Halálos ítélet- Kalapács
Ez a vár, még magába zár
Cellám mélyén a halál vár
Ajtaja nem nyit már, csak zár
Karon át, amit féreg rág
Meleg húsomba béklyót vág
Mondtam már, nincs a földön igazság
Ha az éj leszáll
Lelépek, hív a szabadság
Ha az őr nem lát
Kiásom magam innen és mondd, viszlát
Refrén:
Hívogat egy ének a szirének
Hangján szólnak a szirénák
Halálos ítéletem itt élem
Lassan elfelejt a külvilág
Hívogat egy ének a szirének
Hangján szólnak a szirénák
Halálos ítéletem itt élem
Téged nézlek a rácson át
Ez a vár, ami magába zár
Te odakint én rám vársz
Rövid az életem, ennyi nekem is jár
Vár egy szív, ami nem passzív
Ami ma éjjel magához hív
Olyan örvény, ami magába szív
Ha az éj leszáll
Lelépek, hív a szabadság
Ha az őr nem lát
Kiásom magam innen és mondd, viszlát
Refrén:
Hívogat egy ének a szirének
Hangján szólnak a szirénák
Halálos ítéletem itt élem
Lassan elfelejt a külvilág
Hívogat egy ének a szirének
Hangján szólnak a szirénák
Halálos ítéletem itt élem
Téged nézlek a rácson át
Hívogat egy ének
De szólnak a szirénák
Halálos ítéletem
Elfelejt a külvilág
Hívogat egy ének
De szólnak a szirénák
Halálos ítéletem
Hogy téged nézlek a rácson át
Hívogat egy ének a szirének
Hangján szólnak a szirénák
Halálos ítéletem itt élem
Lassan elfelejt a külvilág
Hívogat egy ének a szirének
Hangján szólnak a szirénák
Halálos ítéletem itt élem
Téged nézlek a rácson át
Angyal Rita2010-01-02 15:54:37 // 18470
Angyal Rita2010-01-02 15:47:28 // 18469
Eskü- Kalapács
Bármerre tartson is az életem,
A Metal mindig ott lesz velem.
Próbálj meg mást nevelni belém,
Nem válik vízzé bennem a vér!
Üvöltsön fel most mindenhol,
Felhők közül és a föld alól,
S ha véget ér majd az életem,
Gyászindulóm is ez legyen!
EZ AZ ÉN ZENÉM, NEM TAGADOM MEG SOHA.
EZ AZ ÉN ZENÉM, EREIMBEN ÉG.
EZ AZ ÉN ZENÉM, NEM TAGADOM MEG SOHA.
EZ AZ ÉN ZENÉM, MINDENNÉL TÖBBET ÉR.
Nem kérek semmit, nem alkuszom.
Rég tudom jól, hová tartozom.
Több ezer szív, ha egyet akar,
Nem állja útját semmilyen fal.
Üvöltsön fel most mindenhol,
Felhők közül és a föld alól,
S ha véget ér majd az életem,
Gyászindulóm is ez legyen!
EZ AZ ÉN ZENÉM, NEM TAGADOM MEG SOHA.
EZ AZ ÉN ZENÉM, EREIMBEN ÉG.
EZ AZ ÉN ZENÉM, NEM TAGADOM MEG SOHA.
EZ AZ ÉN ZENÉM, MINDENNÉL TÖBBET ÉR.
Bármerre tartson is az életem,
A Metal mindig ott lesz velem.
Próbálj meg mást nevelni belém,
Nem válik vízzé bennem a vér!
Üvöltsön fel most mindenhol,
Felhők közül és a föld alól,
S ha véget ér majd az életem,
Gyászindulóm is ez legyen!
EZ AZ ÉN ZENÉM, NEM TAGADOM MEG SOHA.
EZ AZ ÉN ZENÉM, EREIMBEN ÉG.
EZ AZ ÉN ZENÉM, NEM TAGADOM MEG SOHA.
EZ AZ ÉN ZENÉM, MINDENNÉL TÖBBET ÉR.
Nem kérek semmit, nem alkuszom.
Rég tudom jól, hová tartozom.
Több ezer szív, ha egyet akar,
Nem állja útját semmilyen fal.
Üvöltsön fel most mindenhol,
Felhők közül és a föld alól,
S ha véget ér majd az életem,
Gyászindulóm is ez legyen!
EZ AZ ÉN ZENÉM, NEM TAGADOM MEG SOHA.
EZ AZ ÉN ZENÉM, EREIMBEN ÉG.
EZ AZ ÉN ZENÉM, NEM TAGADOM MEG SOHA.
EZ AZ ÉN ZENÉM, MINDENNÉL TÖBBET ÉR.
Angyal Rita2009-12-31 13:59:51 // 18468
Erre csak ez lehet a válaszom!
Boldog új évet kívánok én is mindenkinek! Angyalok vigyázzanak rátok minden utatokon! Kívánom, hogy sikerüljön minden, amit szeretnétek!
Boldog új évet kívánok én is mindenkinek! Angyalok vigyázzanak rátok minden utatokon! Kívánom, hogy sikerüljön minden, amit szeretnétek!
Inter156 (il mascalzone)2009-12-31 13:28:09 // 18467
Boldog Új Évet minden zeneszerető kartársnak:-))))))
mesa2009-12-31 12:47:24 // 18466
Ha már a boxermotor hangját említetted... akkor itt van az egyik kedvenc számom, aminek az elején jó ideig csak az "dohog" ;-)
DM - Stripped Live '86
B.Ú.É.K
DM - Stripped Live '86
B.Ú.É.K
Inter156 (il mascalzone)2009-12-30 22:18:36 // 18465
Jó éjt neked is Ritácska és boldog Új Évet nektek,ha idén már nem dumálnánk:)))
Köszi a Hammerfallt ,csípem őket....nem is tudom hány koncertjükön voltam már:-))))))
Köszi a Hammerfallt ,csípem őket....nem is tudom hány koncertjükön voltam már:-))))))
Angyal Rita2009-12-30 21:47:17 // 18464
Jó éjt mindenkinek!
Aki holnap melózik, annak pedig nyugodt ügyeletet!
Elszáguldok vízszintbe, mert reggel fél ötkor nyomom a ház elől a startot. Estig meló, de utána pihi elseje estig, onnantól éjjelesben rosszalkodok a melóhelyen.
Szevasztok, rókerek! Szia Inter, aranyos barátom!
Aki holnap melózik, annak pedig nyugodt ügyeletet!
Elszáguldok vízszintbe, mert reggel fél ötkor nyomom a ház elől a startot. Estig meló, de utána pihi elseje estig, onnantól éjjelesben rosszalkodok a melóhelyen.
Szevasztok, rókerek! Szia Inter, aranyos barátom!
Angyal Rita2009-12-30 20:58:26 // 18463
Inter156 (il mascalzone)2009-12-30 13:06:58 // 18462
Akkor most jöhet egykis maci??? :-D
Inter156 (il mascalzone)2009-12-30 13:02:45 // 18461
Látom a brekkencset ízekre szedted :-DDD Szerintem kicsit sápadtka is:-))))
Angyal Rita2009-12-29 14:22:42 // 18460
Így van! Köszi, hogy feltetted ide!
Angyal Rita2009-12-29 14:21:15 // 18459
Have a ding- dong Christmas everyone! Milyen kisbéka ez? Titta nemnómális! :-)
Mozgás: rendben, tudat:: ?, beszéd rendben, pupillák: reagálnak; anisochoria (bal pupilla tágabb) kielemezve a helyzetet.
Mozgás: rendben, tudat:: ?, beszéd rendben, pupillák: reagálnak; anisochoria (bal pupilla tágabb) kielemezve a helyzetet.
Putyesz2009-12-29 13:18:29 // 18458
Inter156 (il mascalzone)2009-12-29 12:58:24 // 18457
Kellemes! én meg küldök egy kis békát :))))
Angyal Rita2009-12-29 12:51:50 // 18456
Angyal Rita2009-12-29 12:46:32 // 18455
Inter156 (il mascalzone)2009-12-28 13:04:51 // 18454
Hu...igen volt tényleg valami halál eset náluk,régebben! Sajnálom:)))
Angyal Rita2009-12-26 22:02:59 // 18453
Angyal Rita2009-12-26 15:23:53 // 18452
Szia!
Ez a változat jó lesz esetleg mp3- ban?
http://www.youtube.com/watch?v=ESGOna3OYXg&feature=PlayList&p=3D9A8DD2CFD178C2&playnext=1&playnext_from=PL&index=7
Ez a változat jó lesz esetleg mp3- ban?
http://www.youtube.com/watch?v=ESGOna3OYXg&feature=PlayList&p=3D9A8DD2CFD178C2&playnext=1&playnext_from=PL&index=7
Angyal Rita2009-12-26 14:00:09 // 18451
Angyal Rita2009-12-26 12:54:22 // 18450
De szép! Édes angyalom! Köszönöm! Puszillak innen, arany kicsi barátnőm! Nagyon szeretlek! Puszilom Flórcsit is! Nagyon hiányoztok öreg fejemnek! Áldott ünnepet kívánok!
Alfástiti2009-12-26 12:49:50 // 18449
Edyboy2009-12-25 20:26:17 // 18448
Sajnos nincs már Sava,szólólemezeket ad ki néha és koncertezik is de már a TSO a főbandája.Talán a tesója halála miatt váltott.
2001-es az utolsó Sava album.
2001-es az utolsó Sava album.
Inter156 (il mascalzone)2009-12-25 19:28:48 // 18447
Ezt nem is ismertem tőlük,igaz nem is vágom annyira a Savatage albumokat. Oliva most csak szólózik vagy,él még a banda? :)))))
Inter156 (il mascalzone)2009-12-25 19:25:48 // 18446
Igen,fogy.Ezért mondtam,hogy időben kell eldönteni a dolgot...az a biztos!Én is voltam már így ,hogy koncert bekerült és sokáig bent is volt.Még film kedvéjért se szívessen vettem ki! Ez egy 2004-es Hypocrisy koncert,ami még a mai napig is verhetetlen nálam :))))))
Zsolesz2009-12-25 19:03:17 // 18445
Az a röhej, hogy a kocsiban is van lent minden, Ganxsta-tól Eros Ramazottin át, Sade, mittomén még mi. De Hamvai-t hallgatok állandóan, itthon neten meg roxy rádiót, de most hogy lerántottam ezt a dvd-t valamiért ki sem szedem a lejátszóból, csak ha filmet akarok nézni. Ha vége megy vissza a koncert és ez szól állandóan.
A jegy beszerzést én is néztem pár helyen, de ahogy néztem nagyon fogy.
A jegy beszerzést én is néztem pár helyen, de ahogy néztem nagyon fogy.
Inter156 (il mascalzone)2009-12-25 18:47:18 // 18444
Hát igen..a Metellica az legenda marad mindig,még annak ellenére is hogy a pár legutóbbi albumuk nagy hatással nem volt rám,de más bandával is vagyok így ,úgy hogy nagy jelentősége nincs:) Viszont ha szeretnél jönni,a jegyről már most kell gondoskodnod,mert ki tudja...Nekem már meg van,haver szerezte:)))))))))
Edyboy2009-12-25 18:36:26 // 18443
Mi is szeretjük :))
Íme egy karácsonyi dal :)
Íme egy karácsonyi dal :)
Zsolesz2009-12-25 18:33:06 // 18442
Én lassan 3 hete Metallica-t hallgatok. Leszedtem egy biztonsági másolatot a netről, dvd DTS hanggal. Brutál. Fiatalságom jön vissza, mikor hallgatom :) Már azon is gondolkodtam, hogy fel kellene menni koncertre májusban.
Inter156 (il mascalzone)2009-12-25 18:24:20 // 18441
Csípem a kis főnököt! Azt hittem valami karácsonyi nóta tőle:-D
Edyboy2009-12-25 17:58:02 // 18440
Edyboy2009-12-25 17:49:06 // 18439
Inter156 (il mascalzone)2009-12-25 17:41:29 // 18438
Inter156 (il mascalzone)2009-12-25 17:37:52 // 18437
Nekem sincs meg,de megnézem azt a torrentet ahol töltögetni szoktam és ha fent van letöltöm.Oké? :))
Kazes☻2009-12-24 18:59:58 // 18436
Cartársak! Nincs meg véletlenül valakinek a Csendes éj gyermek kórussal magyarul valamilyen formátumban, amit letudnék játszani és ide vagy mélbe átdobható?! Nekünk csak LP-én van meg csak közben már nincs lemezjátszónk és csak most derült ki. :)
Köszi! :)
Köszi! :)
Inter156 (il mascalzone)2009-12-24 17:47:38 // 18435
Zsolt1552009-12-24 06:38:08 // 18434
Angyal Rita2009-12-24 01:20:45 // 18433
Assziszi Szent Ferenc
Uram!
Tégy engem a Te békéd eszközévé,
Hogy ahol gyűlölet van, oda szeretetet vigyek,
Ahol sérelem, oda megbocsájtást,
Ahol széthúzás, oda egyetértést,
Ahol tévedés, oda igazságot,
Ahol kétség, oda hitet,
Ahol kétségbeesés, oda reményt,
Ahol sötétség, oda világosságot,
Ahol szomorúság, oda örömet.
Hogy ne vigaszt keressek,
Hanem vigasztaljak,
Hogy ne megértést keressek,
Hanem másokat értsek meg,
Hogy ne engem szeressenek,
Hanem szeretetet nyújtsak.
Mert amikor adunk, akkor kapunk,
mikor megbocsájtunk, nyerünk bocsánatot,
mikor meghalunk, születünk meg az örökkévalóságra! Ámen.
(Assisi Szent Ferenc)
Boldog karácsonyt kívánok én is mindenkinek! Áldott legyen minden utatok, teljesüljön minden, amit szeretnétek!
Nagyon jó zenéket tettél fel! Annyira jó volt végighallgatni őket! Köszönjük mindet! Örülök, hogy itt vagy a Zenebutikban, ahogy időd engedi, gyere zenélni, szia Bluestrain!
Uram!
Tégy engem a Te békéd eszközévé,
Hogy ahol gyűlölet van, oda szeretetet vigyek,
Ahol sérelem, oda megbocsájtást,
Ahol széthúzás, oda egyetértést,
Ahol tévedés, oda igazságot,
Ahol kétség, oda hitet,
Ahol kétségbeesés, oda reményt,
Ahol sötétség, oda világosságot,
Ahol szomorúság, oda örömet.
Hogy ne vigaszt keressek,
Hanem vigasztaljak,
Hogy ne megértést keressek,
Hanem másokat értsek meg,
Hogy ne engem szeressenek,
Hanem szeretetet nyújtsak.
Mert amikor adunk, akkor kapunk,
mikor megbocsájtunk, nyerünk bocsánatot,
mikor meghalunk, születünk meg az örökkévalóságra! Ámen.
(Assisi Szent Ferenc)
Boldog karácsonyt kívánok én is mindenkinek! Áldott legyen minden utatok, teljesüljön minden, amit szeretnétek!
Nagyon jó zenéket tettél fel! Annyira jó volt végighallgatni őket! Köszönjük mindet! Örülök, hogy itt vagy a Zenebutikban, ahogy időd engedi, gyere zenélni, szia Bluestrain!
Bluestrain2009-12-24 00:12:28 // 18432
Jó estét!
Egy kis rockabilly, Brian Setzerék szédítik a japcsikat :)
Ezt csak azért mert jó>> Magyar Atom (áá, nem azért mer' én tettem fel :)
Zappa japán felirattal :) Kíváncsi lennék arra a fordításra! Nem gyenge a szöveg :)
Ezt azért mert naggyon beteg >> S.J. Howkins :))
Ezt egyszerűen csak szeretem Kiss Tibi + Csík
Végül Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek, angyalok vigyázzanak rátok és családjaitokra az év minden napján.
Ezt meg az Amore angyalának :) Szia Rita!
Egy kis rockabilly, Brian Setzerék szédítik a japcsikat :)
Ezt csak azért mert jó>> Magyar Atom (áá, nem azért mer' én tettem fel :)
Zappa japán felirattal :) Kíváncsi lennék arra a fordításra! Nem gyenge a szöveg :)
Ezt azért mert naggyon beteg >> S.J. Howkins :))
Ezt egyszerűen csak szeretem Kiss Tibi + Csík
Végül Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek, angyalok vigyázzanak rátok és családjaitokra az év minden napján.
Ezt meg az Amore angyalának :) Szia Rita!
Angyal Rita2009-12-23 23:29:52 // 18431
Ossian- A Bátrakért
Néhanap velük álmodom,
Hangjukat hallom, szólnak: "Itt vagyok."
Hómezők, a sár alatt,
Völgyekben, dombokon nyugszanak.
Testüket, vérüket, könnyeiket,
őrzi a föld, végtelen tengerek.
Izzik fenn a láthatár,
A tiszta szél, lelkükért sóhajt már.
Refrén:
Kelet felől, hegyek felett,
Bíborszínű, szép szörnyeteg,
Felkel a Nap, aranyat ad,
Széppé teszi álmaikat.
Néhanap velük álmodok,
Lelkükkel szállnak sasok és angyalok.
Elhamvadt a Tűzvihar.
Csend van már, semmi zaj nem zavar.
Refrén:
Kelet felől...
Néhanap velük álmodok,
Hangjukat hallom, szólnak: "Itt vagyok."
Mondhatod: a semmiért,
én azt mondom: a Holnapért.
És mondhatod: száz rossz ügyért,
én azt mondom: a Bátrakért... szól a dal.
Virágból vér fakadt,
A Sors-vonal megszakadt.
Megvívták a harcot, álmodják az álmot.
A semmiben csendesen,
Pihennek jeltelen.
Lenn a földben, benn, legmélyen a szívemben.
Küldöm mindenkinek, aki szereti, külön küldöm Barogabnak, Wikicicának, pb_ nek és Alfástitinek, továbbá a kollégáimnak, nagyon szeretem őket!
Néhanap velük álmodom,
Hangjukat hallom, szólnak: "Itt vagyok."
Hómezők, a sár alatt,
Völgyekben, dombokon nyugszanak.
Testüket, vérüket, könnyeiket,
őrzi a föld, végtelen tengerek.
Izzik fenn a láthatár,
A tiszta szél, lelkükért sóhajt már.
Refrén:
Kelet felől, hegyek felett,
Bíborszínű, szép szörnyeteg,
Felkel a Nap, aranyat ad,
Széppé teszi álmaikat.
Néhanap velük álmodok,
Lelkükkel szállnak sasok és angyalok.
Elhamvadt a Tűzvihar.
Csend van már, semmi zaj nem zavar.
Refrén:
Kelet felől...
Néhanap velük álmodok,
Hangjukat hallom, szólnak: "Itt vagyok."
Mondhatod: a semmiért,
én azt mondom: a Holnapért.
És mondhatod: száz rossz ügyért,
én azt mondom: a Bátrakért... szól a dal.
Virágból vér fakadt,
A Sors-vonal megszakadt.
Megvívták a harcot, álmodják az álmot.
A semmiben csendesen,
Pihennek jeltelen.
Lenn a földben, benn, legmélyen a szívemben.
Küldöm mindenkinek, aki szereti, külön küldöm Barogabnak, Wikicicának, pb_ nek és Alfástitinek, továbbá a kollégáimnak, nagyon szeretem őket!
Angyal Rita2009-12-23 01:17:26 // 18430
Nagyon jó! Fantasztikus, amit művel!
zotya littlesoldier és Szabina2009-12-22 21:09:41 // 18429
Hédi2009-12-21 23:28:50 // 18428
De jól nyomja a Mikibá:DDD
Kazes☻2009-12-21 23:24:18 // 18427

Hédi2009-12-21 23:22:51 // 18426
Bluestrain2009-12-21 19:41:56 // 18425
Így gondoltam: rory
Bluestrain2009-12-21 19:23:32 // 18424
Zúzás, amúgy blúzosan, Rory , sajnos már nincs idelent.
Bluestrain2009-12-21 18:31:56 // 18423
Vigyázat, blues!L.G.Weevil
A srác amúgy magyar :)
A srác amúgy magyar :)
Tommi2009-12-21 00:35:18 // 18422
Poló kollégának köszönöm a gyors reagálást és segítséget, megvan a keresett dal :)))
Tommi2009-12-20 17:09:44 // 18421
Kedves "zenész" kollégák!
Régóta vadászok egy számot, de normálisan sehonnan nem sikerült még megszerezni. A sima Radio Edit kéne és csak mindenféle remixeket találtam eddig :(
Ez kellene: IIO - Rapture
Ha valakinek véletlenül megvan, legyen kedves megosztani velem :) THX :)
Régóta vadászok egy számot, de normálisan sehonnan nem sikerült még megszerezni. A sima Radio Edit kéne és csak mindenféle remixeket találtam eddig :(
Ez kellene: IIO - Rapture
Ha valakinek véletlenül megvan, legyen kedves megosztani velem :) THX :)