Fórum >> Típusok >> 156

Jack2012-10-25 17:15:28 // 132257
Ehhez csatlakoznék én is... Én zimmermann sport tárcsát raktam fel ferodo ds betétekkel és nagyon jó lett a végeredmény! Utcán is és pályán is kiváló, baromi erőset harap minden körülmények között, sokkal hatásosabb mint a "gyári" volt.
Ha nagy féket akarsz és van guba rendesen, akkor el lehet költeni kisebb vagyonokat 330-as brembo-ra. Ha pózolni kell a fúrt-mart tárcsa és nem a teljesítménye miatt, akkor vehetsz 15e ft-ért olyat, de ne akard nagyon terhelni, mert gyorsan el fog fáradni:). A gyári méretben is egy komolyabb féktárcsa+betét közel 80-100e ft, vagy még több. De azzal nem lesz gond a megállás sose!;). Egy normális (Pl.:EBC) betéthez meg nem rakhatsz vmi hurkalé tárcsát, mert tönkreteszi.... SZVSZ olcsón nem lesz jó féked, csak szép.
eldiablo1562012-10-25 17:00:45 // 132256
Hali!! Van valakinek 195/65 r15 gumi a kocsi alatt? Alá fér? Téli lenne most nekem..
sparco2012-10-25 16:37:13 // 132255
Kell még a mosó mellé, hogy a lámpán legyen jelzés, hogy szenon égő is mehet bele+ automata mozgató elektronika... szal zsé-zsé-zsé... :)

Amúgy van valami szabály, hogy hogyan kell belerakni az izzót?

Mert vakítok egyik állásban, ha megfordítom, hogy az izzó szál felfele van, úgy meg Én nem látok semmit sem...

Van rajta egy kis kiugró pöcök az izzó peremén, annak merre fele kell állni?
mreni2012-10-25 16:30:06 // 132254
én EBC-t vennék,nálam bevált.
mreni2012-10-25 16:29:29 // 132253
pedig elég durván érezni a gyári 284 és a 4dugós Brembo nyereg+305ös tárcsa között a különbséget,
theBanyai2012-10-25 16:24:28 // 132252
Osram Night breakert vegyél, én azt használtam a Puntoban is, és az 56' ban is ,nagyon jók!
gecsa2012-10-25 15:56:28 // 132251
ja, és E jeles, azaz legális..:)
gecsa2012-10-25 15:54:41 // 132250
egyébként én most olaszban vettem próbaként xenon fényű izzókat, mert óccsó volt..
nem rossz,de nem is jó..valamivel erősebb, mint a sima,de nem áttörés..senki sem villogtatott, hogy zavarná..:) amúgy, amennyiért itthon adják, nem éri meg.. ott 5 euro volt a pár..
gecsa2012-10-25 15:50:51 // 132249
de, ha raksz mosót, meg megoldod a korrekciót...:D de az nem kis pént és meló..
sparco2012-10-25 15:49:02 // 132248
Most növelt fényerejű van benne (legálisan használható) de az meg vakítja a szembe lévőket nagyon, főleg a kamionosokat, akármilyen magasságba állítom...
Ezért gondolkoztam a cserében, de lehet vmi alap izzót kap, mert xenon az szintén nem éppen szabályos az enyémbe...
gecsa2012-10-25 15:46:46 // 132247
ez pénztárcabarátabb, mint egy xenon..:D
de ugyebár az viszont legális.....
.......................2012-10-25 15:43:03 // 132246
xenont tegyél bele,az biztos jobban világít
gecsa2012-10-25 15:41:28 // 132245
jól tudod, h1 és h7.. a h1 a refi...

biztos nagyobb fénye van, és az is biztos, ha meglátja a rendőr akkor ráránt a kukidra szögeskesztyűvel, és a rendszámot is elviszi beolvasztani sörösdoboznak..:)
JCsabi2012-10-25 15:39:10 // 132244
A műszerfalon biztos világítani fog a visszajelző.
sparco2012-10-25 15:36:43 // 132243
Jól tudom, hogy a tompított H7, a távolsági H1-s izzós?

Ill erről mi a véleményetek? Jó lehet tompított izzóként, vagy gyengébben szuperálhat?

Ledes izzó
gecsa2012-10-25 15:36:27 // 132242
ahogy Imyx is említette (132231), azért függ a tárcsától is..

a 330 így már világos, ezt nem tudtam..:)

a fúrt/mart tárcsa 15 körül mozog, hozzá valami közepesen jó betét is kb a feléből megvan..biztos,hogy nem fog akkorát, mint a 330as, de nagyobbat,mint a 281es gyári...
krisz.v2012-10-25 15:01:54 // 132241
2004 után 330-asra cserélte a gta tárcsákat a gyár. Egyébként igen kb. 100-as. Csak említettem, hogy ez a megoldás is létezik, ha már a 305-ös is szóba került. Ha meg a gyári marad akkor inkább a fékbetétektől függ a fékhatás nem pedig a tárcsáktól!
gecsa2012-10-25 14:47:04 // 132240
a gta nem 305össel jön gyárilag?

nomeg, kukázok valamennyiért nyergeket, tárcsát...gondolom plug&play, így az nem jelenthet gondot..
a fékhatás gondolom,hogy nem rossz, de ez a macera szerintem kb 100eft..
a gyári mérettel megoldva ez kb fele..

nem versenycélokra kell nekem a cucc, 100% utcára, de ha már cserélnem kell,akkor már legyen egy kis plussz..:)
Imyx2012-10-25 14:24:16 // 132239
Gátlókat újítanak fel. Lindor
krisz.v2012-10-25 14:14:29 // 132238
Ha a fékhatás növelése a cél, merem ajánlani a 330-as tárcsákat. Én ilyeneket használok (GTA tárcsa) brembo nyergekkel (166-ról). Nem kell fúrt-mart tárcsa meg spéci fékbetét és így is brutális a fékerő a gyárihoz képest.
gecsa2012-10-25 13:57:12 // 132237
gondolom nem húszezer..:)
gecsa2012-10-25 13:55:51 // 132236
ahha...tehát a 305ös tárcsa nem akkora durranás, mint amennyibe kerül,ha jól értem..


a 281es kontra 284es tárcsák esetében is van eltérés a tartókonzolnál?

mi az, amit ajánlanál?
sty2012-10-25 13:55:48 // 132235
Mi az a lindorr ő tag?
Hari2012-10-25 13:52:04 // 132234
... esetleg egy ilyen szett?!

... valakinek???
gecsa2012-10-25 13:44:42 // 132233
most is nyikorog...már megszoktam...nem tudom, hogy tartósságra mit tudhatnak..
hogy milyen betét jó hozzá?jó kérdés..azért még nézelődök..annyira nem akarok változtatni a gyári rendszeren..most sem lehet panaszom a fékhatásra..:)
Hari2012-10-25 13:44:01 // 132232
A féktárcsára reagálva: - én ezt a mit linkeltél még nem próbáltam, viszont egy barátom igen! (Extrém igénybevételre - versenyzésre) ... :( nagyon rövid idő alatt tönkre ment! (Hangsúlyozom - versenysport!)
Szépnek szép! Utcai használatra még lehet, hogy jó is!
A 305-ös féktárcsára visszatérve! Nem feltétlenül kell ahhoz másik féknyereg! A 305-ös tárcsához és a Brembo féknyereghez egyébként is kellene egy tartó konzol! :) ... akkor?!
305-ös tárcsák + tartó konzol (az eredeti féknyereghez) + jófajta fékbetét = sokkal jobb fékhatás! ... na persze ha még a nagy Brembo is felugrik?!! Akkor még jobb! (De azért nem annyival amennyivel többe kerül! Hidd el én már próbáltam!)
A kicsifiam 156 V6-osára is csak a tárcsa + konzol kerül fel! (Pedig van nagy Brembo nyergem! ... meg AP Racin nyergem is! :) )
Liquid2012-10-25 13:42:45 // 132231
a BremboMax, Brembo betéttel hangtalan, szép és fog korrektül
Imyx2012-10-25 13:34:54 // 132230
Szerintem is megéri a furt-mart verzió, nem csak dizájnra, hanem fékhatásban is, ha egy sima tárcsát fúrsz meg, már az sokkal nagyobbat képes fogni. Ha hosszabb távon akarod használni a vasat, megéri egy jobbra benevezni. Aztán hozzávaló fékbetétet kell választani, ami nem fog nyikorogni :D. Nekem Ferrodot ajánlottak a Brembohoz, de tévedtek :))).
Imyx2012-10-25 13:29:16 // 132229
Ha gyári rugók vannak, jobb lenne hozzá a sima lengéscsillapító. Nem jó dolog sima rugókkal a sportgátló (próbáltam már). Lehet használni, de nem egészséges dolog.
Sport rugó+ sport gátló - sima rugó+ sima gátló, ez a legjobb párosítás, hidd el.
gecsa2012-10-25 13:29:13 // 132228
igaz,ami igaz, ebben hirtelen a fúrt-mart design fogott meg..
a célom az lenne,hogy a fékhatást fokozzam valamelyest, és mindezt aránylag alacsony költségvetéssel.. ergo marad a gyári méret mindenből..

alaposan körbe akarok nézni, még csak most kezdtem el.. kb karácsony körüli projekt lesz..mostanában úgysem gondolkozom nagy körben, azt most tudtam le..bár még lehet lesz egy utam németbe is...:)
Imyx2012-10-25 13:22:41 // 132227
Én csak Brembo Maxx-ot próbáltam (Ferrodo betétekkel) , igaz az nem fúrt, de nagyot fogott, viszont hidegen nem volt különbség a gyárival szemben.
Amit belinkeltél jól néz ki, jó árban is van - de kérdéses - , hogy mennyi idő alatt kopik el. Én a Brembo után Zimmermannt, vagy Steinhoffot nézegetnék, ezekről még rossz véleményt nem hallottam. Itt van Zimmermann, igaz nem fúrt-mart verzió. Alaposan körbe kell nézni, az árak miatt.
gecsa2012-10-25 13:14:49 // 132226
találkoztam olyannal...az előtő autómon is volt..:) annyi az előnye,hogy azt az egy csavart sem kell fellazítani..:D
mreni2012-10-25 13:02:35 // 132225
fölösleges lenne a csap rá
gecsa2012-10-25 12:05:20 // 132224
jobb esetben szokott rajt lenni egy csap, amin keresztül le lehet engedni..:)
159 Indigo Gray 2.4 Monster2012-10-25 11:45:55 // 132223
Én most cseréltem hűtőfolyadékot, a hűtőn az alsó csövet lehúztam. Így ki folyott minden.
theBanyai2012-10-25 11:44:37 // 132222
újíttasd fel lindorral
sty2012-10-25 11:43:31 // 132221
Valaki megtudná mondani hogy az 56-nál hol tudom leengedni a hűtőfolyadékot?thx
sty2012-10-25 11:19:23 // 132220
Kérdés hogy ez ültetett autókhoz való vagyis rövidebb így a gyári rugókat valószínű hogy jobban összehúzna,nem nézne ki felemásan az autó ha csak hátul cserélném le?Hogy viselkedne a gyári rugókkal?
gecsa2012-10-25 11:07:45 // 132219
vagy akár egy nem sport verzióval is..:) a lényeg,hogy van amiből nem veszünk használtat..:)

amúgy nekem is még gyári gátlóim vannak, közel 250000 km-nél...


az ilyesmi féktárcsákról mik a vélemények? sajnos a jobb első tárcsám kezdi megadni magát, kissé deformálódott..megérheti az árát,vagy inkább a sima gyáriasabb jellegű maradjon?
gondolkoztam a 305ös tárcsákban,de oda már nyereg is kellene új, és azt meg nem találtam emberi áron..
Imyx2012-10-25 10:35:15 // 132218
Vedd meg ezt, ezzel jobban jársz, mint a használttal.
mreni2012-10-25 09:55:19 // 132217
nekem soha nem volt gond vele,olvas bármit amit tudnia kell
szeda2012-10-25 09:52:09 // 132216
használt lengéscsillapítót 20-ért? Na ne már.még 5000-ért sem venném meg főleg mert 120.000 van benne. Ilyesmiből inkább újat szokás venni még ha gagyibb is mint a gyári.Bár szerintem egy X éves gyári sem lehet már ereje teljében.én minden esetre ilyenér pénzt nem adnék.ez olyan mint a használt fékbetét meg tárcsa...
gecsa2012-10-25 09:04:53 // 132215
így van..2 csavar tartja...el is magyarázták ott helyben..:) csak a keret más...:)
Hari2012-10-25 08:53:40 // 132214
Nekem van KKL, ELM 327 - kinai! USB és blú-s is, de nagyon tele volt a .... állandóan problémáim voltak vele! Megelégeltem! Rendeltem az OBDKey-től egy interfészt és azóta SOHA nem voltak kapcsolódási problémáim!!! .... az összes KKL. és ELM 327-es - ami 5-15 e Ft között itthon kapható az mind kinai gagyi!
Egyébként az ELM alapból nagyon kevés rendszert tud kezelni! - azért tettem fel a listát,hogy azon egyértelműen rajta van mivel áll szóba és mivel nem!
Liquid2012-10-25 08:22:40 // 132213
valami rosszul van konfigolva, vagy a sorosport-nál a windowsban, vagy a programban, az interface beállításoknál.
alfa147,Gt2012-10-25 00:57:19 // 132212
A motorvezélöt se találja,a tesztnél automatikusan beállitja a 38440-at,volt hogy a progi is lefagyott.Az obd csatlakoztatásnál melyik ledek kapcsolnak be?Lehet hogy kacatott küldtek?
GTPeti2012-10-25 00:25:43 // 132211
"Teljesen kompatibilis a FiatecuScan bármelyik verziójával! Az interfészt nem kell átalakítani,ellenállásokat forrasztgatni,stb!"
Aha persze. Csak egyes autók összes ECU-jával nem kompatibilis a gyári állapotában. De erről ugye írtam a blogomban. B)

A motorvezérlőt mindenképpen meg kéne találnia. Remélem 38400-ra van állítva a Baudrate. Ha nem, akkor ez a gond.
alfa147,Gt2012-10-25 00:22:36 // 132210
A progi szintén regisztrált de nem nyit meg semmit.Innen rendeltem http://bolthely.hu/obddiag/id/14874_ELM327_USB_MULTIPROTOKOLL azt irják:Mivel rengetegen megkérdezik,ide írjuk:
Teljesen kompatibilis a FiatecuScan bármelyik verziójával! Az interfészt nem kell átalakítani,ellenállásokat forrasztgatni,stb!
Hari2012-10-25 00:07:47 // 132209
:)
Mielőtt még egymásnak esnétek ...
itt egyértelműen le van írva melyik interfész (csatlakozó kábel) mihez csatlakozik.

... nekem speciel OBDKey blu-s interfészem van. .... ez mindent visz!!! Ja meg vettem hozzá a 3 színes átalakító kábelt. Meg regisztrált progi. :)
alfa147,Gt2012-10-24 23:48:19 // 132208
A progi fiatecuscan,kkl müködik,az elm semmit nem tud megnyitni.
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak