Fórum >> Típusok >> 156

Trombozis2006-06-23 23:50:23 // 13757
Rajta vannak. Nekem az már nem kell. Jó az oda. :-) Nem látja senki.
Poló2006-06-23 23:49:18 // 13756
Most már legalább tudod, hogy az oda nem jó :-P Az acél felnikről hova tetted a gumikat?
Trombozis2006-06-23 23:48:02 // 13755
Nem baj így marad. :-DDDDDD
Poló2006-06-23 23:44:19 // 13754
Egy érzékelő van a belső világításnál.
Poló2006-06-23 23:41:34 // 13753
El elfér a kerékjáratban, de nem a 156-ra való :-P
Zsifi2006-06-23 23:41:13 // 13752
Hellyel-közzel igen. Igaz, hogy még nem láttam a beépített eszközeidet de szerintem a Tiédben a "Safety-Phone" van. Valahol meg kell lenni az infra érzékelőnek és szerintem még kell lenni egy mikrofonnak is valahol.
Trombozis2006-06-23 23:38:28 // 13751
Na akkor belefér a 205/55R15? Mert először ezen tanakodtunk. :-)
Zsifi2006-06-23 23:32:12 // 13750
Így igaz de ha utána számolsz akkor van átmérő különbség. Egyes gumisoldalak nem adják váltóméretnek a 205/55 R16-ot, holott ez gyáriméret. (11mm külöbség)
Poló2006-06-23 23:27:46 // 13749
GSM cuccommal sikerült kitalálnod vmit?
Poló2006-06-23 23:26:12 // 13748
Akkor mindhárom váltóméret :-)
Zsifi2006-06-23 23:25:11 // 13747
Egyes változatokon vagy piacokra 6,5JX15" az összesre 2.5 V6 kivételével gumi 185/65 R15 a 2.0 205/60 R15 A könnyűfém minden típusra 6,5JX16" 205/55 R16-os gumival
Poló2006-06-23 23:17:12 // 13746
A sportcsomagot ne vegyük szériafelszerelésnek?
Trombozis2006-06-23 23:16:35 // 13745
Na ezt akartam leírni csak nem találtam meg, hogy melyik honlapot bújtam. :-))))))))))))))
Zsifi2006-06-23 23:14:02 // 13744
A széria felszerelés 1,6 és 1,8-ra 6Jx15" 185/65 R15. 2.0 és felett6,5Jx15" 185/65 R15 kivétel 2.5 V6 205/60
Poló2006-06-23 23:02:44 // 13743
Az enyém meg 205/55 R16 :-) Télen meg 195/65 R15 (na ez helyett lenne a 185/65 R15).
Zsifi2006-06-23 23:00:33 // 13742
A műszaki leírás szerint 185/65x 15-ös.
Trombozis2006-06-23 23:00:20 // 13741
Kb 90%-osak. Kerestem volna képeket, de nem találtam. Nagyon jó állapotuak.
Poló2006-06-23 22:58:02 // 13740
Milyen állapotúak azok a gummák?
Trombozis2006-06-23 22:57:37 // 13739
Már úgy bekavart, hogy nem tudom követni. Egyszer jól jön ki egyszer meg nem. :-)))))) Szerintem így marad. :-)
Poló2006-06-23 22:55:33 // 13738
Az tök mindegy :-P Hidd el, hogy a 205/55 R16 a gyári :-)
Trombozis2006-06-23 22:55:07 // 13737
Mindegy. Ez hülyeség. Csak valahol néztem, hogy a 2ezresen fél collal szélesebb a gyári kerék is, mint az egyhatosé.
Poló2006-06-23 22:55:00 // 13736
Nagyon tájékozott vagy ezeket az oldalakat illetően :-D Nekem a 2.0 TS-re 205/60 R15-öt hoz be :-)
Trombozis2006-06-23 22:53:37 // 13735
csak azt nem néztük, hogy az enyém 1.6-os a tied 2.0-es. :-)))
Trombozis2006-06-23 22:52:08 // 13734
Nekem 185/65R15 volt. Meg ITT is ezt írja. :-))))))
Poló2006-06-23 22:50:11 // 13733
205/55 R16. Ez a tuti, nekem ez van fenn :-P
Trombozis2006-06-23 22:49:49 // 13732
De mivel számoltad a gyárit? 185/65 vagy 195/65?
Trombozis2006-06-23 22:48:39 // 13731
:-) Csak kb 0,6 coll. Én is utána néztem. :-D
Poló2006-06-23 22:47:47 // 13730
Ez is annyit ír kb. amennyit én számoltam :-)
Poló2006-06-23 22:46:25 // 13729
Szerintem inkább 25,4mm-rel kisebb ;-) Végülis egy collal kisebb a tied a gyárinál. Az már 4% :-/
Trombozis2006-06-23 22:46:05 // 13728
Itt néztm -> Weltgumi
Trombozis2006-06-23 22:44:35 // 13727
A 195/65 az a gyárinál nagyobb 2.09%-al. Mert a gyári az a 185/65.
Trombozis2006-06-23 22:43:33 // 13726
Hát amennyit használtam így azon a hat napon amikor száguldoztam jobban ment. De most nem nyúzom. :-D Nem lesz. Ez jó ez a méret. Még belefér. A gyári váltóméretnél kisebb 2.25%-kal és elvileg 2.5 a határ. Vagyis ezt írják a neten. :-P
Poló2006-06-23 22:38:56 // 13725
Legalább jobban gyorsul? :-D Lesz helyette normál méret, nem? :-/
Trombozis2006-06-23 22:38:05 // 13724
Az enyémen 205/55-ös gumi van. 27 milivel kisebb így az átmérője a keréknek.
Trombozis2006-06-23 22:35:06 // 13723
Igen? Még nem láttam. Megfigyelem. :-D
Poló2006-06-23 22:32:41 // 13722
Moltibnek is 147 kerék van a 156-on ;-)
Trombozis2006-06-23 22:31:11 // 13721
De azért még holnap csinlok képet róla. Mert már cserélni kell az oldalamon lévőkkel. Csak kár, hogy képen nem mutat jól a 147-es kerékkel, de szerintem élőben nagyon jó. :-DDDD Ennek örülök. Hehe, megyek felakasztom magam egy patchkábelre.
Trombozis2006-06-23 22:24:57 // 13720
:-D Én nem tudom csak mondtam. Próbálok okos lenni utólag. :-)))))))
Trombozis2006-06-23 22:23:50 // 13719
Lehet még 7főn visszamegek hozzá.De nem tudom, mert felidegesít feszt. Haver azt mondja, hogy szerinte csak ki akarta hozni a legolcsóbban. De nem a vez módosítóval vittem oda. Kit érdekelt, hogy dízel hangja van indításnál.
Poló2006-06-23 22:23:21 // 13718
Szerintem meg nem. Mondjuk én úgy pakolom a főtengelyt az OFF-okba, hogy szinte semmi sincs még beépítve. De ha úgy kellene betenni a csapágyat, hogy benn van a tengely, akkot befonnám a szemöldököm a hajammal.
Trombozis2006-06-23 22:22:16 // 13717
Ezt még nem sokallom. :-D de a munkadíj az 50ezer. De hát, ha kell.
Poló2006-06-23 22:21:25 // 13716
Te tudod, hogy mennyit akarsz költeni. Ha semennyit, akkor visszaviszed és megmondod, hogy csinálja meg gariba.
Trombozis2006-06-23 22:21:15 // 13715
Azt meglehet nem? Szerintem be tudja pakolni a főtengely kivétele nélkül.
Poló2006-06-23 22:20:39 // 13714
15 ezer egy csapágysor? Mi pénzek....
Trombozis2006-06-23 22:20:26 // 13713
Hát jah. De nem vagyok olyan, hogy fenyegetek, ha gondom van megverem. De az se lenne jó.
Trombozis2006-06-23 22:19:30 // 13712
Jaja vagy hármat? Szerintem elsunyizom valahogy ezt az eladást a csaj előtt és legurítom a kocsit 60 km-rel odébb. :-D Már beszéltem az ottani sráccal (Mester). Csak a munkadíj nem tetszik, de hát szét kell bombázni az egész motort. Mert a köszörülés 15 az új hozzávaló csapágysor is 15 péz. Csak hatalmas meló azt mondta.
Poló2006-06-23 22:18:22 // 13711
Ha nem veszi ki, akkor hogyan cserél benne csapágyat?
Poló2006-06-23 22:17:40 // 13710
Én egy próbát megcsinálnék. Ha meg nagyon ellenkezik, akkor be lehet fenyíteni a fogyasztóvédelemmel. Amint meghallják ezt a szót, egyből lehetőség van mindenre.
Trombozis2006-06-23 22:17:25 // 13709
Két helyen is ezt mondták. A bontott 50 pénz. De nem tudom. Miért nem lettem autószerelő? :-)))))))
Ékszij2006-06-23 22:16:21 // 13708
:)))
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak