenne. Budaörsön csináltattam meg, végül a borítás alatti, hexagonokat formázó energiaelnyelő bal szélén is volt egy kis deformitás, így az egész hátsó keresztsínből újat kapott. A vége 1.25M volt, a biztosító nem lehetett boldog, de legalább újra szép lett az autó.
Ha már pár napot kényszerűen ott tölött a gép, akkor megcsináltattam a hamarosan úgy is esedékes szervizt is, kapott Selénia Digitek olajat, légszűrőt, ékszíjat, gyertyákat, fékolajat, pollenszűrőt, és műszaki is esedékes volt, összesen 359e Ft-ért.
Másnap beugrottam az Autó Néroba a szokásos klíma fertőtlenítésre is.

