Fórum >> Egyebek >> Zenebutik

raga2009-04-29 10:14:46 // 16370
Tegnap megnéztem az Iron Maiden: Flight 666. filmet nagyszerű volt.
egy kis izelítő:

Az egész Maiden lényegét megfogalmazta Bruce a végén. Azt mondta, hogy ha semmi másért nem, de azért, hogy zenéjükkel reményt adtak embereknek az évek alatt, akkor már megérte. S amikor egyszer eljön a nap, és visszavonulnak, akkor úgy teszik meg majd, hogy igen, ők elértek valamit.

Costa Rica -ból egy srác nyilatkozta: hogy őket a Maiden tartja életben, ott a világ végén (szó szerint in the ass of the world), nekik csak ez van. S hogy valóságos népünnepély volt az, hogy a Maiden először lép fel ott, mentek oda Nicaraguából, Hondurasból, azaz még a környező országokból is, sőt, az egyik haverja a munkahelyén fel is mondott, csak azért, hogy életében egyszer láthassa a Maident élőben!

Vagy amikor Columbiában a koncert végén a közönségben az egyik srác, aki elkapta Nicko dobverőjét sírva fakadt, és csak sírt, sírt, mert maga sem hitte, hogy ez megtörténik. Abban a sírásban minden benne volt, Kolumbia elnyomása, a militarista diktatúra, a szegénység, a teljes reménytelenség, s neki akkor és ott, a Maiden jelentette a világot, s úgy ment haza a koncertről, hogy ereklyét szerzett....

Volt egy brazil pap 162 Maiden tetoválással.
raga2009-04-29 10:04:00 // 16369
Ott voltam 2 hetente csepelen a Rideg Sándor művházban kéthetente a Prognózis klubban, és a pecsában is a 25.évi jubileumi koncerten. (pletyka szinten hallottam, hogy idén is pecsa buli). Ja és megvan a koncertdvd-jük dedikálva és a 2első lemezük bakeliten.
:)
Zsolt1552009-04-28 22:22:18 // 16367
Igen. :-)))
Edyboy2009-04-28 22:20:35 // 16366
Edyboy2009-04-28 22:13:20 // 16365
Néhány számukat szerettem :)

Rájuk még emlékszik valaki?
Zsolt1552009-04-28 22:13:12 // 16364
Inter156 (il mascalzone)2009-04-28 21:49:43 // 16363
Nagyon előkaptad őket! Mi tőrtént?:)))))
Inter156 (il mascalzone)2009-04-28 21:48:31 // 16362
Szeva!! Olyat mondok,amit nem fogsz elhinni...Hosszú évekig jártam V.István és a Prognózis klubba,még közös kirándulásokat is szerveztünk:)))Mindig vilmost ittam almalével:)))
Bendító2009-04-28 21:44:14 // 16361
Bendító2009-04-28 21:42:23 // 16360
Inter156 (il mascalzone)2009-04-28 21:31:21 // 16358
Persze hogy veszem a lapot:)))) na akkor egy kis ízelítő:PIRAMIX Szar a felvétel,de jó a banda:))))
Azzurro2009-04-28 20:01:55 // 16357
A Piramix.ról hallottam már, de lemezen még nem.Ez nem hangzik valami értelmesen, de remélem azért veszed a lapot?? :-)))
Inter156 (il mascalzone)2009-04-28 19:58:24 // 16356
Kiugrott a nyúl a bokorból:))))) Igen a Révész az Révész! Ez színtiszta provokáció volt:))) De egyébként,ha nem hallgattál még Piramix.ot és csíped a Piramist akkor hajrá!!! Meg fogsz lepődni:))))
Azzurro2009-04-28 19:51:38 // 16355
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!! :-(((Én ezt azért nem mondanám.Legalább is nekem a Révész, az amúgy is bejön mit énekes, így én teljes mértékbe rá voksolók. :-))
Azzurro2009-04-28 19:48:50 // 16354
Azért is kérdeztem.Nekem a Piramis, az a Révésszel mond valamit, sajna nélküle, nem igazán. :-(((
Inter156 (il mascalzone)2009-04-28 19:30:29 // 16353
Van utánzat,a Piramix! Láttam őket és nagyon jók:))Két tag eredeti és az énekes talán még jobb is mint az eredeti:)))
Inter156 (il mascalzone)2009-04-28 19:27:47 // 16352
Szponzorálod ez a srácot vagy tényleg így bejön???-)))))
Inter156 (il mascalzone)2009-04-28 19:26:11 // 16351
Tényleg jó Maidennel ébred ni:)))
AlfaSignora2009-04-28 19:25:32 // 16350
Jó megérzés volt :-)))))
AlfaSignora2009-04-28 19:24:23 // 16349
Én csak a kicsi kocsimat :-P :-DDD
GT Ɨ|ѯ2009-04-28 19:03:57 // 16347
Révész már nem turnézik:-(

Csoki a nótafa
Azzurro2009-04-28 18:34:21 // 16346
A Révész féle Piramis?Vagy valami utánzat? :-))
GT Ɨ|ѯ2009-04-28 18:14:17 // 16345
Piramis turné 2009!!!:-)

Május
2. Salgótarján
9. Debrecen
23. Maglód

Június 12. Alsóörs (Harley Feszt.)
13. Lakitelek
14. Tét
2o. Marcali
27. Dombrád

Július
3. Ada (Vajdaság)
4. Komóca (Szlovákia)
5. Paks
5. Harkány
8. Székelyudvarhely (Erdély)
11. Pécs (Rockmaraton)
16. Felsőtárkány
17. Zamárdi
18. Gyomaendrőd
24. Jászberény
25. Sirok
31. Szeged

Augusztus
7. Sárvár
8. Tiszaújváros
2o. Nagyhegyes
21. Balatonboglár
28. Krasnahorka (Szlovákia)

Szeptember
5. Dorog
5. Érd
6. Budapest (Szeptember Feszt.)
GT Ɨ|ѯ2009-04-28 17:19:20 // 16344
Zsolt1552009-04-28 16:55:26 // 16343
raga2009-04-28 15:57:42 // 16342
Csak ma!

19 és 21.30 kor LURDY HÁZ és PALACE WESTEND

Iron Maiden: Flight 666.
GT Ɨ|ѯ2009-04-28 15:27:17 // 16340
Bendító2009-04-28 12:31:10 // 16338
Edyboy2009-04-28 08:20:30 // 16337
Zsolt1552009-04-28 01:42:52 // 16336
Nem. :-))) Ez megérzés volt! :-)))
Edyboy2009-04-27 22:17:12 // 16335
Egy kis örmény muzsika :)
Inter156 (il mascalzone)2009-04-27 22:11:30 // 16333
Jó éjt!!Csütörtökön lesz Mobilmánia a PECSA szabadtéren!!Megyek hallgatózni:)))Majd beszámolok:)))
Bendító2009-04-27 22:02:24 // 16332
Ezelőtt 15 éve :-DDDDDDD
Bendító2009-04-27 22:01:11 // 16331
Pá Mindenkinek, jóccakát ! :-))
Inter156 (il mascalzone)2009-04-27 22:00:23 // 16330
Voltam pénteken Nazarethen!!!Nyugdíjasan igaz,de hatalmas bulit nyomtak!!Csíped őket????
Bendító2009-04-27 21:59:38 // 16329
Bizony , bizony ! :-))
Whiteskull2009-04-27 21:58:43 // 16328
Ez meg a nagyon kedvencem. :))))
Inter156 (il mascalzone)2009-04-27 21:57:04 // 16327
Lehet hogy pont egymás mellett figyeltünk tátott szájjal:)))))
Bendító2009-04-27 21:51:43 // 16324
Oh YEEEEEEEEEEE! :-DDD
Inter156 (il mascalzone)2009-04-27 21:26:56 // 16323
Csak koncerten???Ott voltál te is a Gamma Helloween közös koncerten annak idején??
Inter156 (il mascalzone)2009-04-27 21:23:27 // 16322
Ne járd egyedül a várost! Inkább Discozzz velem:))))
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak