csocsi2009-02-26 20:38:22 //
4643
csocsi2009-02-26 18:19:19 //
4642
Látom erősen fejlődésben vagy :)))
csocsi2009-02-26 18:18:31 //
4641
Továbbítom az illetékesnek :))))
Tackry2009-02-26 11:47:14 //
4640
Épp müzlit eszek, ez nem volt fair.:D

Ja!!!Ez volt ma a tízóraim :)))
Hű, ez nagyon jól néz ki! Biztos nagyon finom lehetett! El tudnátok küldeni a receptjét?
Hű, ez nagyon jól néz ki! Nyami!
GT Ɨ|ѯ2009-02-25 06:33:44 //
4635
eggs:-)
Ha nem haragszol,a brokkolit azt lekajáltam a képről!De a többi azt meghagytam neked:)))))
Tackry2009-02-23 20:58:28 //
4633
Hú, ez nagyon jól hangzik. Meddig áll el egy ilyen? Mármint frissen kell fogyasztani vagy még másnap is megehető?
Tackry2009-02-23 20:55:19 //
4632
Mi az a langalló? :)
GT Ɨ|ѯ2009-02-23 17:14:21 //
4631
1 kis light r.tonhal zőccségel:-)))

csocsi2009-02-22 19:02:59 //
4630
Jól néz ki, eggs :))
Xixo2009-02-22 01:25:47 //
4629
Ilyesmit lehetett kapni tavaly Egomban is, nem? Az nagyon bejövős volt!! :)))
Hammás tejfölös!! :))))))))
Xixo2009-02-22 01:24:18 //
4628
Nálunk kísérletezett vele az egész család, de senkinek sem sikerült jóra. Legalábbis nekem nem ízlett...
Most már nagyon várom, hogy sikerül nekünk a Csocsi féle tangli!! :))
imi1562009-02-21 20:29:51 //
4627
Erre felénk vásárokon is szokták árulni.Ilyen búbos kemencében sütik,parázson.
Na,az az igazán fini:)))!
imi1562009-02-21 20:27:07 //
4626
Igen,ez vmi nagyon hasonló:)!
Itt Vas Megyében langallónak hívják,de a keleti országrészben "töki pompos" a neve.
Érdekes elnevezés:))))!
Köszike! Ezt ki kell próbálni. Akkor ez pizza tészta nem? Nem hallottam még a langalló szót.
imi1562009-02-21 20:24:05 //
4624
Vmi kelesztett kenyértészta szerűség!
Erősen hasonlít a pizza tésztájához,csak ez vastagabb.
Csatlakozom! Nagyon finom lehetett!
Találtam receptet most hozzá, de az nem annyira szép képen, mint Imiéké.
Kenyérlángos (langalló)
Nálunk már fordult a kocka. Szerncsére az itthoni kenyér az új recepttel nagyon bevált. Most minden nap sütök kenyeret, Norbi kérte, hogy bolti kenyeret már egyáltalán ne vegyek.
Ez jól néz ki! Milyen tészta az alapja?
Edyboy2009-02-21 20:02:56 //
4620
Szimpatikus étel :))
imi1562009-02-21 19:09:31 //
4619
A mai vacsi:

Extrás langalló,tejföllel,sajttal,sonkával,hagymával:)))!
Ferko2009-02-21 18:05:22 //
4618
:-))
Sziasztok!
A kenyérsütőgépses receptekkel nagyon sokat kellett kísérleteznem, most végre jó a kenyér. Laza, szépen megkel, az íze is nagyon finom.
Átírtam a receptet, megvvan a végleges, ez nagyon jól bevált nekem.
Alapkenyér programmal csinálom.
Leírom a receptem, hátha segítség.
Hozzávalók:
400 ml víz
1.5 nagy adagolókanál cukor
2 kicsi adagolókanál só
2 nagy adagolókanál olaj
600 g liszt
fél kocka élesztő (ha nincs otthon, akkor a zacskós tecsós is jó helyette, abból egy egész zacskóval)
1 púpos evőkanál búza sikér (ezt a pécsi Herbaházban szoktam venni, másol nem tudom, hol lehet kapni)
Ezeket berakom egymás tetejére simán a sütőformájába a gépnek.
Utána mehet a gépbe.
Bekapcsolom, alapreceptet elindítom. 3 óra 20 perc alatt kész.
(Lehet még esetleg beletenni a sípolásnál (indítás után 20 perccel sípol az én gépem) egy főtt krumplit összetörve, vagy hagymát/ magvakat,/ bacont.)
Kazes☻2009-02-20 11:56:38 //
4616
Mi is ilyen "kenyeresek" vagyunk muszáj, hogy legyen itthon. :)))
Xixo2009-02-20 02:34:10 //
4615
Én is úgy örültem, hogy itt bián a cbában finom a kenyér. Meg a zsömle, kifli is. Az esetek 90%ban még langyos szokott lenni és az se hal meg másnapra, mint általában a többi boltban kapható. A szeletelt tartós kenyér meg max tósztnak jó... Jah! És 99ft egy kg kenyér, zsömle-kifli 9ft!! :)
És mivel én a kenyérhez szoktam enni bármit és nem fordítva, mindig kell, hogy legyen itthon!! :)))
A kenyérsütő gépes cuccok sem jönnek be, pedig próbáltunk egy-két receptet....
Kazes☻2009-02-19 23:47:11 //
4614
Bizony, hogy 3 kg-os és amit szombaton veszünk, az papíron szerdáig jó. Volt már, hogy tovább is tartott, kb. ugyanolyan állaggal, de általában kedden vagy szerdán már nincs belőle. :)))
A kenyérsütőkről nem tudok nyilatkozni, mert nincs, de sok jót nem hallottam róluk.
Viszont EZ az igazi kenyér! Nem olyan "felfújt" mint a bolti vacak. :)
Zsifi2009-02-19 23:40:19 //
4613
Egs!:)))
csocsi2009-02-19 23:31:24 //
4611
Ez nem szép tőled :))
csocsi2009-02-19 23:31:10 //
4610
Krumplit semmiképpen, de a hús mag a bor jöhet :))
Viszont húsban is ellenfél vagyok. :)))))))))))))
Tom122009-02-19 23:30:10 //
4608
Köszi! :-)
Edyboy2009-02-19 23:29:54 //
4607
Azért el fog fogyni így is :)))
Neked akkor nem viszünk :)))))))))
csocsi2009-02-19 23:29:02 //
4606
Aha, akkor máris megosztoztunk :))
csocsi2009-02-19 23:28:44 //
4605
Nem is állítottam az ellenkezőjét :)
Én szeretem a krumplit is. :))))))))))
Edyboy2009-02-19 23:27:36 //
4603
Volt azért ott husi,meg szalonna is :))
Edyboy2009-02-19 23:26:22 //
4602
Jó étvágyat :))
Tom122009-02-19 23:25:26 //
4601
Na, megyek "pótvacsorázni"...:-)))
csocsi2009-02-19 23:24:11 //
4600
nekem az elsőn sok a krumpli :))
Engem az előtte lévő kettő is. .)))))
csocsi2009-02-19 23:22:15 //
4598
A 3. kép egészen felcsigázott :))
Edyboy2009-02-19 23:20:17 //
4597
Edyboy2009-02-18 22:55:06 //
4596
Dicsekvés lenne?
Hiszen olyan elbűvölő :)
Zsifi2009-02-18 20:13:21 //
4595
A rétessel nem illik dicsekedni!:))))
Edyboy2009-02-18 18:14:25 //
4594
Tehát érdemes volt :))