Ha megbontod az első-hatsó fékek közötti egyensúlyt, az komoly gondokat okozhat bizonyos szituációkban. SZVSZ
(Az első fékek nagyobbra cserélése sokkal kisebb rizikó.)
Sziasztok!
Valaki tudja ,hogy mit lehet kezdeni a 156 hátsófékével..
Valami nagyobb valmiről?
Vagy márka? :)
cserére szorúlna és gondoltam valami nagyobbat.. :)
Ez most 305 milis, de a 310-es is elfért volna, csak eredetileg nem ez a nyereg volt megcélozva. Aztán változott a dolog, de mivel a tárcsa addigra megvolt, így azon már nem változtattam.
Gyárilag 284 milis volt a tárcsa.
Te meg fogod oldani így ,vagy úgy,ebben biztos vagyok. Ha igényes és Mesternek nevezhető a szaki, "a maszek cucc " is tökéletes. De ezt neked nem kell elemezni,csupán a zsebnek nem mind egy , ilyen projektnél. :)))