Fa (rendes) műszerfal-betét nem ártana... :-)
Thomika2012-01-04 19:33:00 //
120234
Sziasztok!
Ma volt egy kis időm, végre lecseréltem a váltógombot. Anno kaptam kocsihoz egy fa váltógolpokl,bot a kormány mellé. Azt hittem nehezebb lesz a csere, de 40mp alatt megoldottam :) most szép fa kormány és fa váltógomb van benne. Fura, de emiatt a csere miatt teljesen más érzés volt vezetni a kocsit! :)
afri2012-01-04 18:58:53 //
120233
Erhardot nem ismerem ...
még van 2 hely, ahol a héten utánajárok! :-)
igen, V6hoz kéne!
érdekes, hogy túlméretesben (1) lenne simán több helyen is csapágy, de azért nem fogom megköszörültetni!! :-/
Erhard nem tud segíteni?Vagy esetleg még a FORTUNA BT?V6-hoz kellene?
afri2012-01-04 18:01:54 //
120231
jjjjuuuuuuuujjjjj ... ez de csúúúnya!! :-//
én most ott tartok, hogy egyzserűen nem találok sehol a világon alapméretes hajtókarcsapágyakat ... :-((
bár amuyg lehet ki se kéne cserélnem őket, nem rosszak, de úgy gondoltam, ha már szét van bontva, akkor legyen ez is új ... :-)
a nyugvócsapágyak, és a támcsapágy viszont cserések ..
Roland barátom se tudta,hogy mi baja a motorjának.Ő bontásra vette.Ahogy hozzám került,azonnal beinditottuk GOODBOY segitségével.Szép hangja volt alapjáraton 2-3 baros olajnyomás mellett.Ahogy pici terhelést kapott,már kerepelt is.Hajtókar-ra tippeltünk.Ezt nem gondoltam volna!Van egy másik blokk,és van kint olaszba félre rakva egy komplet motor kappa coupe-ból.De az olasz se tudja megmondani,hogy milyen.Így az se biztos!
mreni2012-01-04 13:45:46 //
120228
15perc????? hát ha valakinek ennyi esze van,akkor járjon gyalog.
ez mindig a nagy kérdés! :) én dobnám és keritenék vhonnan egy jót.
szerintem olaj ill. olajnyomás nélkül nem kell azért neki olyan sok, hogy ilyen legyen. persze relative, hogy mi a sok, de ha mondjuk ha pl. havertól hazament, miután meghallotta, 15 perc lazán elég lehetett...
Ettől az egytől tartottam!Most nincs más választásom,vagy vonalba furatom,vagy kidobom!
Q4 eredeti motor.A tömitésekből itélve,nem sokkal ezelött lehetett összerakva!
Buksi2012-01-04 00:23:01 //
120222
Hogyé" adod őket? :-)
Buksi2012-01-04 00:22:02 //
120221
Már elő is kerültem! ;-)))
Igen, nekem is tetszik és ha nem túl húzós az ár, akkor be is vállalnék egyet! ;-))
Gery832012-01-03 21:54:02 //
120220
Sztem ez volt a kocsiban.
Jó, de vajon ez volt az autóban, vagy donorként jött?
Thomika2012-01-03 21:42:19 //
120218
Inkább, ami maradt belőle :/
Gery832012-01-03 21:41:47 //
120217
Én még azt hittem az enyém volt szétgányolva...
Thomika2012-01-03 21:39:48 //
120216
Ehhh :(((
Gery832012-01-03 21:38:37 //
120215
Q4
2.0 16V TB
Egy hervadt kasztnis de jó motorost tudok olcsón, ha érdekel... :)
Sparky2012-01-03 21:35:36 //
120213
Azóta sem láttam épkézláb V6-ost... Hiba volt eladni, de már késő...
mreni2012-01-03 21:28:54 //
120211
aztaqrva....... :O
Thomika2012-01-03 20:52:56 //
120209
Jó lenne!! :)
Pepe1472012-01-03 12:44:24 //
120208
Üdv!Na ez egy fasza gép...:-)
már majdnem otthon. február közepétöl újra Magyarországon melózok, az lesz az igazi. az autó szépen alakul, most hogy Svéd megvette a téli kerekeimet igazából fel is rakhatnám a nagy féket, mert nincs már 15ös felnim, csak most nem jutok el a mühelyig. remélem februárban meglesz és aztán várom a jó idöt. idénre beterveztem egy pályanapot valahol, szeretném óvatosban kipróbálni magam, meg az autót. aztán meglátjuk.
Mondom, hogy kap még új alkatrészeket. Én sem akarom így feltenni.
GT Ɨ|ѯ2012-01-03 09:35:21 //
120204
Abszolút nem izgulok:-)
Csak ha már ilyen szépen meghekkelted a cuccot, akkor mindenképpen kadmiumozott vagy krómozott, zsírúj csavarokat bele pl:-)
Longman2012-01-03 09:10:26 //
120203
Simán, akár állíthatóra is! Lökhárító van, szóval egyszerű mint az 1x1! :)
Longman2012-01-03 09:07:53 //
120202
Köszönöm! Hétvégén végre tényleg sort kerítek egy kiadós járatásra.. :)
Épp most akartam 100k-t írni... :)))
Szerintem csak megártott Neked a Knight Rider, meg a TAXI I-III. :-PPP
Buksi2012-01-03 00:30:02 //
120198
Nem is voltam nagyon elmaradva! :-))
B.U.É.K. mindenkinek! :-)
Ozt ki fogja látni a pigment hiányt? ;)
Ezt még januárban megoldod...:)))
Sparky2012-01-02 22:05:42 //
120194
A V6 jobban érdekelne...:)
pb_2012-01-02 21:15:09 //
120192
Az alsó része, de az nem kivágás.
mreni2012-01-02 21:08:10 //
120191
jaaa,igen így érthető
Ami nekem volt, az alulról ki volt...
Nem nevezném feladásnak!Valószinű,hogy külföldre megyek családostól együtt.+Hoztak egy másik Alfát.Nem tudok egyszerre 2-be pénzt lapátolni,és abba szerintem jobban megéri!De csak normális keretek között gondolkodok ilyenen.100 ezerért nem fogom eladni,akkor inkább megvár,vagy nem kell a másik,vagy eladom a jelenlegi használt autómat.
Sárdonééééé-sárdonééééé..... :-D