Ha vkit esetleg érdekel "széria"kipufogódob, nekem maradt meg még anno' az 1.8-asomról!
1évet használt, STARTAUTÓs, (nemis unixos, ahogy tennap írtam, vagy mikor), nagyon jó állapotú! ma fújtam le mattfeketére, de csak azért, mert néhol volt rajta felületi rozsda! de amugy abszolút nem rohadt sehol, annyi garanciát vállalok rá, ha vki megveszi, és nem teccene neki, kritizálná, akkor visszavásárolom!!



