Fórum >> Egyebek >> Filmek

Buksi2016-05-06 06:18:03 // 17128
Argo 2
Sokan azt mondják, hogy sokkal jobb, mint az első rész. Szerintem meg nem, szerintem pont fordítva van. Ez egy nagy kalap sz@r.

10/3

Mélyütés
Nem egy Rocky film, de azért nekem nagyon tetszett. Rohadt jó film.

10/9
2 db csevegős hozzászólás elrejtve
3 db csevegős hozzászólás elrejtve
Buksi2016-04-24 20:21:20 // 17121
Pedig kicsit már megfakult a szőre. :-DDDD
Ferko2016-04-24 20:13:29 // 17120
Jaja, még szerencse, hogy Csubi is elvállalta a szerepet. :-D Mondjuk rajta valahogy nem fogott az idő. :-D
Ferko2016-04-24 20:11:00 // 17119
Nálam 10/2.
Elmentünk, végigszenvedtük. Oscar ide vagy oda, de annyiban különbözött a holokauszt témájú filmektől, hogy naturalisztikusabban mutatta be a haláltáborokban zajló mészárlásokat. Sajnálom, mert jobbra számítottam. Véleményem szerint a Schindler listája vagy a Zongorista fényévekkel jobb film.
Buksi2016-04-24 20:00:56 // 17118
Csábítunk és védünk
Nem egy nagy durranás, mondhatnám gagyi. :-/
10/3

A 33-ak
Megtörtént eseményt mutat be, sztem elég jól. Nem volt rossz, nem volt uncsi, pedig nem egy izgalmas történet.
10/8
Kau2016-04-24 12:48:47 // 17117
Saul fia 10/4
Nem kritizálom, elvégre mégiscsak egy Oscar díjas "Magyar" film. A véleményemet tükrözi a pontszám. Örülök, hogy ez annyi mindenki másnak tetszett.
Kazes☻2016-04-18 20:27:16 // 17116
17095.hsz. :)
GT Ɨ|ѯ2016-04-18 20:05:41 // 17115
Hush / 2016 / : 10/10
Buksi2016-04-14 21:43:03 // 17114
Star Wars VII - Az ébredő erő
Vegyesek az érzéseim a hetedik résszel kapcsolatban. Tetszik is, meg nem is. Jó volt látni ennyi év után a régi szereplőket, örülök, hogy nem mások alakították őket. viszont a film elején egy-két új szereplőről nem lehetett tudni, hogy kinek a kije, persze ez egy kis idő után kiderült. Nagyon látványos a film, de nekem valahogy hiányzik az a makett feeling, mint az első Star Wars filmekben. Aztán vártam volna több tárgy emelgetést, meg Jedi "hókusz-pókuszt", de nem nagyon jöttek. Kardozás is csak a végén volt. Összességében azért tetszett. :-)

10/7
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Buksi2016-04-02 21:51:48 // 17111
Megnéztük mi is, nekem tetszett. Szerintem nagyon jó volt. :-)

10/8
GT Ɨ|ѯ2016-03-30 19:41:44 // 17110
Bátrak városa (2015):9/10
Buksi2016-03-23 10:29:24 // 17109
Az oké, hogy a történet jó, meg tényleg nem semmi, amit ez az István elért az életben, de hatalmas filmet nem lehet az ilyenekből csinálni.
Poló2016-03-23 00:25:31 // 17108
Talán mert a dokumentum filmekben nem hülyeségek vannak :)
Megnéztük a Jobs filmet, utáltuk
István dolgozik :D
Buksi2016-03-22 22:16:54 // 17107
Kémek hídja
Izgalmasnak nem mondanám, viszont annál érdekesebb volt. :-)

10/7
Peti 1462016-03-22 10:21:14 // 17106
végül beregeltem facebook-kal, bár azt nem akartam.
nyomom az értékeléseket, meg hasonlók... :)
Buksi2016-03-17 22:01:39 // 17105
Steve Jobs
A már jól ismert sikertörténet megfilmesítve. Egyáltalán nem izgalmas, viszont rengeteg olyan háttér információ van benne, ami a dokumentum filmekben nincs.

10/5
Buksi2016-03-16 07:56:41 // 17104
Na az tényleg gáz. Nem is tudom melyik filmben láttam, hallottam ilyet. 😄
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Buksi2016-03-15 21:43:35 // 17102
Ezeket az "apróságokat" szerintem mindenki észrevette, bár én mindig úgy ülök le filmet nézni, hogy szórakozni szeretnék és nem azt figyelgetni, hogy mennyi bakit ejtettek benne. De itt azért volt pár. 😐
Lehet, hogy kicsit túlpontoztam. 😄
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
GT Ɨ|ѯ2016-03-15 11:20:18 // 17100
Az aljas nyolcas (2015) : 0/10


messze, nagyon nagy ívben kerülendő 30 perc után stoppoltam, nézhetetlen nagyon nagy kapufa..........
W.2016-03-14 19:51:01 // 17099
Mentőakció 3D: 8/10. Tetszett.
mizooo2016-03-14 19:11:19 // 17098
Ip Man 3
A mester visszatér :)
Hozta az előző két rész színvonalát. 10/8
Buksi2016-03-13 21:40:46 // 17097
A 657-es járat
Nagyon jó volt, tetszett. :-)

10/8
Buksi2016-03-12 21:59:26 // 17096
Az alakítása tényleg nagy, de sztem nem volt ez annyira jó film. Uncsi volt. :-/
Kazes☻2016-03-12 21:26:50 // 17095
Kölökkel voltunk ma mozizni. Mivel szerette volna és én sem bántam, megnéztük az Ébredő erőt. Uh... hát nem is tudom... asszem ráért volna később csak kölcsön kapni és úgy megnézni... De a kölöknek azé' teccet. :)
Számot nem is tudom mit írhatnék... a technika fejlődött, az effektek jók... ennyi.
Kau2016-03-12 21:22:49 // 17094
Legenda 10/8
Nekem tetszett :) Tom Hardy nagyot alakít benne.
Buksi2016-03-12 19:25:38 // 17093
A szállító - Örökség
Voltak benne jó jelenetek, de mégsem az igazi. Valószínű a Statham féle temperamentumot vártam. Hát hiába...

10/6
Buksi2016-03-11 16:41:15 // 17092
Az utolsó boszorkányvadász
Nekem nagyon tetszett, jó kis film. :-)

10/8
theBanyai2016-03-11 14:48:06 // 17091
A miénk a világot megnéztem, tetszett. 10/7 nekem is !
GT Ɨ|ѯ2016-03-09 07:18:01 // 17090
Ratter (2015) : 7/10


Buksi2016-03-08 20:30:20 // 17089
Ezzel én is szemezgettem, de a trailer alapján nem nagyon tetszett. :-/
GT Ɨ|ѯ2016-03-08 19:50:29 // 17088
A válságstáb (2015) : 8/10


JÓ:-)
3 db csevegős hozzászólás elrejtve
Peti 1462016-03-01 17:54:28 // 17084
Sziasztok!

Az imbd-re szeretnék regisztrálni, de bármit adok meg adatoknál, nem enged tovább. Tudtok erről valamit? Lehet én bénázok el valamit?

Azt írja, hogy nem felelek meg a követelményeknek... :(
Kau2016-02-28 14:01:20 // 17083
Ördögűzés - Deborah Logan története 10/6
Újabb kézi kamerás, csoda thriller. Láttam már rosszabbakat, de nem kell tőle elájulni :)
BeSZERvezve 10/6
Hollywoodi akció-mese. Az alvó ügynökök pont ilyenek... Na, ja.
Sicario - A bérgyilkos 10/8
Ez már hihetőbb. Kb így működnek a dolgok egy mexikói drogbáró ügyében.
Miénk a világ 10/7
Lightos kis film a DJ-k világáról. Jó zenék és jó csajok vannak benne. (Emily Ratajkowski) :)
Kau2016-02-28 13:39:29 // 17082
Most néztem meg az új Mad Maxet. Hát. Jobbat vártam. 10/7
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
GT Ɨ|ѯ2016-02-27 22:00:05 // 17080
Patthelyzet (Standoff) (2016): 9/10
GT Ɨ|ѯ2016-02-27 19:16:03 // 17079
17017-es hsz...:-)
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak