Fórum >> Találkozók, események >> AlfaCity26 - július 16-17-18.
vm2011-03-29 11:26:49 // 36021
Megjött a jegyeeeeem ;-)
Coyote2011-03-29 09:51:19 // 36020
Idén lesz mod saját sütögetésre?
Cgo2011-03-29 08:04:22 // 36019
a legutobbi utalasomnal 83 centet fizettem. a horror utalasi arak szerintem mar nem igazak, legalabbis nem szlovakiabol.
GT Ɨ|ѯ2011-03-29 07:46:40 // 36018
akkor új szaga lesz!:-))
Whiteskull2011-03-29 07:34:58 // 36017
De. Ezzel megyek. :)))
GT Ɨ|ѯ2011-03-29 07:30:09 // 36016
akkor nem ezzel jössz, 33-as?:-)
Menyuska2011-03-28 23:39:52 // 36015
ha valaki megy miskolc környékéről alfacity matricáért az írjon már rám az oldalamon.
Dévid2011-03-28 22:52:06 // 36014
Hátsó tetőablak is lesz?
Whiteskull2011-03-28 22:38:29 // 36013
Még bőven szétfelé. :))))))
GT Ɨ|ѯ2011-03-28 19:29:38 // 36012
szerintem meg már összefelé:-)
G-Burt2011-03-28 19:17:10 // 36011
Túl nehéz, ki kell könnyíteni?:D
Kócosw2011-03-28 19:07:47 // 36010
közben hegeszteni is kell majd? vigyek munkasruhat? :DD
Imyx2011-03-28 19:05:11 // 36009
Köszönöm Uraim, valóban 4 szín van! :-).
Inter156 (il mascalzone)2011-03-28 19:02:13 // 36008
Szerintem ezt szét szedi,nem összerakja:DDD
GT Ɨ|ѯ2011-03-28 19:00:45 // 36007
akkor húzzál bele!:-)
Halesz2011-03-28 18:58:40 // 36006
Nem. Négy szín van, mint ahogy az oldal is mutatja :)
Whiteskull2011-03-28 18:46:53 // 36005
Kócosw2011-03-28 18:34:20 // 36004
ha ramesz irja milyen :)
feher ,ezüst ,feket,meg piros..
feher ,ezüst ,feket,meg piros..
Imyx2011-03-28 18:33:50 // 36003
Egy valamit nem értek. Alalfacity-s oldalon 4 szín közül lehet választani matricarendelésnél (a színek elég nehezen kivehetők) . Nem csak ezüst, és fehér szín van? :)
GT Ɨ|ѯ2011-03-28 18:10:26 // 36002
grat a K-hoz!:-)
én is:-)
én is:-)
Whiteskull2011-03-28 17:59:48 // 36000
Már csak a visszaigazoló levelet várom. :)))
GT Ɨ|ѯ2011-03-28 17:51:46 // 35998
Te hogy állsz vele?:-)
Whiteskull2011-03-28 17:49:52 // 35997
Szerintem ezt nyugodtan ki lehetne írni a jegyelővételhez. :)))
Kócosw2011-03-28 17:48:29 // 35996
jegyigenyleys : done
matricaigenyles: done
penzutalas: done
värakozas mäjus 28-ig : in progress
:)
matricaigenyles: done
penzutalas: done
värakozas mäjus 28-ig : in progress
:)
Szabeee2011-03-28 17:27:24 // 35995
már meg is történt, köszönöm a tanácsot!
BeeGee2011-03-28 17:18:04 // 35994
Ne utalj külföldről, mert a banki költség sokszorosa lesz a jegyárnak.
Írj egy levelet légy szíves az info@alfaamore.hu-ra nicknévvel és valódi neveddel, az alapján meg tudjuk küldeni a jegyet, amit a helyszínen kell kifizetned az elővételis áron.
Ez minden határon túli vendég részére érvényes elővétel esetén.
Írj egy levelet légy szíves az info@alfaamore.hu-ra nicknévvel és valódi neveddel, az alapján meg tudjuk küldeni a jegyet, amit a helyszínen kell kifizetned az elővételis áron.
Ez minden határon túli vendég részére érvényes elővétel esetén.
Szabeee2011-03-28 17:07:24 // 35993
oké oké, utána kapcsolt az agyam, már rendeltem, remélem nem gond a banknak, hogy Szlovákiából fogok utalni :)
Szabeee2011-03-28 16:38:19 // 35991
hogy jutok elővételben jegyhez?
mesa2011-03-28 16:35:07 // 35990
Hoppá, 88 ! :)
Halesz2011-03-28 16:11:23 // 35989
Ahogy ígértük :)
Bazsa1452011-03-28 15:47:28 // 35988
És valóban még márciusban megtudtunk mindent :D
nyolcvannegyedikként jelentkeztem + jegy és matrica megrendelve.
Lájk :D
nyolcvannegyedikként jelentkeztem + jegy és matrica megrendelve.
Lájk :D
ystuc2011-03-28 11:09:14 // 35986
Lesz lézerharc, ott van a leírásban. :-)
ALFI1562011-03-28 10:59:28 // 35985
Az idén nem lessz lézerharc?Vagy csak én nem látom?
Tavaly a Rákózci Feri jól nyomta.Idén is ő lessz vagy valaki más?
Tavaly a Rákózci Feri jól nyomta.Idén is ő lessz vagy valaki más?
G-Burt2011-03-27 23:51:05 // 35984
Az tuti! És még hozzá az az élmény, amikor késő este vagy akár hajnalban beülsz, elfordítod a kulcsot, esetleg elmész egy próbakörre és minden olyan amilyennek lennie kell:) (vagy legalábbis csak működik:D)
vm2011-03-27 23:46:49 // 35983
Rendeltem, utaltam, igényeltem, köszöntem ;-)
Dévid2011-03-27 23:38:19 // 35982
Köszönjük szépen! :D
Dévid2011-03-27 23:36:05 // 35981
Én úgy tartom, csak az van biztosan cserélve, amit saját magad cserélsz, cseréltetsz. :D
Halesz2011-03-27 23:27:58 // 35980
Na, lightosan lehet jelentkezgetni! :)
G-Burt2011-03-27 23:18:51 // 35979
Itt én voltam a hülye, egy testelést nem raktunk vissza->trafó egy hangos puffanás kíséretében eltávozott, a szerkezetet meg olcsón meg akartam úszni azért nem is akartam cserélni... én hülye, csináltam dupla munkát magamnak...
Szabeee2011-03-27 23:15:46 // 35978
én a 146-tal jártam így.... generál után... feladta a harcot az egyik gyújtókábel, majd a generátor sem akart tovább működni, amikor megcsináltuk, elszakadt az ékszíj... mire az meg lett cisnálva, hívtak, hogy megvennék
Szabeee2011-03-27 23:07:12 // 35977
óhh... a termosztát csak a kezdet... terv:
alapjárati
vezmód
vezérlés szett
termosztát
szimmering
esetleg olaj.... állítólag nem rég volt cserélve
alapjárati
vezmód
vezérlés szett
termosztát
szimmering
esetleg olaj.... állítólag nem rég volt cserélve
G-Burt2011-03-27 23:02:28 // 35976
Nálam is így kezdődött:D Szedjük szét, csúszó kuplunggal nem megyek... Aztán feladta a gyújtótrafó összerakáskor, utána meg 2-3 nappal beszakadt a kuplungszerkezet....
Dévid2011-03-27 22:57:54 // 35975
Nálam termosztát, olaj, szervocső... Lehet karosszériáshoz is elviszem, meg jó lenne egy elektromos rendbetétel, mert a centrálzár távirányítója indítja a fűtőventilátort is. :S
Dévid2011-03-27 22:55:47 // 35974
Én is áprilisban már szétszedetem, biztos ami biztos. :D

