Backstage 98 - Elengedi a Quadrifoglio modelleket az Alfa?

2024-03-06  Alfa Amore
Az Alfa Romeo Elengedi a Quadrifoglio modelleket Észak-Amerikában. Erről is beszélgetünk a Backstage 98. adásában.
Hírek >> 2024  

Körtvélyes Tivadar (Tedi) és Halápi Zsolt (Halesz) őszintén beszélget az Alfa Romeóról és az autózás világáról.

Témáink:

- Bemutatták a Lancia Ypsilont
- Ilyen lesz az Alfa Romeo Milano belseje
- Magyarországon is tesztelik a Milanót!
- A Genfi Autószalon és a Renault 5-ös
- Nem lesz már 10 millió forint alatt Alfa Romeo?
- A Fiat 600-as ára és mennyibe kerül majd a Milano?
- Elengedi a Quadrifoglio modelleket az Alfa (Amerikában)
- Kedvenc autóink a használtautó piacról 

Az új főcímdalunk teljes hosszúságánban: Mtraxx feat. Gődér Milán - High Speed 

Ha tetszett ez a videó, támogass minket, hogy még jobb tartalmat tudjunk készíteni: https://www.patreon.com/alfaamore

Köszönjük támogatóinknak: Bajtay Attila (Bati), Csurzás Kornél (Süti159), Gara Zoltán (Welectronic), Kolák Richárd (kolak96), Kovács Zoltán (HaNGyA), Kubiczaz (zigi521),  Leitli Norbert ("Dottore"), Sólymos Dávid (SD), Storch Balazs (Zadia), Szőke Attila (psychoati), Vaszi Szabolcs

Ha csak a hangunkra vagy kíváncsi, hallgasd az adást podcastként! Megtalálod a Spotify-on is!    

Írta:
Alfa Amore
Kapcsolódó topic:
Giulia

Az utolsó 3 hozzászólás:

WarbiRunner (Gyuri)2026-06-25 17:18:28 // 41831
No csak tapasztalat, hogy mennyire fasza a digitális olajszint mérő. 5.2l a névleges mennyiség a gépkönyv szerint. 4.8l-t töltött a szerelő, én kértem így, hogy onnan majd beszintezem én. Egy nívópálcás autónál mennyi idő? 5 perc? Na itt....
4.8l-nél, 5 perc járatás után MAX szintet jelzett. MIre hazahoztam, meggondolta magát, már csak félig volt. Oké. Rátoltöttem 1.5dl-t, járattam 5 percig. Semmi nem történt a szintjelzőn. rendben, még rátöltöttem 1.5dl-t, vagis 5.1l-nél járok, és a szint most magabiztosan 3/4-en áll. Mentem vele egy kört, lépegettem is neki, 3/4. Totálisan bizonytalan ez a műszer. Kb ki kell tapasztalni a pontos mennyiséget amit rá szabad tölteni. Valószínűleg pontosan az 5.2l az a mennyiség, ami fura, mert egy autónál sem szokott belemenni a névleges akkor sem, ha fél napig csepegtetem az olajat belőle.
MOst learakam így, hüljön ki, pihenjen. A hétvégén úgyis tankolok bele, használgatom. ha 3/4-en marad, megy bele az az 1dl.
Liquid2026-06-24 22:23:34 // 41830
Top comment :)
Piritu - 1.000.0002026-06-24 20:56:54 // 41829
Az ez :-)