Fórum >> Műszaki-szakmai topicok >> Adok-veszek

Inner Circle2005-07-08 12:06:06 // 3627
Én már igénybe vettem ezt a céget és semmi panaszom nem volt. Itt az ő trélerükön pihen a GTV!
Rumi2005-07-08 12:02:47 // 3626
erröl van szo, egy tökéletes gépet elcserélni kis ráfizetéssel egy ki tudja milyenre, ez ám a jó biznisz:)
Gabi1592005-07-08 12:00:48 // 3625
Az igaz ezért én magam is jól átrágom ezt a dolgot,mert a gép nagyon ok.Ráadásul vagyok olyan mániákus hogy addig nem nyugszom amig mindent ne rakok rendbe
mikey2005-07-08 11:57:04 // 3624
Sziasztok, 15-os 4*98-as alufelnit keresek a 145-osomre. Mindenfele megoldas erdekel, gumi van hozza, a lenyeg hogy szep legyen!
Gordon2005-07-08 11:50:53 // 3623
Az én 156-om eladó :-)
Rumi2005-07-08 11:43:59 // 3622
gondolom sokkal többet költöttél rá. kár eladni. szereted is, tudod is hogy milyen. ha véletlenül el is vinnék ennyiért, és meglesz a 156-os, azzal kezdödik minden elölröl.
Rumi2005-07-08 11:41:02 // 3621
biztos lesz aki elviszi ennyiért, csak gyözzed kivárni
a2005-07-08 11:38:41 // 3620
Nem lesz egyszerű, de sok sikert kívánok hozzá!
Gábor(figi75)2005-07-08 11:37:23 // 3619
Sajnálom,hogy eladod!főleg így,hogy teljesen rendbe hoztad.......reméle jó kezekbe kerűl,és nemesik ki a látószögünkből!..........
Gabi1592005-07-08 11:33:11 // 3618
Kedves car társak.Szeretnék 156 ost venni,de ehez meg kellene válnom féltett 75-ösömtől.Természetesen csak jó kezekbe szeretném adni.illetve gondos kezekből venni.Mivel a gép kifogástalan,műszaki friss,és mindig minden szervizelve volt időben, ezért kb 600e ft körül lenne az ára.Véleményeket,megoldási javaslatokat várok. Köszi
a2005-07-08 10:15:08 // 3617
Ja... ez szerencse volt...
Rumi2005-07-08 08:13:13 // 3616
köszi, megnézem
Rumi2005-07-08 07:31:44 // 3614
naja, ezert kellene sürgösen vmi mäsik. 1ebkent jut eszembe 400 km, oda-vissza
2005-07-08 07:21:10 // 3613
A "rend őrei" jobban figyelnek az ilyesmire. Én nem tenném 200km nem kevés, a 7VGN mindenféle ellenőrzéseket helyeznek kilátásba. :(
Rumi2005-07-08 07:10:44 // 3612
köszi minden probälkozäst. en szereztem, de azon nincs müszaki. => mennyire para 200 km-t lejärt müszakiju utänfutoval megtenni, ha a kocsi ami huzza rendben van. es mi lehet a következmeny ha esetleg lebukäs lenne?
2005-07-08 07:04:16 // 3611
Már próbáltam tenni az ügy érdekében mert láttam, hogy nem vagyunk messze egymástól de sajna még nem jött össze. :(
Rumi2005-07-08 07:02:11 // 3610
hali, nekem még mindig kellene kölcsönbe egy utänfuto lehetöleg még ma:), de jo holnap reggel is, hogy eltudjam hozni gépem darabjait. ha nem adtok nem lesz alkatreszetek :)
Marklar1552005-07-08 00:53:11 // 3609
Hümmm: ??? http://www1.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=193165&command=ugras&screenwidth=1024
Thomika2005-07-07 23:31:44 // 3608
Neked Ervin találta, nekem meg Te!! :)
Thomika2005-07-07 23:31:05 // 3607
Úgy látszik,mind2en belenyúltunk! :))
a2005-07-07 22:02:33 // 3606
De az nem eladó ;DDD Amúgy tényleg nem tudok. Legalábbis jelenleg nem. Én az enyémet is a véletlen folytán találtam. Pontosabban nem is én, hanem Ervin barátom.
Bg.2005-07-07 22:00:24 // 3605
A 99-es berlina és 00 SW között árban van differencia rendesen, ha valakinek mindegy, akkor inkább a berlina...
2005-07-07 21:58:58 // 3604
Fogadjunk, hogy tudsz ilyet. :)
a2005-07-07 21:57:29 // 3603
Vegyél 96-97-es nem szétcsapott, nem széthajtott 64 V6TB-t :)))) Meglátjuk mekkora a túlkínálat ;DDD
Bg.2005-07-07 21:55:52 // 3602
Ez valahogy egy kicsit mindig így van, és valamennyire egészséges is.