Óhajt valaki egy µ-dimension Pro 8.1 monoblokk (Subhoz) erőlködőt 30e-ért??
Teljesítmény: 1 X 400 Watt RMS / 4 Ohm 1 X 700 Watt RMS / 2 Ohm 1 X 1000 Watt RMS / 1 Ohm Frekvevciaátvitel: 15 Hz - 25 hz Jel-zaj viszony 75 dB Teljes harmónikus torzítás: < 0, 50 % Bemeneti érzékenység: 150mV - 7V Bemeneti ellenállás: 10 Kohm Csillapítási tényező 200 Üzemeltetési feszültség 11 - 16 Volt Fázis controll: 0-180 Keresztváltó: LPF: 50 Hz - 250 Hz 12 dB/Oct. HPF: 15 Hz - 40 Hz Subsonis 18 dB/Oct.
Esetleg egy u-Dimension RM208 mélyet 20ért??
Ha igen jelezze felém.
Fórum >> Műszaki-szakmai topicok >> Alfa-HiFi
5 db csevegős hozzászólás elrejtve
KGBMAN2010-04-04 21:03:08 // 9935
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Kócosw2010-04-04 20:57:05 // 9933
Jelentem hála GT Vili Cartárssal történt msn-es egyeztetésnek,megvilágosodtam,és lezártam egy nagyon hosszú mélyláda brummogása nélküli szakaszt.
A mai naptól már "csak" a rendszer behangolása van hátra...
Köszi a helyes irányba terelő ötleteket Vili!
A mai naptól már "csak" a rendszer behangolása van hátra...
Köszi a helyes irányba terelő ötleteket Vili!
4 db csevegős hozzászólás elrejtve
Szabeee2010-04-04 20:25:06 // 9928
mivel martad ki a hangszórónak azt a mélyedést? mert én is csinálnék ilyet a zárt ládámra, csak nincs ötletem...
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Szabeee2010-04-04 20:20:49 // 9926
nah az jó :)) bár nem vagyok olyan szinten, hogy ilyet építsek, csak talán majd 20-30 év múlva :D
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Szabeee2010-04-04 20:13:13 // 9924
láttam vmelyik oldalon, hogy hogyan csináltad, de már nem emlékszem, hogy melyiken :( kár, mert elolvasnám még egyszer
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Szabeee2010-04-04 19:28:28 // 9922
majd a szakik mondanak erre valamit, amit én tudok mondani, hogy ha lesz egy középszintű fejegységed, akkor jó lenne, ha a többi dolog a kocsiban is középszintű lenne...
szétnéztél már itt?
szétnéztél már itt?
Zoszko2010-04-04 19:24:59 // 9921
Hát így most nagy vonalakban:
-Fejegységre 30körül + kormánykieg.
-Frontra 15 körül
-A hátát meg egyenlőre jegelném mert nem érzem magamban az erőt az autó szét- majd összeszereléséhez.
-Fejegységre 30körül + kormánykieg.
-Frontra 15 körül
-A hátát meg egyenlőre jegelném mert nem érzem magamban az erőt az autó szét- majd összeszereléséhez.
Szabeee2010-04-04 19:16:37 // 9920
hát nem... sőt... az elemek annyira pontosan vannak levágva, hogy amikor a tetejét rá akartuk tenni, muszáj volt az egyik oldalát kicsit megengedni, mert nem csúszott be
Piritu - 1.000.0002010-04-04 19:12:18 // 9919
ha van akkor igen, minél merevebb, annál jobb. Láttam a ragasztót sem sajnáltátok, abból is több jobb :-)
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Szabeee2010-04-04 19:08:02 // 9917
Zoszko... mennyit szánnál erre a dologra?
Szabeee2010-04-04 19:07:03 // 9916
ez szép... és ezt te hol használod?
5 db csevegős hozzászólás elrejtve
Zoszko2010-04-04 18:57:44 // 9910
És van valami különbség, hogy gyári kábel vagy nemgyári kábel? :D Jó tuti van de észrevehető? (Tehát megéri szétbontani az egészet?)
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Piritu - 1.000.0002010-04-04 18:55:42 // 9908
erről szól a blogom is csak másként fogalmazva. Az 1-es pontra gondolok :-)
Szabeee2010-04-04 18:54:12 // 9907
96??????? nem sajnáltad.... hát az enyémben nagyságrendekkel kevesebb csavar van.... de ezt ráfogom arra, hogy a te mélynyomód erősebb :D
2 db csevegős hozzászólás elrejtve
Szabeee2010-04-04 18:52:24 // 9904
igazából nekem most van egy kétutas pár meg egy háromutas pár (bedobozolva a szekrényben), egyelőre az a tervem, hogy megszerzem az erősítőt, utána a fejegységet és csak utána megyek az első szettre....
Piritu - 1.000.0002010-04-04 18:51:50 // 9903
"fény tesz" - jó, még nem hallottam :-)
Személy szerint azért tettem bele 96(!) csavart hogy ne is tudja később se szétrázni :-)
Személy szerint azért tettem bele 96(!) csavart hogy ne is tudja később se szétrázni :-)
Piritu - 1.000.0002010-04-04 18:49:09 // 9902
akkor menekülni ezen eszközöktől, mármint ahol csak egy kondi van! Csak a High End engedheti meg az egyszerű hangváltót, bár az az egy alkatrész is többszöröse lehet mint egy kommersz komplett hangváltó :-)
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Szabeee2010-04-04 18:47:46 // 9900
ma nézegettem valami más fórumot és egy ilyen vicces dolgot leltem:
"Például ifjú titán megépíti élete elsõ /jól/ sikerült hangszóróját "Somogyi" alapanyagból /Uram, irgalmazz.../. Melle dagad a büszkeségtõl, a baráti kõr csodájára jár alkotásának és szent meggyõzõdése hogy megalkotta a non-plus-ultrát...
Majd összetalálkozik egy Heybrook HB1 hangszóróval /cca. 25 éves tervezés/ és sirva fakad. Hogy-hogy ez annyival jobban szól...?
Tetszik nem tetszik, ifjú titán rádöbben hogy kevés pénzbõl csak látszat-eredményekre futja / már az is öröm ha megszólal... / Ha követi tanácsodat / és olvas,olvas,olvas biggrin.gif / körülnéz a Neten hogy a "nagyok" mibõl építkeznek és hamar rádöbben hogy egy Scan-Speak Revelator darabja 100,000 Ft körül van ami már magasabb igényeket is kielégít..."
idézet a HWSW informatikai kerekasztalról
"Például ifjú titán megépíti élete elsõ /jól/ sikerült hangszóróját "Somogyi" alapanyagból /Uram, irgalmazz.../. Melle dagad a büszkeségtõl, a baráti kõr csodájára jár alkotásának és szent meggyõzõdése hogy megalkotta a non-plus-ultrát...
Majd összetalálkozik egy Heybrook HB1 hangszóróval /cca. 25 éves tervezés/ és sirva fakad. Hogy-hogy ez annyival jobban szól...?
Tetszik nem tetszik, ifjú titán rádöbben hogy kevés pénzbõl csak látszat-eredményekre futja / már az is öröm ha megszólal... / Ha követi tanácsodat / és olvas,olvas,olvas biggrin.gif / körülnéz a Neten hogy a "nagyok" mibõl építkeznek és hamar rádöbben hogy egy Scan-Speak Revelator darabja 100,000 Ft körül van ami már magasabb igényeket is kielégít..."
idézet a HWSW informatikai kerekasztalról
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
GTVili2010-04-04 18:44:27 // 9898
;-D És a határ a csillagos ég.....
Piritu - 1.000.0002010-04-04 18:44:17 // 9897
a mélyhez igen, a fronthoz is ha tudod,
Megjegyezném, hogy nálam az ajtóhangszórók a gyári vezetékezésen keresztül kapják a jelet, mert nem fúrkálhattam meg a kocsit.
Megjegyezném, hogy nálam az ajtóhangszórók a gyári vezetékezésen keresztül kapják a jelet, mert nem fúrkálhattam meg a kocsit.
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Szabeee2010-04-04 18:41:37 // 9895
a szín teljesen mindegy, úgyis bevonom "szőnyeggel" ezért a haverom apja nem is kereste az egyforma színű "hulladékot" ez is olyan csavarral van rögzítve, alávetettem "fény-tesztnek" és sehol nem szűrődött be rajta a fény, gondolom jó lesz, már csak a megfelelő anyag csillapításra, az a speakon 2 pólusos aljzat, körmös anya csavarok, valami ami védi a membránt és kész is a láda vagy kihagytam valamit?
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Zoszko2010-04-04 18:39:44 // 9893
Van benne valami. :D Hát nem nagyon... nem partybuszt akarok építeni.
Piritu - 1.000.0002010-04-04 18:38:20 // 9892
