Jupiter1552010-10-26 14:55:57 // 106437
Hogy kell képet beilleszteni?
Jupiter1552010-10-26 14:53:53 // 106436
Én ezt nézgettem egy darabig, de az ára miatt gyanús volt. Írtam az angol Silverline cégnek, pár nap múlva válaszoltak, hogy nem is hallottak erről a felniről...
Biztos valami kínai szar...

Silverline
Biztos valami kínai szar...

Silverline
SD2010-10-26 14:37:43 // 106435
Jó igaz kulcsatró méretben:D
SD2010-10-26 14:25:08 // 106434
Amúgy nekem az erőgépen OZ F1 van:D
Longman2010-10-26 14:18:50 // 106433
Úúúúúú, Dotz Mugello.. Álom felnim.
De a Zender Milano is..
De a Zender Milano is..
SD2010-10-26 14:18:27 // 106432
Határeset elfogadjuk:D
Nyamm Zender! Nayamm Milano!!
Nyamm Zender! Nayamm Milano!!
Abarth2010-10-26 14:15:24 // 106431
Nekem az ilyen racsingos dolgok jönnek be :P
Vagy az ilyen dolgok :P
Vagy az ilyen dolgok :P

Robiik2010-10-26 13:49:06 // 106429
ez olyan cigitőlbegyulladós magnézium?
Abarth2010-10-26 13:45:06 // 106428
Én csakisilyet raknék fel ha lenne soksok pénzem :D


RoliQ42010-10-26 13:18:35 // 106426
SD2010-10-26 12:59:32 // 106425
Gery83-Q4-én is volt ilyen azt hiszem, hát kicsit germános, de pl: Norbee is hasonlót hasznzál:)
RoliQ42010-10-26 12:39:57 // 106424
úgy értettem fasztrán de gófokon van ilyen felni:)
Fairlane2010-10-26 12:17:47 // 106423
Haver kocsiján hasonló fazon a nyári, csak nem BBS hanem Alutec...
Nekem annyira nem jön be 155ön, valahogy nem megy a formához - szerintem :)
Nekem annyira nem jön be 155ön, valahogy nem megy a formához - szerintem :)
Robiik2010-10-26 12:08:15 // 106422
úgyérted fasztrán :) de nem baj offos verdákat nem kötelező ismerni :D
RoliQ42010-10-26 11:56:25 // 106421
meg az ET számra... hiszen gófon van:)
Robiik2010-10-26 11:49:45 // 106420
ez engem kevésbé vigasztal, nekem nyáron városon kívül 8 a pesti dugóban 12+ de lehet azért mert imádom a hangját 3e felett :D a téli fogyasztás meg majd most kiderül, de semmi jóra nem számítok...
Gyozi1552010-10-26 11:49:23 // 106419
mozgókúpos csavarral nem most a 17es is azzal van
Abarth2010-10-26 11:44:19 // 106418
Az egynyóc beéri stabil 8al nyáron, 9el télen. ;)
Abarth2010-10-26 11:43:10 // 106417
Módosítós csavarral felmegy, de mivel ez Golf 3 alu ezért mindenféleképp kérdezz rá az agyátmérőre.
Robiik2010-10-26 11:37:52 // 106416
igen én is 10el számolom a fogyasztást, de ez a kisfogyasztású 155? Szerintem ne azt vedd alapul, hogy véletlenül sikerült 200 öreguras kilómétert menni :D
Robiik2010-10-26 11:35:52 // 106415
4x100 nem gond? :)
Buksi2010-10-26 11:35:00 // 106414
Sztem jól! :-)
Gyozi1552010-10-26 11:26:42 // 106413
Buksi2010-10-26 11:20:21 // 106412
Egyetértek! :-))
Buksi2010-10-26 11:19:31 // 106411
Na majd meglátom! :-)
Abarth2010-10-26 09:39:36 // 106410
Áá sosem aggódik a bontómester, tudja, hogy olyan biznisze van ahol monopóliumot élvez és a sok sok pénzünk idővel úgyis nála köt ki :P :P
Fairlane2010-10-26 08:58:51 // 106409
Kopaszodik? :D
Longman2010-10-26 08:48:10 // 106408
Mondjuk igen, a Fiat jel nagyon nem kellene már rá. Innentől abszolút ez az egyetlen gyári 155 SW prototípus.. :D :) Bár ebben az esetben a bicolor fényezés nem passzol.. :P
Abarth2010-10-26 08:47:59 // 106407
Csomikárpitja milyen? :P Ugye nem felejtetted el?
Longman2010-10-26 08:45:57 // 106406
Én a helyedben egy füst alatt letudnám.. elviszed a régi csöveket egy motoros boltba (pl márkaszervíz) és nem is olyan sok pízér legyártják neked. Asszem együtt kell a hátsókkal.
Abarth2010-10-26 08:38:37 // 106405
Kezdesz olyan lenni mint a Csikós a totalcaron! :)
Buksi2010-10-26 08:29:32 // 106404
Abban még nem, de ami késik... :-)))
Longman2010-10-26 07:33:51 // 106403
"Fém" fékcsöveken nem gondolkodtál? Állítólag az ad még nagyon sokat fékhatásban. Ezek mellé már járna.. :)
Longman2010-10-26 07:32:03 // 106402
Hanyas az acél rajta? 14 vagy 15"?
Buksi2010-10-26 00:17:02 // 106400
Buksi2010-10-25 23:38:47 // 106399
Aztata fijat jelet dobd mán' le onnan! :-D
Buksi2010-10-25 23:36:42 // 106398
Akkor egy kicsit gyorsabban fog kifogyni! ;-))
Buksi2010-10-25 23:35:31 // 106397
Bakker, te minden autódat összetöröd? :-((
Buksi2010-10-25 23:32:35 // 106396
Nagyon komoly lesz! De ez a bicolor... :-))))))))
Marklar1552010-10-25 23:19:55 // 106395
ÁÁÁ. Baker. Honnan szerezzek olyan égőt? :)))
Marklar1552010-10-25 23:05:07 // 106394
RoliQ42010-10-25 22:54:13 // 106393
akarom mondani jobb:D
RoliQ42010-10-25 22:53:58 // 106392
nem világít a bal belső helyzetjelző:P
Marklar1552010-10-25 22:53:16 // 106391
Amúgy ma nézegettem az auto scoudo24, v milyen oldalt.
(haver hagyta a laptopon a címet)
Valamire való 155 900euronál kezdődik!
990 ért van egy jobb elől enyhén sérűlt piros 2,0 16V Super!
Annyi pénzem sajna erre nincs, de az igazi donornak való lenne:)
(haver hagyta a laptopon a címet)
Valamire való 155 900euronál kezdődik!
990 ért van egy jobb elől enyhén sérűlt piros 2,0 16V Super!
Annyi pénzem sajna erre nincs, de az igazi donornak való lenne:)
Marklar1552010-10-25 22:50:32 // 106390
Ő lenne.
Szóval 2,5TD adagolóval már régóta "zaklatnak".
Épp ott sérűlt, mint a másik, de nem annyira. Menthető. Indexet majd szerzek:)
Balos kilincseket már mind eladtam+ 2db kellett SW re is...
A V6-ra is kell, meg ezen a 16V-n is szar.
Szóval előre iszok a biztosító bőrére:)
Szóval ismét van 2,5 TD cumóm:)




Szóval 2,5TD adagolóval már régóta "zaklatnak".
Épp ott sérűlt, mint a másik, de nem annyira. Menthető. Indexet majd szerzek:)
Balos kilincseket már mind eladtam+ 2db kellett SW re is...
A V6-ra is kell, meg ezen a 16V-n is szar.
Szóval előre iszok a biztosító bőrére:)
Szóval ismét van 2,5 TD cumóm:)




Marklar1552010-10-25 22:43:35 // 106389
Hirtelen még én sem tudom:)
Marklar1552010-10-25 22:42:26 // 106388
Ezért is vittük Bandibának azt a motort utána...:)
De érdekes, mert nem mindíg csinálja.
Azért a 217k az 217000km. Szóval lehet a fogyi 9L is. 8l benzin+ 1L olaj:)
De érdekes, mert nem mindíg csinálja.
Azért a 217k az 217000km. Szóval lehet a fogyi 9L is. 8l benzin+ 1L olaj:)







