Fórum >> Találkozók, események >> AlfaCity26 - július 16-17-18.

bachmanng2011-05-09 15:17:30 // 36373
jupppéééé :) megkaptam a jegyet :P
köszönöm
TSiga ( I am the TSIG)2011-05-09 14:09:09 // 36372
A Totalcaron van egy szép narancssárga Fiat 127 70 Hp. Meg kellene hívni kiállítani. Elvileg sikerűl intézni egy Fiat 127 panorama-t. Jól mutatnának együtt. :-D
Halesz2011-05-09 13:42:09 // 36371
Sziasztok! Utánanéztünk a kérdéses eseteknek, elvileg mindenki megkapta a jegyét.

Aki mégsem, jelezze! Köszönjük!

Viszont vannak olyanok, akik igényeltek jegyet elővételben, de nem utaltak. Ők még május 21-ig megtehetik :)
Halesz2011-05-08 08:33:14 // 36370
Srácok, ne aggódjatok! Hétfőn mindenki jegyének utánanézünk! Reméljük, senki sem postán fizette be, mert annak az átfutási ideje lassú. Ha utaltátok, akkor tuti nincs gond, max elkülditek az átutalás igazolását. :)
GT Ɨ|ѯ2011-05-08 05:59:47 // 36369
másnap:-)
G-Burt2011-05-07 23:22:20 // 36368
majdnem flipflop:D
bachmanng2011-05-07 22:53:39 // 36367
utána néztem és stimmel minden, mást nem majd az utalás kinyomtatott példánya lesz a jegyem :) más ötletem nincs.
Andy2011-05-07 22:35:22 // 36366
megadott e-mail címed jó?
bachmanng2011-05-07 22:34:01 // 36365
Nekem már két hete semmi, már érdeklődtem, hogy ez szokványos dolog-e, azt mondták utánanéznek de azóta se történt változás és nincs jegy.
fisch2011-05-07 20:03:19 // 36364
Igen, asszem kevesebb, mint 1 nap alatt :)
Szabi62011-05-07 16:21:36 // 36363
Nekem lassan egy hete és semmi.
Dévid2011-05-07 15:54:08 // 36362
Nekem az utalás után 2-3 napon belül megjött.
Szabi62011-05-07 15:06:27 // 36361
Aki elővételben vett jegyet már megkapta ?
Bazsa1452011-05-05 19:25:06 // 36360
Ne bánkódj cartárs nekem az egész matt rosso ,de inkább meggyleves rosso de mondhatnám hogy foltos hiéna ha a lakkozás hiányosságát nézzük :D
mesa2011-05-03 22:21:01 // 36359
Köszi, már nálam is ...ez a júpíszi, ejhh
ystuc2011-05-03 22:19:53 // 36358
Én mindig biztosra mentem. :-)
Szabeee2011-05-03 22:16:21 // 36357
nekem szépen működik...
mesa2011-05-03 22:08:52 // 36356
http://www.alfacity.hu oldal nem érhető el.
Most akartam nézni,hova utaljak
Kócosw2011-05-03 21:45:39 // 36355
na jo ezmär mäs kerdes :))
de ne mondd hogy te nem voltal iylen helyzetben mär :))
Kócosw2011-05-03 21:45:12 // 36354
mi män csak ilyen lököttek vagyunk :))
ystuc2011-05-03 21:38:15 // 36353
Feltéve ha nem az a cél, hogy sebességben maradjon a hölgy... :-D
bachmanng2011-05-03 21:28:18 // 36352
:) rendben, köszönöm a válaszokat, jót nevettem a viccelődésen, tetszett.
Halesz2011-05-03 19:57:39 // 36351
Holnap utánanézunk!
Kócosw2011-05-03 19:55:15 // 36350
ez ugyanugy keshet mint a hölgyeknel szokott... Ottis benne van mindig az izgalom amig nem erkezik meg, de utana megnyugszol ha megjött :)))
(bocs nem hagyhattam ki) :DD
GT Ɨ|ѯ2011-05-03 19:48:26 // 36349
nem baj:-)

1 kis olaszos lazasággal küldik majd nemsokára:-)))))
bachmanng2011-05-03 19:46:36 // 36348
Sziasztok!
Mivel nem vagyok jártas még az AlfaCity-s találkozásokban mert most megyek először, olyan kérdésem volna hogy már április 21.-én elutaltam a jegy árát de még nem kaptam meg e-mai-be a kinyomtatandó jegyet. Ez baj? már meg kellet volna már érkeznie? mikor számíthatok rá? mindenféle információ érdekkel az üggyel kapcsolatban.
TSiga ( I am the TSIG)2011-05-01 19:10:54 // 36346
OFF


311 :-))

ONONON
TSiga ( I am the TSIG)2011-05-01 19:08:29 // 36345
A géptető ez egyetlen rendesen piros elem. A többi matt rosso. :-D
Bazsa1452011-04-30 11:27:01 // 36344


Nekem is fent van :D És van még egy ilyen ha esetleg valakinek nem jutott volna és szeretne :)
GT Ɨ|ѯ2011-04-30 09:36:22 // 36343
igen ott, de Komárom előtt jobban mutatna...:-)
Tommi2011-04-29 12:38:18 // 36342
Ez a fotó a milánói bulin készült vasárnap, a körgyűrűs felvonuláson :)))
Halesz2011-04-29 11:26:39 // 36341
Sziasztok!

Aki nem tudta átvenni a matricáját személyesen, az keressen engem, megoldjuk, a munkahelyemre el tudtok érte jönni átvenni.

Viszont azokat a matricákat, amelyekért nem jelentkeznek jövő péntekig, felajánljuk itt a topicban!
Kócosw2011-04-28 20:04:36 // 36339
akkor hol is tartunk ? :)

GT Ɨ|ѯ2011-04-28 20:00:09 // 36338
az nagyon like:-)
Kócosw2011-04-28 19:36:25 // 36337
asszem :)
Halesz2011-04-28 19:34:04 // 36336
Idén úgy tűnik, több Montreal is összegyűlik majd :)
GT Ɨ|ѯ2011-04-28 19:29:06 // 36335
piranha még free?:-))
Kócosw2011-04-28 19:27:06 // 36334
es mär a fekete cäpa nev is foglalt :DD
GT Ɨ|ѯ2011-04-28 19:22:38 // 36333
oh, bocsi, démon:-)

mind1 csak 1 méteren belül legyen:-)
Szabeee2011-04-28 19:15:16 // 36332
az nem a Fekete Démon? mivel a Párduc az Piritu 159-e
GT Ɨ|ѯ2011-04-28 19:13:20 // 36331
a fekete párduc?...:-)

na akkor oda be kell ülnünk:-)
Halesz2011-04-28 19:07:18 // 36330
Az utolsó két típus ott lesz tutira! :)
GT Ɨ|ѯ2011-04-28 19:02:17 // 36329
izmosodik...:-)))))))
EngineCoffeeTables2011-04-28 18:42:13 // 36328
Szegény MITO-nak milyen kisebbrendüségi érzése lehet ilyen nagyvadak között:DDDDDDD
GT Ɨ|ѯ2011-04-28 18:41:27 // 36327
igen-igen...már felébredtem:-)
Kócosw2011-04-28 18:38:23 // 36326
csöpp csöpp... :P
GT Ɨ|ѯ2011-04-28 18:36:01 // 36325


ilyen sor is jöhetne...:-)
Kócosw2011-04-28 17:54:55 // 36324
tudom es nem lep meg :)
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak