Blog >> pöcök
Egy régi hiányosság lett pótolva. Az autót úgy vettem, hogy a motorburkolatot tartó pöckök mind el voltak törve. Na, ilyen bütyköket nagyjából lehetetlen szerezni. Nincs külön cikkszáma, a motor része. Szerencsémre az AlfaDepóban volt 4 darab egyforma méretű (merthogy ebből amúgy vannak különböző méretek), ráadásul pont akkorák, amekkora nekem kellett. Úgyhogy végre a helyére került a motorburkolat.

Nos a műanyag hegesztés 1 napig bírta, úgyhogy lépni kellett. Az autót sajnos erre az 1-2 napra le kellett tenni. Pont Budapestre vezetett utam a cégtől, úgyhogy hoztam Maklártól ilyen pöcköket, illetve a biztonság kedvéért szintjelzőt is. Beépítve hibátlan lett a cucc.. :)