tuti hogy kő volt?
A képet kinagyítva két kör alakú sérülés látható a lyuk körül. Ráadásul nem folyamatos hanem lyuksor a belső.
Kő nem hinném hogy ilyen szabályos nyomot hagy.
Olaj maximumon , ruhák bekészítve mert már reggel 7 kor induláskor leengedett tető lehet csak is a jó közlekedèsi forma számomra.Akkor 8 kor a kúton tali és onnan repesztès az étterembe.Jó utat holnapra mindenkinek az év legnagyobb spideres találkozójára.😉
Kitaláltam kiindulási pontnak egy pályarajzot, aztán majd a területhez igazítjuk. Ez 5db bója, a maradék hárommal eltereljük a forgalmat :D Szerintem 20-30mp között lesz a szintidő. Majd megkérünk valakit versenyen kívül, hogy állítsa be.