Svájcban és Németországban is díjakat nyert az Alfa Romeo

2024-02-16  Alfa Amore
A svájci Auto Illustrierte és a német auto motor und sport magazin díjait is bezsebelte a Giulia, a Stelvio és a Tonale.
Hírek >> 2024

Két neves magazin versenyén is komoly sikereket ért el az Alfa Romeo mindhárom modellje a közelmúltban.

Az Alfa Romeo három első helyezést szerzett a német auto motor und sport magazin által meghirdetett „BEST CARS 2024” versenyen!

Az Alfa Romeo Giulia megvédte címét az "Import középkategória” autói között, és 18 márkát utasított maga mögé. Ráadásul már hetedik alkalommal nyerte el ezt a díjat a Giulia.

A Tonale az "Import kompact SUV/Off-road” kategóriában győzedelmeskedett.

A Stelvio pedig az „Import nagy SUV/Off-road” kategóriában 45 modell között végzett az élen.

A német magazin 48. alkalommal hirdette meg a "Legjobb Autók” versenyét. Az olvasók 13 kategóriában 455 járműből választhattak, összesen 92 798-an szavaztak.

Tarolt az Alfa Romeo a svájci Auto Illustrierte magazin "Legjobb Autók" versenyén is, amelyben 455 autó indult 13 kategóriában.

A Giulia hetedik alkalommal szerezte meg az első helyet a „közepes méretű szedánok” kategóriában.

A Stelvio hatodik alkalommal diadalmaskodott a "nagy SUV-k/Terepjárók" között.

A Tonale másodszor nyert a "kompakt SUV/Off-road" kategóriában.

Az Alfa Romeo három másik díjat is kapott: első helyezést ért el a "Megjelenés/stílus" kategóriában, illetve dobogós helyeket szerzett a "Reklám" és a márka "Népszerűségéért" kategóriákban.